Malá Vizita - 18.4.2021
1:21:05
Malá Vizita - 28.3.2021
1:21:01
Před měsícem
Heidi, děvčátko z hor
1:21:29
Před měsícem
Škola Malého stromu
1:50:23
Před 2 měsíci
Země je placatá, jinak tě zabiju!
1:15:50
Malá Vizita 7.2.2021
1:32:34
Před 3 měsíci
Malá Vizita 27.1.2021
1:25:51
Před 3 měsíci
Malá Vizita 6.12.2020
1:26:46
Před 5 měsíci
Malá Vizita 8.11.2020
1:30:23
Před 6 měsíci
Malá Vizita 8.10.2020
1:29:36
Před 7 měsíci
Malá vizita 13.9.2020
1:41:40
Před 7 měsíci
Komentáře
Marek Garamszegi
Marek Garamszegi Před 5 hodinami
Krása. Těžko komentovat slovy. Dva krásní lidé.
tereza buronova
tereza buronova Před 5 hodinami
csposts.info/cd/video/uMWSrKydaGaWqpI
Alena Schröter
Alena Schröter Před 7 hodinami
Úžasný rozhovor. Pán Dušek to umí krásně vysvětlit. To všechno, co pán Ledvinka jenom naznačí.Má to hloubku a moc vám děkuji.
Lenka Stankova
Lenka Stankova Před 11 hodinami
Proč nefunguje ta medicína po stavu zániku orgánu? Proč by nemohlo být tělo schopné rekonstruovat? Ptám se proto, protože mi logicky tenhle konstrukt nezapadá do logiky těla. Vím, že to tělo nedělá, ale jaký k tomu má vlastně důvod? Protože teoreticky by toho mělo být schopno, jen je mi tedy otázkou, proč to vlastně nedělá, pane doktore?
Jana Emerenzie
Jana Emerenzie Před 14 hodinami
Až bude petice,ráda podepíšu,knihu jsem jednou četla a byla na divadle.
Danka Šimová
Danka Šimová Před 18 hodinami
Na jednej strane prichádza tvrdenie,že syn boží znova prichádza na Zem,na druhej strane,napr. J.Ledvinka túto správu vyvracia.Ako máme správne vnímať duchovno,keď aj v tomto sú rozdielne názory???
Vlastimil Pavelka
Vlastimil Pavelka Před 21 hodinou
Velice příjemné a poučné povídání. Děkuji.
Access denied
Access denied Před dnem
Díky tomuto rozhovoru jsem ochutnal mnoho jedlých a překvapivě chutných bylin. Můžeme si snadno dopřát voňavou bršlici, mátový popenec, salátový ptačinec a nesmíme zapomenout na okurkovou kopřivu nebo jemně hořký rozrazil :D
Lenka Ilavská
Lenka Ilavská Před dnem
ivf = in vitro fertilization
Edita Jamrišková
Edita Jamrišková Před 2 dny
Ach jaj...to je v tom...vono to je...máš to...je to všude...když to není,tak to je...když jsi ješte nebyl,tak už jsi byl...teď,když jsi,už nejsi... Jirko diky...je to jasný.
Jirka Voráč
Jirka Voráč Před 2 dny
Když si odpustíme všechnu tu ezo omáčku, Tak tam sedí jeden excelentní muzikant, jeden vyborný herec a obchodník a jeden šarlatán a podvodník, Nic víc nic míň😀Mimochodem pan Bína mám sobě víc dobra a empatie než ti dva Kašpaři dohromady 🎈
Klara Prajzova
Klara Prajzova Před 2 dny
Hezký 😄😄😄😄😄😜😛😋
Korycze
Korycze Před 2 dny
Někdo text k 1. písni? Děkuji
Smudlik Cudlik
Smudlik Cudlik Před 2 dny
Já třeba přestal kouřit ze dne na den po 12 letech kouření a nekouřím už 16 let, použil jsem tenkrát jedno balení nikotinových náplastí, ale jsem si jistý, že to nebylo díky náplastem :D no a přiznám se, že jsem i 6 let pochlastával, skoro každý den jsem si musel něco dát, litr slivovice jsem vypil za 4-5 dní třeba a také jsem s tím přestal ze dne na den, tam jsem si pomohl tím, že jsem si říkal, že ten alkohol nepotřebuji a vlastně ani nechci a fungovalo to, nepiji a ani na to nemám chutˇ a ani mi nevadí, když si přede mnou někdo popíjí:D
tatiana kunova
tatiana kunova Před 2 dny
Tak ja sa vôbec nedivim teda že Rusy sa tak k tomu postavili.. Tam je ešte stale totalita.. Preto to tak dopadlo. Ale ak by sa podarilo tie knihy odkupiť tak na Ukrajine alebo v inych častach sveta kde su ruskyhovoriace obyvateľstvo by knihu kupili.. Aj keď je tam dosť naboženstvo ktore by asi branilo ludom niečo take kupovať. Teda presne autorka vystihla že ich viera to zakazuje. Skôr si myslim že cirkev to zakazuje. Politika možno ani tak nie..
