Jehlův život na Instagramu #6
11:55
Fanoušek srazil chodce
1:32
Před 5 měsíci
Jehlův život na instagramu #5
13:43
BEST OF 2019 Dashcam MegaMix
14:59
Komentáře
NTK NTK
NTK NTK Před 8 minutami
Ja se normalne lekl; Co to je za bubaka.... proc a pred cim se schovava?
Matěj Šimon
Matěj Šimon Před 56 minutami
Pokaždé co jsme v autoškole projížděli takovou křižovatku na tu doplňkovou zelenou doprava, nám učitele říkali, že na většině križovatek v ČR mají vozidla přijíždějící z leva červenou, tím pádem nikomu přednost nedáváme, ale také říkali že není od věci se tam kouknout a nevlítnout tam jak nějakej hovado. Myslím, že i říkali že takovou křižovatku najdeme třeba v Táboře. U nás v Budějcich taková není. Doufám že jsem to napsal trošku srozumitelně a nebudu teď za blba :D
Lenka Šedivá
Lenka Šedivá Před 2 hodinami
Jehlo nechceš jít dělat učitele do autoškoly!?😂
Jarda 2014
Jarda 2014 Před 3 hodinami
No sakra... tak jsem zase o něco moudřejší... upřímně bych odpověděl špatně... holt Český Budějovice... šipka a nezájem... :D :D a jen tak mimochodem kde seženu obrázek té situace? Že bych zkusil načapat ještě pár lidí. XD
Good Basket
Good Basket Před 3 hodinami
V Opavě jsou na jedné křižovatce hned tři tyhle doplňkové značky :D
Mahamotti
Mahamotti Před 3 hodinami
Mě by spíš zajimalo, jak to mám poznat já, jestli to vozidlo, co má přednost, má zelenou. Pochopitelně, když tu křižovatku neznám... To mi přijde trochu nedomyšlené :D
amperak
amperak Před 3 hodinami
Lidi jsou zmatení, protože se skutečně ta křižovatka vyskytuje málo. nejčastěji ta šipka je u křižovatek kde vedle vás jezdí tramvaje pro směr rovně a vpravo. Jo a stejn věc jako tato šipka je na křižovatkch pruh na odbočení kde je blikající oraová a dej přenost v jízdě. Funkce je stejná. Jo a přednost samozřejmě máme pokud pro daný směr je kompletní semafor
Ondřej Klecan
Ondřej Klecan Před 3 hodinami
To je podobný případ jako v Německu, kdy mají u semaforu tuhle zelenou šipku u semaforů (tam je to docela často), že jo?
Jakub Marsik
Jakub Marsik Před 3 hodinami
Pak je snad ještě rozdíl, když svítí jen zelená šipka bez červený na začátku křižovatky a to znamená absolutní volno odbočit...s červenou je to dát přednost a pak jet
Josef Cupal
Josef Cupal Před 3 hodinami
Tato křižovatka se nachází i v Karlových Varech u dolního nádraží.
Tomas Dade
Tomas Dade Před 3 hodinami
Super Jehlo super kvíz 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Dalibor Přibyla
Dalibor Přibyla Před 3 hodinami
MOCKRÁT děkuji za video, pohybuju se sice po Brně, kde jsou semafory povětšinou nastavené tak, že když už svítí doplňková šipka, tak mám skutečně volno. Ale vím, že takové načasování, jako ve videu, je třeba v Ostravě při příjezdu k hlavnímu nádraží. A k obrázku na začátku - i kdyby mělo modré auto třeba fialovou, ale už bylo v křižovatce, tak to tam přece slepě nepošlu a nezpůsobím nehodu.
Marcus
Marcus Před 4 hodinami
Já jezdím 23 let a nebude mě ponaučovat nějakej mamrd s trenkama na palici, co vypadá jak kat. Si myslíš, že když máš Oktávku že můžeš jet jako první ?!?!?!?!?!?! Za tohle jsem KLÍČEMA NEZVONIL milej zlatej !!!!!!!!!!
