Komentáře
Lukáš Pírek
Lukáš Pírek Před 11 hodinami
Pro dobrotu na žebrotu, jasně, za pronájem hal se má zaplatit, o tom žádná. Spíš mě zajímá proč se nevyužije i pozemek Kellnera, když je nabízí zdarma? Pořád slyšíme jak do dvou týdnů nebudou kapacity, tak ať se proti tomu něco dělá.
Rose Holegha
Rose Holegha Před 11 hodinami
Je to chytrý člověk s léta praxí, vysokou školou a zmáklou teorií. Myslím si že lidé s neukončeným základním vzděláním tady v komentářích kteří na něj akorát tak nadávají můžou držet hubu
martina seifertova
martina seifertova Před 11 hodinami
Výstaviště Letňany znám velmi dobře. Jedná se o slušně vybavené prostory a areály, s příjezdem a odjezdem, jeho organisací, haly jsou ve velmi dobrém stavu, vytápěné (mohou být i klimatizované), perfektně osvětlené, s energetickým i sociálním zázemím, s perfektní vyvařovnou, kuchyní i jídelnou, logistikou areálu, sítě atd. To vše stojí velké peníze, ať již je to v povozu nebo to jen stojí. A pan Sehnal v podstatě ze dne na den přišel o svůj business, díky státu. To stát ho okradl o plody jeho práce, která ho měla a mohla živit. Nechť stát zaplatí alespoň minimum toho, oč pana Sehnala přímo okradl (a okrádá ho dál, každý den). Já osobně jsem ochoten platit mnoho tisíc za pár metrů čtverečních výstavní plochy a zúročí se mi to desítkami tisíc příjmu. Vynásobte si to několika sty (počet živnostníků a firem) a získáte rámcový odhad toho, oč stát pana Sehnala připravil na nájmu, oč vystavovatele a živnostníky okradl na příjmech, oč okradl zaměstnance areálu, kteří ze dne na den (a na dlouhou dobu) zcela přišli o zdroj obživy. Tady se bavíme o stovkách milionů. To nahradí kdo a komu? Odpověď jest - NIKDO a NIKOMU. Naše (s partnerkou) živnosti jsou oproti loňsku několik set tisíc v mínusu a okradl nás stát, nikdo jiný. A tak to mají desítky tisíc lidí. Nikdo jim nic nedává a nedá. Je to lumpárna a hrozně se kolem toho lže.
Alexander Sinicyn
Alexander Sinicyn Před 11 hodinami
suhlasim s panom podnikatelom
paul 55plus
paul 55plus Před 12 hodinami
Paní Hájová nějak zkrotla.
Bára a lucie
Bára a lucie Před 12 hodinami
Panu Sehnalovi fandím!!!!!
false N eutral
false N eutral Před 12 hodinami
Platí státu nájem za pozemky a teď chce nájemné za haly od nich? Tak já jako podnikatel se selským rozumem bych šel za státem a řekl tady vám poskytnu prostory, vy se zreknete nájemného a já aspoň nebudu před lidma vypadat jako nenazranec co chce vydělat na situaci...
Predrag Petrovič
Predrag Petrovič Před 12 hodinami
Dva tupci , rozhovor o totálním hovně
Cat tepilaros
Cat tepilaros Před 12 hodinami
Ta moderátorka je také zlatíčko . Skončí covid a pozývam vás na kávu 🥰
Michal Zámostný
Michal Zámostný Před 12 hodinami
No kdyby jako voják nebyl schopen zabít, tak to voják moc není..
Duda Milan
Duda Milan Před 12 hodinami
Tady vidíte, jaký JSOU, ono je podnikatel a podnikatel ,takoví co mu tečou miliardy tak ten brečí nejvíc.
Petr Kulda
Petr Kulda Před 12 hodinami
Je dobře, že to DVTV natočila a zpřístupnila. Pan Sehnal vysvětluje, proč to není zadarmo, co to stojí jeho jako majitele. Stát může být rád, že někdo poskytuje takhle kvalitní podmínky za dumpingovou cenu.
Jenda Fery
Jenda Fery Před 12 hodinami
A co DVTV nemá na taxi smutný 😷
Drahomíra Navrátilová
Drahomíra Navrátilová Před 13 hodinami
Pracovala jsem většinu života v restauraci a nepřipadá mi, že se tam vytvářejí hodnoty, spíš naopak!
Pavel Cícha
Pavel Cícha Před 13 hodinami
Fornite je búúúú úúúú
Czech Guardian
Czech Guardian Před 13 hodinami
Jo jo, úspěch se neodpouští. A všimněte si, proč se na pana Sehnala snesla ta kritika - opět novináři, kteří napsali skandální články o miliardáři co se chce zahojit na utrpení jiných. Je to hnus a všichni co pana Sehnala poplivali by měli celý tento rozhovor shlédnout povinně.
