PREČO neexistuje ROK 0?
9:22
Před měsícem
AKO učiť o Nežnej revolúcii?
30:59
NAJLEPŠIE HRY O TOTALITE
11:25
Před 2 měsíci
MUŽ, ktorého nevedeli ZABIŤ
10:24
Hitlerova kniha
8:38
Před 5 měsíci
Beriem Vás na VÝLET!
12:03
Před 6 měsíci
Ruská revolúcia 1917 v KOCKE
12:30
Odpovedala som na vaše otázky.
24:57
AKO si ĽUDIA vytierali ZADOK?
8:17
Prečo sa SMEJEME?
7:51
Před 7 měsíci
Komentáře
Milos Dobrik
Milos Dobrik Před 54 minutami
zijem v amstri a bicykel je tym hlavnym dovodom preco
Matej Pobjecký
Matej Pobjecký Před hodinou
Super video dost mi pomohlo
Miroslava Spodniakova
Miroslava Spodniakova Před 2 hodinami
Ja používam ten prví čiže Palm Grip
JanNick0
JanNick0 Před 3 hodinami
Chvíľu som to skúšal a zistil som že Fingertip grip. Ten track ball v 1946 ma celkom prekvapil. Hlavne že to rovno neotočili a išli cestou koliesok a potom guličky... Zaujímavé video.
Barbora Kulichová Hillee
Barbora Kulichová Hillee Před 4 hodinami
Historie technologií mi není až tak neznámá, ale s typy úchopu jste mne dostala :O , používám Palm grip a myšku mám samozřejmě barevně podsvícenou :D i když nejdůležitejší je pro mne příjemnost úchopu a rozpětí DPI abych mohla hrát ale i dělat grafiku a modelování, případně pustit staršího člověka k počítači (ti jsou zvyklí na nižší DPI)
Timon Urcikan
Timon Urcikan Před 4 hodinami
Každý režim má chyby aj dobré vlastnosti ale žiaden nie je dokonalý
Lukáš Škorík
Lukáš Škorík Před 4 hodinami
ten dekel nevazil 200 ton ale 2000ton
METYUO . jr
METYUO . jr Před 5 hodinami
Ja používam Aliexpress grib 😁
Filip Oravec
Filip Oravec Před 7 hodinami
To sa môžno pýtať samého seba: Ak by sme boli hodený do bazénu so žralokom a zbraňou v ruke, zabili by sme žraloka ktorý na prežitie potrebuje potravu alebo by sme sa nechali zožrať a zachránili žraloka výmenou za svoj život ? Možno preto výhybka áno a most nie.
kkarx
kkarx Před 13 hodinami
Napoleon byl takový Hitler 19. století. S jeho zkušenostmi mu jistě bylo jasné, že na cestě do Moskvy pochcípá většina jeho vojáků. V podstatě je takhle zavraždil kvůli své touze podrobit si celou Evropu. Sice se vzpomíná hlavně ten úděsný opozdilý ústup z Moskvy, ale nemoci během léta měly na svědomí mnohonásobně víc obětí. Ty reformy udělal jen ze sobeckých důvodů, aby zfanatizoval svoje vojáky. Vděčný voják bojuje lépe. Mohl si diktovat podmínky, ale například Rakousko nechal úplně bez změn. Klidně ho mohl rozdělit a Čechům vrátit samostatnost. Jinak průlom vědy skutečně nebyla zásluha Napoleona, to už se dělo od dob osvícenství desítky let před ním. V podstatě všechny velké objevy se udály v Anglii... Řekl bych, že jeho nástup naopak vrátil Evropu o desítky let zpátky, co se týče myšlení.