Matthes125
Matthes125 Před 4 hodinami
Taková křižovatka byla v Praze na Karláku, naštěstí to už předělali... Bylo to velmi matoucí. Ty šipky dělaj lidem problémy, protože jich je moc druhů (doplňková šipka, šipka na vyklizení křižovatky, semafor se šipkama - obvykle pro odbočující pruh).
Vecernice6 Horvátová
Vecernice6 Horvátová Před 4 hodinami
Kde v Plzni je tahle blbá křižovatka? 🤔. Ale nechal jsem se napálit, říkám si, dobrý zelená šipka vpravo, jasně... A ono ne... 😲🤔.
MG Fishing TV
MG Fishing TV Před 4 hodinami
Jedna je v Opavě, když se vyjíždí z parkoviště na náměstí svobody a jede se po Hradecké 😉
Jakub Vnouček
Jakub Vnouček Před 4 hodinami
je vtipné, že na otázku bych odpověděl špatně, ale v praxi na silnici vím co mám dělat xd nevím proč mi to nenapadlo, ale přijde mi to intuitivní, jakožto rozvozák v Plzni tu křižovatku projedu xkrát za den a asi nikdy se mi nepovedlo udělat chybu.
Vidlák Stavinoha
Vidlák Stavinoha Před 4 hodinami
Je mi 17 a nestačil jsem se na fb divit. Tolik lidí nezná takhle základní věc. Jsem rád,že jsi na to poukázal.
eioshen boboi
eioshen boboi Před 4 hodinami
tak ten kluk na kole jsem se lekl i za notasem :D :D
Pavel a Hry
Pavel a Hry Před 4 hodinami
Super video nasmal jsem se u toho
Tomáš Marek
Tomáš Marek Před 4 hodinami
Pak jsou tady Pardubice, kde mají (minimálně) u hlaváku to samý, ale s šipkou rovně🤷 Mohl by mi tady někdo zkušenější prosím poradit, jestli to je vůbec v zákoně definované? Jinak u nás v Hradci Králové je tohle na spoustě křižovatek, ale je to vždy seřízené tak, že můžu v klidu jet, tzn to supluje ,,normální“ šipku doprava.
Severino Cicerchio
Severino Cicerchio Před 4 hodinami
V reichu je tato doplňková šipka běžná ( plechová a nesvítí) a tam to všichni znají a myslím si, že i těch pár blbců z čr by to tam nespletlo. Tak proč to u nás nejde a to není jen tato situace.
Mr. Muffin
Mr. Muffin Před 4 hodinami
v Ostravě Porubě u VŠB je taková křižovatka a hodně lidí si myslí že mají přednost pak to vypadá...
Pavel Tamáš
Pavel Tamáš Před 4 hodinami
AHA!No tak to jsem opravdu netušil.Dostal jsi mě jehlo.
Abrakadabra Vozembouch
Abrakadabra Vozembouch Před 4 hodinami
Tak jasné že pokud jedu v křižovatce kde jedu podle zelené šipky tak to nemůžu poslat jen tak do probezneho směru 😏 Musím si vždy hlídat zda mi něco nejede z průběžného směru pokud vím
Jakoby Odborník
Jakoby Odborník Před 4 hodinami
Popravdě, když jsem tu křižovatku v Táboře potkal před čtyřmi lety prvně s kamarádem v autě a on mi to řekl, taky to pro mě bylo překvapení...od té doby vím.
kejefelcz
kejefelcz Před 4 hodinami
Dost desiva prehlidka znalcu 🙈.
Anna Janošcová
Anna Janošcová Před 5 hodinami
Přiznám se, že mám řidičák už 8 let, ale tohle bych asi zmotala, takže dík za vysvětlení :)
Ondřej Macek
Ondřej Macek Před 5 hodinami
Tento případ je v Táboře pod černými mosty...
Sir Mac
Sir Mac Před 5 hodinami
JEHLO! Víc takových videí! Tohle je CONTENT podle mého gusta! A hlavně, je to vzdělávání evidentně ne úplně znalých řidičů!