Veronika Holinkova
Veronika Holinkova Před 3 dny
Bylo to úžasné, díky oběma, 😊
Wuina Konik
Wuina Konik Před 3 dny
Jako Cimrmani :-)
momo
momo Před 3 dny
👍💗🙂 Ďakujem Vám.
Marie Růženka
Marie Růženka Před 3 dny
Díky za upřesnění!! Ve chvíli 1:21:21. Super :-)
Ritualist
Ritualist Před 3 dny
Tešim se na další setkání, pokud se opět v budoucnu uskuteční
Monika Vyskočilová
Monika Vyskočilová Před 3 dny
Hned objednávám.
Ritualist
Ritualist Před 3 dny
Pěkné jako vždy
Vojtěch Rác
Vojtěch Rác Před 4 dny
Jestli je tohle reklama, tak se povedla, knihu kupuju. Jen bych chtěl říct, že mi příjde pozoruhodný, že, po všech svých zkušenostech s nadpřirozenem, který by vystačili na trilogii horrorů, je paní Pavlína tak klidná. Opravdová dáma...
nieooj gotoy
nieooj gotoy Před 4 dny
jim všechno odebrali viděla , že mají "Klid" tak jsem tomu nerozuměla, ale některý se rádi odevzdávají svoji zodpovědnosti....hmmm myslím, že to byla velice dobrá téma ¨
Ljilja Ristović
Ljilja Ristović Před 4 dny
Dragi Bruno molim te da ovaj video neko prevede 🙏🙏🙏💙
Dagmar Lehmann
Dagmar Lehmann Před 4 dny
Úžasný 👍👍,děkuji. Jedno by mě zajímalo, pakliže někdo zná odpověď : jak je možné ,že Bruno všem pomohl, ale jeho děti zemřely .A co jim vlastně bylo ?
Šárka Malinová
Šárka Malinová Před 4 dny
Tohle video si pouštím kdykoli potřebuji zvednout náladu. Vždycky se u toho nasměji. Děkuji za něj. 😁
Igor Trháč
Igor Trháč Před 2 dny
10.05.21 som to v praci počul 1. krat a viem kam ujst za dobrou naladou.
Josef Jaroš
Josef Jaroš Před 4 dny
Bylo mi ctí Vás slyšet- paní má nádherný klidný moudrý hlas . Kniha mne zajímá hlavně ten (okultismus ) tedy spíše co jste chtěla vyjádřit.Přeji Vám plnost života.
Sacher Swissland
Sacher Swissland Před 4 dny
"Pan" Ledvinka je GURU...predava daávno zname info ( ktore si načital v knihách ) a na webe ma zaujimavy cenník... nie je veľmi charizmatický jeho prednes je chladný.. a aby mu to ludia ( ovečky) zjedli..tak to zaobalil do toho že mu to hovory Boh...kraaasa.. skoro vsetko co hovorý je pekne...ale nehovory mu to boh..len cituje iných mudrcov... všimnite si ako niekedy odpoveda okamžite. ..a inokedy mu to trva dlhie..a potom povie..a ešte mi otec povedal...nie!! Len potreboval čas na roznislenie si toho čo povie!!! .. a jeho rady pre ludi z depresiu..ze sa na to nemaju sustredit.. a prestanu mať depku ..sú v realiti uplne bezcenne... škoda že aj dušek naletel takemuto šulinovy...
jolka jol
jolka jol Před 4 dny
okysličení, prokrvení, uvolnění a fašistický režim nás více jak 14 měsíců dusí a otravuje v náhubcích 1:02:00
soiung toiue
soiung toiue Před 4 dny
nám nemusela líbit. Stojí to opravdu za to???
Lenka Němcová
Lenka Němcová Před 4 dny
Ano, Bruno Groning byl velmi pokorný clověk, Člověk nemůže uzdravovat, pouze léčí. BŮH UZDRAVUJE, díky Bohu.