J. K.
J. K. Před 15 hodinami
Pěkné téma, nuže, vyjádřím se. Počítače používám několik desítek let a tak jsem už leccos zažil. Bohužel, co se týče kuličkových myší, musím se vyjádřit mimořádně negativně. Byl to prostě úplný shit :-). Možná jsem nezažil tu dobu, kdy se to vyrábělo kvalitně, to je zkrátka smůla. Ale jejich životnost daná optimálním výkonem čítala jen několik měsíců, pak bylo nutné ji rozebrat a vyčistit. To by bylo ještě OK, kdyby to pro účely čištění bylo udělané, ale nebylo. Snad nikdy se mi nepodařilo to při čištění nepoškodit, takže pak nezbývalo nic jiného, než myš vyhodit a koupit novou. Naprosto revoluční změna přišla s optickými myšmi. Existovaly sice shity, které při rychlejším pohybu poslaly kurzor do nějaké nesmyslné polohy, ale existovaly i mnohem lepší kousky. Zde bych si dovolil jmenovat Logitech MX310, který jsem používal neuvěřitelné necelé dvě desítky let a během té doby jsem jednou měnil kabel za nový. To je vše. Proto si myslím, že optické myši se měly dostat do prodeje mnohem dříve. Laserové myši a nesmyslné honby za hodnotami dpi pak považuji za čirý marketing. Bezdrátové myši rozhodně smysl mají, já je ovšem nepotřebuji. Závěrem bych chtěl doporučit podobný díl o SSD discích, domnívám se, že to je mimořádně zajímavé téma.
Milos Dobrik
Milos Dobrik Před 15 hodinami
prave kiahne si za tie roky tak zvykli na cloveka,ze sme boli jedinym organizmom kde dokazali prezit.preto ockovanie bolo tak uspesne
Alex Northon
Alex Northon Před 16 hodinami
Veľmi ti to prajem lebo ja som sa veľa veci naučila z tvojich videí lebo sú zaujímavé a spracované stručne a nie dlhé texty ktoré si v školách musíme písať do zošita a poučky... Takže ďakujem že to robíš a veľa sa učím a nie len ja ale aj tých 100 000 ľudí 🤗🌼 ďakujem a keby som mohla tak ta podporím hneď...len ocino takéto veci nepodporuje a mám 17 a bohužiaľ ešte za mňa rozhoduje v určitých veciach 😅 ale fakt toto je moje vyjadrenie iba 🤗✨ pekný deň prajem 😁
Cat Lover
Cat Lover Před 16 hodinami
Najlepšie video...ďakujem!
Vojtech Krizek
Vojtech Krizek Před 17 hodinami
Sandro, v tomhle se pleteš, císař Karel I. byl velký zastánce federalizace monarchie. Stejně jako ferdinand d este. Rozhodne by federalizace byla stokrát prospěšnější než vznik csr. Jak řekl Emil Hácha: chyba byla zhroucení Rakouska Uherska, protože to jediné dávalo ochranu malým národům před Němci a Rusy.
Vojtech Krizek
Vojtech Krizek Před 17 hodinami
Dle mého názoru šance na obranu byla, hodně zdrojů uvádí, že wehrmacht 38 nebyl to samé jako wehrmacht 39, hlavně proto, že hitler se vyzbrojil československými zbraněmi až pro 40 divizi. Československé tanky se používali až do roku 41 při operaci barbarosa. Navíc je tu i možnost vojenského převratu v Německu pokud by hitler trval na útoku na Československo protože němečtí generálové se toho obávali. A potom my jsme ovšem bránili, třeba boje se sudetskymi Němci v habartove, sluknov, další místa. Czajankovy kasárny Frýdek mistek. Proste jen Beneš byl srab a chamberlain byl nula, churchill by mnichovskou dohodu nepodepsal, ale podpořil by nás, to vím určitě.
Martin Holis
Martin Holis Před 18 hodinami
Němci ze západu,poláci ze severu(Těšínsko) a Maďaři z jihu... Tomu říkám spolupráce.
Zenbun Katatakala
Zenbun Katatakala Před 19 hodinami
Odpad
MatoMT
MatoMT Před 19 hodinami
Fingertip grip asi preto, že mám malú myš aby som ju uchopil do dlane :D .
ElikHokJess Haf
ElikHokJess Haf Před 20 hodinami
Přiroda dá doufam lidstvu pořadnou lekci a facku za to jeji sebestředné chovani sobecké a ničení planety! Má na to čas.