Hunter of Drivers 2
Hunter of Drivers 2 Před 5 hodinami
Tvl. Tolik hrachu nemáš. Přeji Ti mnoho štěstí v tomto marném boji. V zájmu nás všech normálních řidičů. 🙂 Šťastnou cestu.
SuperRAPIT
SuperRAPIT Před 5 hodinami
V USA jsou všechny semafory s malou zelenou.
somMelon
somMelon Před 5 hodinami
Keby malo auto zlava plnu zelenu, stale by malo prednost, ci by platila prednost sprava? Alebo takato situacia by nikdy nemala vzniknut?
Mary Jane Song
Mary Jane Song Před 5 hodinami
Mám pocit, že taková podobná křižovatka je v Budějkách. Byla jsem z toho celá vykulená, vjela jsem tam a malém jsem se srazila právě s vozidlem, které jelo ve volňáku. Pan očividně viděl můj vyděšený pohled a zpomalil. 😂 Asi si řekl: ženská, ještě na plzeňských číslech, tak to vysvětluje všechno. 😁 Tak díky Jehlo za dovysvětlení, poučena pro příště. PS: No Budějky jsou pro mne celkově zakleté, jejich kruháče jsou pro mne jak nějaká šifrovaná.
Viktor Kotrle
Viktor Kotrle Před 5 hodinami
Podobně plodný diskuse jsou i pod příspěvkama o vozících, co mají max. rychlost podle technčáku 130. Půlka lidí se taky "ohání vyhláškou" a soudí že je s vozíkem max 80, vyhlášce či vyjádření policie/min. dopravy navzdory.
فادي ابو هادي
فادي ابو هادي Před 5 hodinami
Najs video
Michal Živný
Michal Živný Před 5 hodinami
Dneska lidi ani není, že se má jezdit v pravém pruhu, těžko po nic chtít takovéhle "detaily". Prostě si myslí, zelená, tak jedu. Smutné, že polovina lidí to nevěděla ani ve Fb skupině Taháme CZ SK, kde by měli být lidé, kteří jezdí dennodenně. Jsem rád, že kdysi v autoškole mě to naučili víc než dobře.
Buran_ _zČech
Buran_ _zČech Před 5 hodinami
Pěkné video, už jsem se stímto setkal, ale radši jsem čekal než dostanu obě zelené.😅
Kateřina Řeháková
Kateřina Řeháková Před 5 hodinami
jsem zvědavá, jak si lidi poradí, až (pokud) se u semaforů rozšíří plechové doplňkové zelené šipky :-D
Nikola Bajzová
Nikola Bajzová Před 5 hodinami
V živote som cez takú križovatku nešla a popravde, kým som doškúlila vo co gou na tom miniobrázku, tak ty si už stihol povedať riešenie 😀 odpoveď by som nevedela, ale popravde, ja vždy pozerám bez ohľadu na značky či môžem ísť, takže je šanca, že by som to nezmrvila. Každopádne, diky za video Jehlo, ďalšia kniha ktorú chytím do ruky bude vyhláška aj s testami. Jazdím v malom meste s veľmi jednoduchými križovatkami, takže jediná šanca, ako nebyť pri takýchto otázkach za debila, je znovu si preštudovať vyhlášku o cestnej premávke.
SledujCestu
SledujCestu Před 5 hodinami
Z prava, z leva. Aneb když někdo, kdo má papíry na auto a plnou hubu řečí, neovládá ani základy češtiny, jako jsou příslovce. Řidičáky na kola všem cyklistům a pravidelné testování všech řidičů každých 10 let. Takhle zkaženou internetovou populaci nespraví ani pánbů.