Helena H
Helena H Před 5 dny
Dušek vydělává na ignoranci národa. Mít učitelky jako paní Jana, tak čao! 😃 Na štěstí každá generace má vlastní vývoj, jsme v době Nikilismu, který už jen neklepe na dveře, ale už ho mají všichni doma. Einsteina už zřejmě mít svět nebude, ale udržet inteligentní společenství by mohl, je zřejmé, že nechce 😉
enjay86
enjay86 Před 5 dny
Pěkné povídání, ale pan doktor by jako mohl vědět, že na chřipku se antibiotika nedávají. 2:10:40 A proti tomu očkování... jak pan doktor vysvětlí všechny nechutné choroby, které lidstvo vyhubilo? A jak se prodloužila doba dožití a vůbec úmrtnost dětí za posledních 50 let.
enjay86
enjay86 Před dnem
@Pepe Ge Díky za souhrn. Hmm, že by pan Dušek nevěděl, koho si zve? Nebo naopak věděl. Zajímavé...
Pepe Ge
Pepe Ge Před 3 dny
@enjay86 Ve svém životopisu J. Šula uvádí, že na Lékařskou fakultu UK nastoupil roku 1975 a podle registru ČLK promoval v roce 1985. Z registru však údaj zmizel, stejně jako údaj o absolvované fakultě. V registru členů ČLK tedy nemá J. Šula uvedeny informace o dosaženém vzdělání a platnou licenci má pouze pro ortopedii. V minulosti Šula neoprávněně užíval titul DrSc., později od toho upustil. V CV uváděnou kandidátskou práci nelze dohledat. Nebyla obhájena, neboť i kandidátská práce musela být podložena alespoň lokální publikací. Záznamy dr. Šuly v databázi české medicínské literatury Medvik ale začínají až rokem 2007 a nejde o vědecké práce. V červnu 2018 byla odvysílána reportáž pořadu Reportéři ČT, jež zpochybňuje Šulovu věrohodnost. Jan Šula tvrdí, že spolupracuje s Institut for Biomodulation Medicine, který má sídlit ve švýcarském Freienbachu. Reportéři však na udané adrese našli jen poštovní schránku a cedulku na domě, ve kterém o firmě ale nikdo neslyšel. Jan Šula se opakovaně prezentuje jako první český lékař, který byl přijat do Royal Society of Medicine. Toto tvrzení vyvrací Jaromír Šrámek: „Prvním českým lékařem přijatým do Royal Society of Medicine byl ve skutečnosti již zesnulý profesor Jan Šula, český biochemik a spoluzakladatel experimentální onkologie v Československu“.
enjay86
enjay86 Před 3 dny
@Pepe Ge Ten titul získal nějakým podvodem?
Pepe Ge
Pepe Ge Před 4 dny
Je to podvodník, žiaden doktor.... dohľadaj si o ňom reálne info.
Wuina Konik
Wuina Konik Před 5 dny
Pravda
Monika Vyskočilová
Monika Vyskočilová Před 5 dny
Tohle je poklad internetu. 🌻🌾🌷
Ondřej Šimon
Ondřej Šimon Před 5 dny
Je třeba zahodit mobily a počítače a vrátit se zpět k přírodě.. Tak to cítím
Veronika Vaňkátová
Veronika Vaňkátová Před 5 dny
Děkuji za užasný rozhovor, velmi souzním. Je úžasné, že se tato osvěta děje, díky silným ženám, mužům a pánu Bohu. Děkuji.
Jana Kotouckova
Jana Kotouckova Před 5 dny
I psy už mají roušky. Mám to nafocene
Milan Jarý
Milan Jarý Před 5 dny
držte se, máte moji podporu, jste úžasná bytost
Pozemský Anděl
Pozemský Anděl Před 5 dny
Úžasný 💚
nieooj gotoy
nieooj gotoy Před 4 dny
Skôr by som to smeroval na toxické očkovania!