Tomáš Kolodzej
Tomáš Kolodzej Před 20 hodinami
Švédi vypínajú jadrovú elektrárnu a za niekoľko rokov ju úplne zastavia. Atóm je krok späť a vždy bol.
Kralik
Kralik Před 20 hodinami
No asi by tie ich počítače csko neutiahlo 😅😅
Ela Udvardyova
Ela Udvardyova Před 21 hodinou
Už som sa zľakla že 🐁 a jej cesta na naše stoly😅 až neskôr som si všimla nahladovku 😁 každopádne super video♥️
Peter Uherský
Peter Uherský Před 21 hodinou
velmi dobre spracovane
Jaroslav Ondrcka
Jaroslav Ondrcka Před 22 hodinami
Môj názor je iba úvaha. Prečo nenávidíme diktátora Nemca a milujeme diktátora Rusa?
Edis Sedlacek
Edis Sedlacek Před dnem
Pozor, takový fakt. Hitler si tu vlajku sám nenavrhl. To akorát říkal, ale ve skutečnosti to navrhl jiný nacista. Na jméno si bohužel nevzpomenu.
Stanislav BANDUR
Stanislav BANDUR Před dnem
Prechod z PS2 na USB nie je vylepšenie
Lukáš Škorík
Lukáš Škorík Před dnem
vo všetkom vidim lsns a ich bandu dezolatov
Katarína Ondrušová
Katarína Ondrušová Před dnem
Rok a ide to dnes v telke na rtvs1
Roman Štěpánek
Roman Štěpánek Před dnem
Výrazně mu k tomu pomohla církev.
Karlo Vary
Karlo Vary Před dnem
Hirošima a Nagasaki? Sociopatycky Amici otestovali dve atomove bomby na civilnom obyvatelstve. Nie to nic ine ako GENOCIDA spachana na nevinných obetiach s trvalými následkami!!! Ziadny tkz. vojenský akt proste GENOCIDA! !!
Money Color
Money Color Před dnem
Presne to co chcel Trump urobit tu v Amerike cital si Hitlerovu knihu a isiel presne jeho navodu Jak sa zmocnit a zaviezt rasizumus spat do obehu co sa mu aj postupne darilo.
Tomáš Dzureň
Tomáš Dzureň Před dnem
kebyže mám počas detstva takúto pútavú učiteľku ako si ty, dával by som určite viac pozor 😄😋 veľmi pekná práca! :) potreboval som si už osviežiť pamäť a toto je úplne skvelé!
Vojtech Krizek
Vojtech Krizek Před dnem
Super video jako vždy, máš super videa o historii, ale u Abu Bakra si nejsem jistý on byl skutečně tak super jako jsi o něm ve videu mluvila. Za mě osobně by bylo lepší kdyby on se vůdcem Islámu nestal.
Vojtech Krizek
Vojtech Krizek Před dnem
Václav Havel: "Slabina demokracie je v tom, že ti co to s ní myslí skutečně upřímně, tak těm velmi svazuje ruce. Ale lidem kteří to s ní nemyslí vážně, tak těm umožňuje vše." Můj názor je ten, že demokracie je, jak řekl Winston Churchill nejhorší systém vlády, jaký jsme mohli poznat, ale zatím není lepší systém, který dá lidem základní lidská práva a celkem i důstojný život.
Martin Louma
Martin Louma Před dnem
Mal som spoluziaka na zakladnej skole, ked mi nosil ulohy pocas mojej zlomeniny nohy tak sme samozrejme aj hrali hry a on presne pouzival ten prvy typ palm grip. Mys drzal tak pevne ze mys az prepotil, potom som mu uz vzdy pokladal na mys servitku aby jeho pot isiel do nej 😄 U mna je to ten fingertip grip lebo mi to pride najpresnejsie ked ruka ako taka je staticka a v prstoch mame najjemnejsiu motoriku
Filip Mlatec
Filip Mlatec Před dnem
Tú myš s tou guľou máme do teraz v škole
Vojtech Krizek
Vojtech Krizek Před dnem
Profesor z práva na univerzitě říkal, že podle tohoto Napoleonova zákoníku byl vytvořen i rakouský občanský zákoník, který se i u nás v Československu používal až do 1956 nebo tak nějak, prostě do dob komunismu, kteří ho zrušili a zavedli jiný. Ale v česku byl tento rakouský zákoník obnoven k 1.1.2014.