Jan Matoušek
Jan Matoušek Před 5 hodinami
Je/není běžná ...v Liberci je takových křižovatek celkem dost. Každopádně tohle pravidlo ohledně přednosti když svítí jen šipka ví málokdo ! A už hafo spolujezdců čučelo proč brzdím když mam zelenou :D
hanbanaroda
hanbanaroda Před 5 hodinami
Bez semaforů: přednost má auto z výhledu Normální semafor bez šipky: přednost má auto z výhledu Semafor s šipkama doprava (tři barvy): přednost má auto z výhledu Normání semafor a vedle semafor s šipkama doprava (tři barvy): přednost má auto z výhledu Normální semafor a vedle jenom zelená šipka doprava: přednost má auto z leva Znám takovou křižovatku, lidi "z leva" dávají většinou přednost autům "z výhledu" (taky možná proto, že už jim tam někdo vletěl😁). Při návrhu silnic a křižovatek má platit předvídatelnost, chcete-li, blbuvzdornost, toto je křižovatka stavěná pro komisaře autoškoly, kteří chtějí vyrazit studenta.
fobos
fobos Před 5 hodinami
já už ani nad takovýma křižovatkama pořádně nepřemýšlím, prostě při téhle situaci automaticky dávám přednost
Petr Přívratský
Petr Přívratský Před 5 hodinami
Přiznávám, že na tohle bych taky odpověděl špatně, bohužel se v autoškole šipka vůbec neřeší :D Naštěstí jsem takovou křižovatku nepotkal :D
go back
go back Před 5 hodinami
Přednost z prava se dává pouze pokud není ve vozovce žádná značka
Eva Hrivnakova
Eva Hrivnakova Před 5 hodinami
Nejsem sice řidič ale jsem spolujezdec, a uhodla jsem správně, i tam kde má víc aut zelenou a ty odbočuješ přes protisměr z druhé strany, ze kterého taky jednou na zelenou taky musíš lidi co jedou rovně pustit a počkat až když nic nejede nebo na doplňkovou šipku (tam kde je) která upozorňuje že nejede auto pak teprve můžeš projet.. Vždy koukáme když je tam šipka jestli něco nejede, ale na druhou stranu se nám často stává když jedeme na zelenou rovně a je tam šipka z boku tak nám tam ten debil z boku vleze a ještě rozhazuje rukama když přitroubíme co ho málem naberem :D jak kdyby nevím co přitom on tam nemá co dělat v první řade
Prase na silnici
Prase na silnici Před 5 hodinami
Mě jenom fascinuje, jak mnozí argumentují tím, že takováhle (debilní) křižovatka se v Česku skoro nevyskytuje a že je to nějaká novinka!!! Odbočovací šipka vždycky od nepaměti fungovala na křižovatce v Chrudimi, a to už v dobách, kdy jsem jako malej smrad chodil na husovku na základku, tj. rok 1986 a dále... A že nejsou moc časté?!?!? No, asi na vesnici moc ne... ve městech běžná záležitost!
Youtube Channel
Youtube Channel Před 6 hodinami
takové křižovatky mě nutili projíždět už XY let zpět v autoškole v Ostravě, takže naštěstí vím :D
Martin Vávra
Martin Vávra Před 6 hodinami
Křižovatka je naprosto normální jen jedinci co ji nezvládají jsou exoti
matix01010
matix01010 Před 6 hodinami
Stačí se na to podívat z jiného úhlu, červená na semaforu není jen pro prdel, to by tam mohla být jen ta šipka a doleva vůbec radši nejezdi 😃 Po Olomouci je těchto doplňkových šipek spousta a už sem zažil i hodně troubičů, co se cítili ublíženě, že musí dávat přednost 😄
tvardet
tvardet Před 6 hodinami
Dobře, taky jsem si myslel, že první pojede vozidlo z výhledu, ale to bude spíše tím, že jsem se v autoškole učil pouze o vyklízecí šipce.