Michal Gunár
Michal Gunár Před 5 dny
Prostě super!
hana neumanova
hana neumanova Před 6 dny
💎💎 7.5.2021..(casu anglickeho 2.17h)!!! .JÁ ! JAKOŽTO SKOTSKA KRALOVNA ANNA POSLEDNI MONARCHA Z DOMU STUART z TITULU SVATY GRAL A KRALOVNA VSECH STATŮ ....ŽÁDÁM A NAŘIZUJI OCHRANU NAD STATEM ČESKÁ ZEM...ÚZEMÍ PROBUZENÝCH KRÁLŮ . TAK JEST A TAK SE STAŇ JE VŮLE MÁ. Buh Ochranuj Skotskou Kralovnu Annu a Jeji sestru Kralovnu ELIZABETH OF BOHEMIA. (HANA NEUMANOVA roz: Palivcova 27.1.1968.mesto : Kladno CR) ted od 14.6.2017 zijici ve SKOTSKU mesto Tranent.
marek vlk
marek vlk Před 6 dny
šula je podvodnik
yasio bolo
yasio bolo Před 6 dny
super DĚKUJI MOC
Martina Kardosova
Martina Kardosova Před 6 dny
ako krasne v roku 2019 predpovedala socialne stazeni..., mame tu hakikomori teraz, ludia sedia doma, nechodia von. uplne do bodky presne. uzasne!!!v
Alena Jelínková
Alena Jelínková Před 6 dny
Jaroslave opět úžasné sezení 🙏 díky. Mám stejné zkušenosti s klientkami, které takto přišly o své “ženství” hlavně pocitově... prostě raději to odoperujeme pro jistotu... žádná domluva s ženou, prostě teď hned. 🤔 a pak jsme tu my, které těmto ženám dáváme prostor prožít a najít v sobě opět ženu. 💗 diky
soiung toiue
soiung toiue Před 4 dny
Krásné, děkuji 💗 P.S. ten nával "hejtrů" a spamů je vtipný 😀 Když si někdo dává práci hanit i toto, tak je vidět, jak zoufalý systém kope kolem sebe :) Hezký den všem 😊🌞🙏
Tomáš Havel
Tomáš Havel Před 6 dny
Lidičky, petice již existuje, paní Pavlína má odkaz na facebooku, už jsem ji podepsal s ohromnou radostí, že mám doma konečně trezorovou knížku :)
Petr Kovář
Petr Kovář Před 6 dny
Jardo, psi se čipují už 20 let a je to proto, aby při nálezu psa bez majitele ,každá veterinární stanice našla majitele nebo posoudila při pokousání, že pes je očkován či nikoliv.
eva calikova
eva calikova Před 6 dny
Lucia ďakujem 🙏🌹krása,tlieskam👍 čerešnička na torte ❤️
Zdeněk Šroubek
Zdeněk Šroubek Před 6 dny
Skvělý pořad ... díky za sdílení !
qopoy dnon
qopoy dnon Před 6 dny
Dobrý den, krásné video a pro mne plné takových těch ,,aha,, efektů. :-D Děkuji
Peter Bartal
Peter Bartal Před 7 dny
Pokuď vás Loesje Jacob zaujala tak také s radostí zveme na online přednášku - s překladem do češtiny - ve středu 12. 5. facebook.com/events/173740621201580
Jana Medeková
Jana Medeková Před 7 dny
super DĚKUJI MOC
yasio bolo
yasio bolo Před 6 dny
přivedla, přestože jsem se ani nemusela moc snažit a vy přes veškerou snahu ne? Jaké tohle je? Dítě má vzniknout především z lásky, na tom se shodneme, že? Co vaše pr
jolka jol
jolka jol Před 7 dny
hodně nadčasové, když zvážíme co přišlo po tomhle představení
istotus
istotus Před 7 dny
múdre slová v úprimnom hovore s vynikajúcou hudbou zdravie vam
Dana Darovcova
Dana Darovcova Před 7 dny
Veľmi dobrá debata. Ďakujem 💗
Jiří Lang
Jiří Lang Před 7 dny
Skvělé Díky
Dana Darovcova
Dana Darovcova Před 7 dny
Ste úžasní 💗
Zdenka Cupcova
Zdenka Cupcova Před 7 dny
Vzdělávání podle paní Jany Nováčkové je 100% a naopak dnešní školství raději bez komentáře, protože bylo už vše řečeno.Lituji toho že jsem o tom nic nevěděla, když jsem měla svoje malé děti a proto na tom byly stejně jako dnes.Je smutné že v dnešní době není žádná změna k lepšímu.
MrDoublebass01
MrDoublebass01 Před 3 hodinami
@Helena H O změnu se v naší republice v součtu pokoušeli stovky lidí s nulovým výsledkem. 40 let primitivizmu se z vypláchnutých mozků jen tak nedostane.
Helena H
Helena H Před 4 dny
O změnu by se měl snažit každý sám už i ve svém kruhu rodiny. Je snadné dávat vinu druhým a nehnout ani prstem sám doma.