Road Challenge
Road Challenge Před dnem
Pěkné ale zcela zbytečné video nic nového veškeré informace zkopírované z wikipedie a který ti řekne každý druhý dokument nebo knížky kterých je stovky...
popletko
popletko Před dnem
Pekné videjko. Snáď len dve pripomienky. Pointing stick sa volá Trackpoint a nehovorí sa detekovať ale detegovať :)
Vojtech Krizek
Vojtech Krizek Před dnem
Ty máš moc příjemný hlas, nechceš namlouvat i audioknihy. Tvůj hlas je na to úplně dělaný, hlavně umíš opravdu skvěle mluvit.
Ador Dorath
Ador Dorath Před dnem
Prečo Hitler? To bolo už dávno. Pýtajte sa radšej, ako sa dostal k moci trnavský blázon Maťovič!
Peter Borčin
Peter Borčin Před dnem
Demokracia predovšetkým nie je demokratická. A teda voľby nie sú hlasovania. Čo sa týka politiky a dejepisu treba si vyjasniť dojmy a pojmy.
Ander Kixa
Ander Kixa Před dnem
Totálna propagandistická sračka. Autorke videa želám samé nepríjemnosti a spravodlivý súd keď tento režim padne.
Julie Křížková
Julie Křížková Před dnem
Většinou nás šťastným dělá nějaká druhá osoba a když bysme neměli podle téhle teorie mít děti tak kdo nás potom udělá šťastným mě třeba rozveselí když nějaký můj oblíbený CSpostsr vydá video a to i když jsem nešťastná tak mě s toho mého světa aspoň na chvilku vytáhne. Nebo když mamka udělá moje oblíbené jídlo a mě to udělá šťastnou a jí udělá šťastnou že já jsem šťastná.
Ander Kixa
Ander Kixa Před dnem
Táto úbožiačka sa tiež raz bude kukať ako veverička do masla keď sa deti v školách budú učiť pravdu o 20. storočí.
Hasekeu_
Hasekeu_ Před dnem
VI VON ZULUL
Peter Luptovec
Peter Luptovec Před dnem
Bolo by veľmi skvelé keby si vysvetlila ako vznikal polyteizmus vo svete čo ty nato? vnukol som nápad? :) :)
Miro Sojka
Miro Sojka Před dnem
Holčičko my sme národ, nie menšina a za druhé, toto je jedno z boľavých miest našich dejín tak len mimochodom.
lukas sarissky
lukas sarissky Před 2 dny
večšina žien na slovensku v tej dobe nosila tradični ludovi kroj taketo obliekanie že ani cici ani rici bola skvor okrajova zaležitost zvečša bohatich
Peter lucansky
Peter lucansky Před 2 dny
Super výklad klobúk dole
Michal Čech
Michal Čech Před 2 dny
Len taká zaujímavosť o mene: otec Adolfa Hitlera bol nemanželské dieta, v tej dobe bolo niečo také na hanbu. Jeho matka sa volala Schicklgruber, meno si vzal po svojom ,,otčimovi” Hiedlerovi, pre ľahšie vyslovovanie ho zmenil na Hitler. Sú o tom spory, no minimálne je to zaujímavé, že ak by si meno nezmenil, mohli sme ho poznať ako Adolfa Schicklgrubera.
Tomáš Ličko
Tomáš Ličko Před 2 dny
Ahoj. Prosím ťa len taká otázka, možno námet na tému. Práve pozerám zjazdové lyžovanie a tak rozmýšľam, že prečo vlastne sú hodnotené “uznávané” vždy v súťažiach pri všetkých športoch len prvé 3 miesta, prečo nie dve, prečo nie 5 je k tomu nejaký okaz z historie športu? :)) Ďakujem.
Marek Matušov
Marek Matušov Před 2 dny
Páčilo sa mi, ako nabádaš k všímavosti pri práci s historickými prameňmi. Je to veľmi prospešné pri štúdiu dejepisu a odpadá mnoho bifľovania.