stano pol
stano pol Před 6 hodinami
Prakticky stejná světelná křižovatka je v Ústí n. L. , ulice Drážďanská a Přístavní směr centrum. Rozdíl je v ní pouze to že hlavní je po celé délce ulice Přístavní. Naštěstí při jízdě z ulice Drážďanské vede připojovací pruh který je následně plnohodnotným pruhem, jinak by tam byla hromada nehod. Odpověď jsem naštěstí znal. :)
Kolar Vojta
Kolar Vojta Před 6 hodinami
chvilku jsem přemýšlel, ale nakonec jsem to věděl správně
Racuel
Racuel Před 6 hodinami
Odpověděl jsem si dobře a to papíry nemám 🤣🤣🤣
Entername
Entername Před 6 hodinami
To snad není pravda.. ani se mi nechce věřit, že tolik lidi nezná přednosti.. už chápu proč se na cestách děje to co se děje.. Borec, že řídí 23 let.. já 2.5 a tuhle základní věc vím.. kde se asi stala chyba 🤔
Martin Vladyka
Martin Vladyka Před 6 hodinami
Popravdě - nevěděl jsem to :) a právě na Americký mi nedávalo smysl, proč tam jsou vlastně dvoje světla :D Ještě že tam moc nejezdím a už vůbec ne v tomhle směru :) ... no aspoň jsem chytřejší.
Anm 2333
Anm 2333 Před 6 hodinami
Ať mi nikdo nemluví, jak jsou mladí nebezpeční řidiči. Je mi 19. Stalo se mi na parkovišti u Globusu, že za mnou přišel nějaký děda mě zdrbat, že jsem mu prý nedal přednost zprava. No problém byl v tom, že na parkovišti sice platí přednost zprava, ale on vyjížděl z benzinky, kde má na každé straně červené patníky, takže vyjížděl z účelové komunikace a měl dát přednost všem. Když jsem mu tohle řekl jen blbě čuměl a radši šel pryč. Většina starších lidí vůbec takové věci netuší, jako i například tenhle případ ve videu nebo i jak je to s předností při výjezdu z obytné zóny atd. Vidím to sám ve své rodině, že ti co dělali řidičák ještě minulé století tyhle věci vůbec netuší. Co se tak bavím s lidma co mají řidičák podobně krátce jak já, tak všichni mají o tomhle přehled. Ale hlavně, že se furt buzerujou mladí řidiči.
Milan N.
Milan N. Před 6 hodinami
Díky, takovou křižovatku jsem asi ještě nepotkal, alespoň jsem zase o něco málo chytřejší :)
Ladik007
Ladik007 Před 6 hodinami
já nevím jestli mě víc triggerujou tyhle videa s debilama na facebooku nebo mixy s debilama na cestách :D
Agresivní Řidič
Agresivní Řidič Před 6 hodinami
Já jedu první!
Mr. Muffin
Mr. Muffin Před 4 hodinami
Když mám tatru tak je mi to jedno...
Pavel Tamáš
Pavel Tamáš Před 4 hodinami
Ty ji ještě tady?Já myslel že už jsi odjel.
Ředidlo S6006
Ředidlo S6006 Před 5 hodinami
No ty jedeš první za jakýchkoli okolností, předpisy nepředpisy. :)))
Nikola____
Nikola____ Před 6 hodinami
Nemaj někde v zahraničí, že můžeš odbočit na červenou vpravo, když tam nic neni? Tady to umožňuje akorát zelená šipka.
Petr Vaněk
Petr Vaněk Před 5 hodinami
Ano, v USA, bývá tam bílá cedule se zelenou šipkou a princip je stejný.
Professional ???%
Professional ???% Před 6 hodinami
Jooooooj
Pražská Atmosféra
Pražská Atmosféra Před 6 hodinami
Jako sakra, já už řídím 16 let a říkám, že tohle video má smysl, protože bych to tam poslal taky a po**bal to :D Člověk strašně rychle zapomíná, že šipka je jen doplňek :)
FilipovaElektronika
FilipovaElektronika Před 6 hodinami
Příjde mi, že lidé si tuto doplňkovou zelenou šipku pletou s klasickou tříbarevnou soustavou se směrovými signály. Podobně jako např. tady moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/moderni-semafor-led-technologii-ostrava20110329.html , pokud by tu svítila šipka doprava zeleně, ale na ostatních samoforech (vlevo a rovně) by byla červená, pak to znamená že mohu odbočit a zároveň mám "volno".
Jan Kubala
Jan Kubala Před 6 hodinami
Kdo tohle nevedel, tak si povinne pred spanim precte toto: www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361
Vojta Mykiska
Vojta Mykiska Před 6 hodinami
Plot twist modré auto odbočuje doprava. Jestli bliká blinkr z fotky nepoznáme. Projedou tedy oba současně!!