Věra Miadiková
Věra Miadiková Před 7 dny
Zabrouzdala jsem k této přednášce náhodným klikem myši a jsem za to ráda. :) Poslouchám každé slovo. Momentálně čtu Cyklickou ženu od Mirandy Gray. Předpokládám, že už většina o ní ví, ale přesto říkám, že tu knihu by měla mít v ruce každá žena. :)
hana hoskova
hana hoskova Před 7 dny
Zažila jsem nedávno sama na sobě krásný příklad jídelního paradoxu. Měla jsem křeče ve střevech a průjmy, zkoušela jsem půsty, dietní stravu, raw stravu, doplňky stravy a nic nepomáhalo a pak jsem si nějak omylem kousla od přítele hamburgeru z McDonaldu (největší top zlo všech zdravých směrů!), až jsem mu hamburger z půlky snědla i s hranolkami a udělalo se mi dobře :-D Asi jsem jen potřebovala přestat se bát a hrotit to. :-)
Marek Kvapil
Marek Kvapil Před 7 dny
Děkujeme za rozhovor :)
qopoy dnon
qopoy dnon Před 6 dny
Velmi přínosné téma, která v naší civilizované společnosti bylo tabu a tato skutečnost by se měla změnit. Začít o tématu mluvit už na školách. A začít konat.
Ir Sed
Ir Sed Před 8 dny
Opet nadherne povidani. dekuji
diwiak
diwiak Před 8 dny
Pútavé povidani, zaujíma ma praktická stránka veci, ako uniknut tomuto "systému", čo zdravotné/sociálne poistenie, čo napríklad hlásenie trvalého pobytu pokiaľ cestujú karavanom, ako si zarobia peniazky aspoň na najnutnejšie veci, čo povinná školská dochádzka? Dik.
DJ Swifty
DJ Swifty Před 8 dny
Vdaka vam hosi jsem si prave uvedomil ze je to o pyramide, je to o 3 stejnych stran, kde to vlastne uz i ty dva definuji hladce a zretelne, napriklad jako u magnetu,, kdyby jsme tomu rikali kladny a zaporny pol,,nebo severny a jizni,, nebylo by to nikdy tak jasne jak kdyz tomu rekneme magnet. A tak je to i s otcem, neboli bohem, čiže zdrojem. Muzeme to pojmenovat jak chceme,, ale jak zacneme vnimat ten pocit kdyz nam to svitne pri pojmu otec neboli buh,, tak to je ono. A kazdy to muze nazvat jak je mu libo,, ale mne prijde, ze je to ono, a je to tu. Konecne se to zhmotnilo a siri se to bleskove. Proste nastala Nova Doba. Jak i nasi aboriginove predvidali dnesni dobu. Peace brings people together ✌️😊👍. Peace in us, peace it does! No thinking, no sinking.
Martin Kristof
Martin Kristof Před 7 dny
To bude spíše kulatá krychle..
bcvbb hyui
bcvbb hyui Před 8 dny
neřešila, je to prostě přirozená věc která k nám patří...
Iva Åberg
Iva Åberg Před 8 dny
Ve Švédsku udělala poptávka po bioproduktech že dnes jsou cenově přístupný, někdy dokonce i levnější.
afin abul
afin abul Před 8 dny
... a čo si oblečieme na SEBA má súvislosť...
afin abul
afin abul Před 8 dny
Existuje na to aj komediálny seriál: Shut Eye, skutočný čarodejník či liečiteľ, nie je potetovaný ... Mno a ta potetovaná čúza ma preklaje cez youtube ... :D Keď stiahnem panevné dno som ... z algifenu tučná, ale sú to peníze, potetovaná jsem náhodou ... WOLE Stále čumim, prečo nepozve - Miška Jan Johann Jaroslav- aby nám porozpravial, ale pozve ... ženu, Atalantu? MNO TY KRÁVO! - to je z CZ filmu Dušek na to nemal nervy: "Prečo je krava potetovaná?"
Nicolas Joseph
Nicolas Joseph Před 8 dny
Krásný poučný pořad děkuji
hen ko
hen ko Před 8 dny
Jestli bude Pavlína chtít cokoliv podepsat, podepíšu. Moc děkuji za její práci.Všechny Evenky(Tunguzy) srdečně pozdravuji.