Marek Vido
Marek Vido Před 2 dny
Veľmi sa mi páči ako dokážeš zakomponovať do historického videa vlastné obľúbené aktivity a ukázať niečo zo svojho života gamera :D Vidieť to nadšenie, keď hovoríš o niečom, čo ti je blízke :) Plus si veľmi cením aj tú vsuvku o ekológii.
marián marián
marián marián Před 2 dny
Používam palm grip. Inak moja prvá myš v mojom prvom pc v roku 2004 bola ešte guličková : ) Každú chvíľu som tu guličku musel vybrať a čistiť tie valčeky. Myš a klávesnicu ničím nenahradíš, preto stále idem radšej na PC ako niečo riešiť cez smartphone a hry už vôbec nie, to jedine na PC.
Martin 79
Martin 79 Před 2 dny
To že bysme se bránili, by z dnešního pohledu už nemělo žádný psychologický účinek. A měli bysme po válce zemi v rozvalinách...
Roman Gašparík
Roman Gašparík Před 2 dny
tak ako matovic
Pavel Franko
Pavel Franko Před 2 dny
Ja používam claw grip. 😁
Teddy Malfoy
Teddy Malfoy Před 2 dny
Keby sme sa bránili bez pomoci spojencov, tak nas tu dnes sedi asi tak polovina. Áno je to velmi lahke hodit všetko na Beneša, ale on sa rozhodol spravne. Moj pradedko narukoval ako 26ročny a povedal mi, ako vela sa bal, že sa už nevrati domov.
Dárius Tóth
Dárius Tóth Před 2 dny
až teraz som skúšal rôzne uchopenia ale myslím že používam iba palm grib a ostatné by pre mňa neboli dosť komfortné
Venenum CULTUS
Venenum CULTUS Před 2 dny
Nechápem prečo sa tak veľa slovákov a čechov háda teraz v komentároch že kto bol na vine.. Podľa mňa chybu spravili briti a francúzi. Beneš spravil všetko čo sa dalo nech zachráni situaciu a Tiso bol zas zbabelec ktorý si chcel len využiť Hitlera nech sa dostane k moci aj ked on bol využívaný celý čas, ale od ludí nemal skoro žiadnú podporu. A myslim ze keby nás podporili briti alebo francúzi vedeli by sme narobit poriadné škody nemecku. A keby sa podarilo nemecké postupovanie do štátu pozastaviť, myslim že by ľudia stratili dost rýchlo dôveru vo führerovi. Ale niesom historik ani nic, len mám rád alternativnú historiu.
Rudolf Brhel
Rudolf Brhel Před 2 dny
Ty si jeden veľmi zlý človek ktorý si ako všetci tebe podobný prevracaju a prispôsobujú históriu podľa toho ako im to vyhovuje. Buď sú tvoje korene od starých rodičov až po teba také zákerné !!!, alebo museli tvoji starý rodičia a tvoji rodičia urobiť niekde chybu v tvojej výchove !!! Prajem ti aby si si užila zákernosti ktoré rozširuješ tvojimi videami. Pamätaj karma je zdarma !!!
Martina Garajova
Martina Garajova Před 2 dny
Sandraaa rob čo robíš, rob to so srdcom, táto práca sa ti vráti. Takých ľudí nám tu treba. Objektívnosť aj keď sa nám to nepáči, povedať ju, nech tí čo prídu po nás nie sú ovplyvnení názormi tými a takými, ako sa im momentálne hodia. rešpekt sestra.
Tučný Tuleň
Tučný Tuleň Před 2 dny
Ale veď atómovú bomby vymyslel Igor Magor Matovič...!!! 😎 Testovanie nonstop !!!🐒🐒🐒
Břetislav Hroch
Břetislav Hroch Před 2 dny
Já mám do ma notebook který trackball má
Jakub Kováč
Jakub Kováč Před 2 dny
Keď pracujem tak Palm grip. Keď hrám Claw grip.
Katar501
Katar501 Před 2 dny
Ach :) :) to je žena :) :) :) dokonalá :)