Hanácká Knedlíkárna
Hanácká Knedlíkárna Před 6 hodinami
Hloupost a fet je velmi rozšířený fenomén.... :(
Gašpo
Gašpo Před 6 hodinami
Ja som hned vedel spravnu odpoved. Ale tak je to o tom ci uz niekto cez taku krizovatku isiel. Je lepsie raz zazit ako sto krat pocut
QuestCZ Gaming
QuestCZ Gaming Před 6 hodinami
Tohle neví spousta lidí, protože to skoro nikde není a ani v autoškole na to není otázka, mám pocit. Osobně jsem zatím takový křižovatky viděl dvě. V Pardubicích je u Parama, jenže tam je ta křižovatka tak pochybná, že sice máte dávat přednost ve volným směru, ale on tam reálně tím pruhem nikdo jet nemůže... Druhou jsem viděl ve Vysokým Mýtě mám pocit a tam mě málem ujebalo. Jel se mnou v autě táta, kterej jezdí 40 let a má najeto násobně víc jak já. Svítila šipka, tak jsem zpomalil, podíval se, a jel a táta mi říká "co děláš, jeď, máš přednost"... To jsem nevěřil svejm uším :D
Cestovatelix
Cestovatelix Před 7 hodinami
10:08 v Německu mají na některých místech pevnou zelenou šipku, jako tabulku a v USA mají také červenou šipku, obě mají význam, jako zde probíraní šipka vpravo
Lukas Kocur
Lukas Kocur Před 7 hodinami
Taky jsem to uprimne nevedel ale ted mi doslo ze v Opave je tak samo vyresena svetelna krizovatka k sadraku jen pridana o pripojovaci pruh ;)
MG Fishing TV
MG Fishing TV Před 4 hodinami
Ještě je, když by jsi vyjížděl z toho parkoviště na náměstí svobody a jel by jsi po Hradecké směrem z Opavy.
Pražská diagnostická a.k.a. Peklo na silnicích
Pražská diagnostická a.k.a. Peklo na silnicích Před 7 hodinami
Smutný, strašně smutný. Když pominu, že většina není schopna rozlišit tvary a posloupnost dz, tak ta česká arogance a povýšenost nad svou hloupostí je skutečně k pláči. Bez špetky sebereflexe, zamyšlení nebo snahy o argument, útok, já to vim nejlépe už 23 let. Mě to nezajímá, je to tak, jak říkám a basta :(((
Cestovatelix
Cestovatelix Před 7 hodinami
9:02 někteří lidi jsou rozbití
Karel Křivánek
Karel Křivánek Před 7 hodinami
A ted zakerna otazka - co kdyz ja mam doplnkovou sipku rovne a auta z opacneho smeru maji plnou zelenou (bez sipek) a chteji odbocit vlevo, tedy zkrizit muj smer. Oba mame zelenou, ja davam prednost autum, protoze doplnkova a oni maji zelenou a davaji prednost, protoze davaji prednost protijedoucim. Kdo pojede prvni? Ani jeden z nas nevidi, co sviti druhemu.
Pražská lešenářská
Pražská lešenářská Před 7 hodinami
7:40 zapomněl jsi zmínit zprávu od Jan Korbel, to je druhá situace, kdy jsou takto nastavená světla proti sobě např. na T křižovatkách.
EM4CZ
EM4CZ Před 7 hodinami
Jehlo, mohl si to trošku dát větší ten záznam obrazovky.
Mirek Netušil
Mirek Netušil Před 7 hodinami
ty vole tak ten mě dostal :-D 5:30
Mirek Netušil
Mirek Netušil Před 7 hodinami
4:50 to je totální magor (sorry ale jinak to vysvětlit nešlo )
Ty Meloune
Ty Meloune Před 7 hodinami
V DE nemají už světelné šipky, ale už napevno danou šipku :D by mě zajímalo jak by se chovali
Petr Noga
Petr Noga Před 6 hodinami
Takový systém se testuje v Břeclavi na pár křižovatkách.