PetrusMetallsakrus
PetrusMetallsakrus Před 8 dny
1) Nechápu technika, že je ochoten pracovat někde bez profi zařízení a s lidmi, kteří nemají připravenou kloudnou prezentaci, kterou by si sami mohli v klidu odklikávat v pořadí při výkladu.....a navíc dělají z druhých hromosvod a svojí frustraci ventilují způsobem, který je na přeshubu... 2) Nechápu, že atapana nedostal ani minimálně seřváno za jeho protivnou neomalenost - být dataprojektorem, nechám explodovat žárovku,být technikem, zmocnila by se mě zuřivá agrese,být reprobednou, nevyjde ani tón.. 3) Nechápu jeho fascinaci - krásná těla.. Nejsem žádný eugenik,ani vytříbený estét, ale moje estetické cítění je zcela jiné, a to dokážu ocenit i exotickou krásu a její jiné proporce,ale zde jsem ten pocit neměl a nezozplýval jsem se ani nad mladými děvčaty na vrcholu krásy...,dokonce já i většina lidí, co znám mají krásnější a vypracovanější těla, než jsou ty na snímku a to jsem rozhodně starší než 25 a za žádného výstavního krasavce se nepokládám.. 4)Nechápu Jardu, že umí zachovat ledový klid, přestože sedí vedle někoho takového a ani mu neujede něco jako: ale, no tak ,zklidni hormon a buď rád, že je tě vůbec vidět a slyšet.. 5) Klasicky - nechápu ani fascinaci indiány a naše kultura (v aspektu umělecké hodnoty v mém subjektivním vnímání) je na podstatně vyšší úrovni, pokud to budu skovnávat v úhlu optiky Bach v podání f.o.k. VS dřevěná píšťala a absence melodie, Delacroix VS neumělé kresby indiánů,Andersen VS indiánská ústně předávaná mytologie... mám jasno... 3:0 Samozřejmě to ale nelze srovnávat s debilizovaným brainwashovaným člověkem plujícím v našem mainstreamu a akceptujícím všechny požadované úchylné normy chování a hodnot sdílenými 95% naší otrocké populace.., tam získávají indiáni bod, přotože chápou pojmy jako síla,čest, radost,láska,důvěra atd od cca 1:30 to je zajímavé a nutno dodat, že způsob života mají indiáni opravdovější a krásnější, i věci jako pohřeb, ale i koncept práce/poslání/zaměstnání a času atd zní doopravdy skoro jako ráj, ikdyž se mi stále vnucuje myšlenka že tam kromě nasnímaných a odvyprávěných pozitivních věcí budou i nějaká zamlčená temná tabu.. náš debilizovaný by vám také tvrdil, že má úžasný život ..a zamlčoval všechny ohavnosti. taky nutno podotknout, že po cca hodině a půl se atapana výrazně "uklidnil" a vyzníval sympatičtěji, než nazačátku, kdy byl skoro na přeshubu..
Nicolas Joseph
Nicolas Joseph Před 8 dny
Juj
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Před 8 dny
Velmi přínosné téma, která v naší civilizované společnosti bylo tabu a tato skutečnost by se měla změnit. Začít o tématu mluvit už na školách. A začít konat.
bcvbb hyui
bcvbb hyui Před 8 dny
sama se sebou a důležité jaký koli nervový problém se mi na period ukáže. Tělo je úžasně propojený a jde o to si vážit sama sebe. Tento díl mi to jenom potvrzuje🙏👏
Iva Åberg
Iva Åberg Před 9 dny
S tou tmou ve Skandinávii to asi neštymuje. V létě tady máme spoustu světla! Já žiju ve střední části Švédska a jedna moje kamarádka byla ze severu. Ptala jsem se jí jestli to není hrozné v zimě kdy vlastně je tma téměř celý den po tři měsíce. Ona mi řekla že nejvíce depresí tam lidé mají právě v létě kdy slunce nadlouho nezmizí z obzoru.
Jan Vincúr
Jan Vincúr Před 9 dny
Tu knihu od Mantaka Chiu mám. Zajímá mě, jestli to oč v té knize jde, už někdo podle té knihy dokázal. Ta kniha se jmenuje Tao a léčivá energie. Máte s tím někdo zkušenost?
Lucia Burská
Lucia Burská Před 9 dny
JARDO Nádherná plodná rozumná silná bytosť (žena sily muža) Ja ako muž Sa chovám ako inde A uctievam ju Pretože aj čte
lubdan lubdan
lubdan lubdan Před 9 dny
Dobrý den. Nemohu dohledat video o současném dění s Radovanem? Asi zataženo.