Ivo Horacek
Ivo Horacek Před 13 hodinami
Ivo💪💪
milan ševčik
milan ševčik Před 13 hodinami
Proč má veřejné šíření potřebu lidem vhánět strach a lhát jim. Testy jsou absolutně nedůvěryhodné a ne každý pozitivní je pozitivní, a ještě chcete někoho pokutovat. Světový odborníci mluví jinak a základ naši iminity jsou bakterie a viry. A tim že budeme mit roušku budeme jen ničit vlastní imunitu budeme více náchylní. Proč Je obrovský tlak od Organizace CDC aby se mohlo začít očkovat. Že je koronavirus obrovská kampaň ? Proč lžete a nedokážete konečně říct pravdu opeť bude propaganda a cenzura jako za Nacistickeho německa ? Proč jsou tito světový zdravotníci, vědci z internetu mazáni. A jejich tvrzení nedůvěryhodná. Nenechte se očkovat, je to jen podvod na lidi od finančních skupin. Uvydíte za 5 let.
milan ševčik
milan ševčik Před 13 hodinami
Mimochodem zakazané dokumenty jako Vaxxed jasně ukazují kdo stojí za muzací nemocí a co zpusobuje očkování.
Hanz Semi
Hanz Semi Před 13 hodinami
Toho pana mi je hrozne lito chudinka 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Greece Outdoor
Greece Outdoor Před 13 hodinami
Nechapu jak si zrovna timhle rozhovorem dokazal poprve ziskat moje sympatie :D
Palko Minar
Palko Minar Před 14 hodinami
A vedel by si ho aj zjest
raskar kapak
raskar kapak Před 14 hodinami
Sehnal ani v nejmenším nezná obsah slova žebrota. Tak ať se tím prosím neohání.
Mila Jun
Mila Jun Před 14 hodinami
Celkem má v současné době česká armáda v Afghánistánu asi 250 vojáků.Čeští vojáci se společně se spojenci starali o vnější bezpečnost letecké základny více než šest let. Armáda se v Afghánistánu nově soustředí na výcvik afghánských speciálních sil, do země pošle také lékaře. Strážní rota má v současné době asi 170 vojáků./zdroj novinky .cz / Takže zrekapituluji. Lepší security//počet obyvatel v Afganistanu 38,598,884 to je zhruba 4x vetsi nez Čr. Co na to říct a jakým.jsou vlastmě přínosem.. Podle.me., když tam nebude alespoň 5.000 vojáků je to celkem zbytečné. A chápu že jsou tam a z jinych důvodů, spíš bych řekl.moralnich. Tim neříkám že s nasazením našich vojsk nesouhlasím.
vliduu zeeb
vliduu zeeb Před 14 hodinami
Masakr, výborně v celém rozhovoru zhodnotil Babiše.
zednikovak
zednikovak Před 14 hodinami
Proč by měl dávat něco zadarmo, tak pokud potřebujeme charitu ať se složí poslanci , myslím že by na to měli
Andrea Schaferova
Andrea Schaferova Před 15 hodinami
To nás bude víc
Luky
Luky Před 15 hodinami
po 40 zijes na vypujcku, tak kasli na miliardeni.. :)
Molton11
Molton11 Před 15 hodinami
Přijde mi, že pan Veselovský vychází z toho, že ten člověk má doma v sejfu 3,5 miliardy jak strýček Skrblík a denně na ně kouká a nedokáže si přestavit, že by mu tam nepřistálo 26milionů.
TheMaceKk
TheMaceKk Před 12 hodinami
Pan Veselovský vede profesionální investigativní rozhovor, jehož cílem je zjistit co nejvíce informací ze všech úhlů pohledu.
Bettyna
Bettyna Před 15 hodinami
Redaktorka moc mladá, naivní hlupačka.
Petr Saidl
Petr Saidl Před 13 hodinami
Komentátorka Bettyna neznámého věku a ufňukaná blbka.
Fandooos
Fandooos Před 15 hodinami
Chtěl pomoci, sátá nám nedá vůbec nic, nikomu! Nic ani kačku. Je to jen banda kmotru, kterým jde jen o zisk! Vaše zdraví jim je uzádele!
Jamies191
Jamies191 Před 15 hodinami
Tady jde krásně a názorně vidět, jak má každá mince dvě strany. Média z něho udělají nenažrance co se chce napakovat na nemocných, a když tady dají pánovi prostor, tak svoje důvody bez problémů obhájí. Pamatujete ještě na tu nevidomou co vyhodil taxikář z auta? A jak z té paní potom vylezla cikánka co se chová jak prase? Čím dál tím hůř se mi dělá objektivní názor...
peacemaker warrior
peacemaker warrior Před 15 hodinami
No u mě tohle nemůže projít bohužel!!!
Jana Komárková
Jana Komárková Před 15 hodinami
Velice rozumný člověk - On z toho stále má ztráty, ale ne takové. Děkujeme, vážíme si toho.
Standrs Bandrs
Standrs Bandrs Před 15 hodinami
Je to stejné jako by jste na svém poli či zahradě které živí vás a vaši rodinu, zaměstnance a odběratele, udělali nemocnici a někdo vás pak obviňoval a kritizoval za to že chcete aspoň uhradit náklady od státu.
Standrs Bandrs
Standrs Bandrs Před 14 hodinami
@Peter Kunciter jenže stát nájem neodpustil takže mu nezbývá nic jiného.
Peter Kunciter
Peter Kunciter Před 15 hodinami
Na téhle zahradě se, ale pěstují zlatá jablka, která mají nominální hodnotu, kterou kapitalismus dovolil což si myslím, že je pointa otázky redaktora. Kompromis bych viděl jako odpuštění nájemného státem jak údajně tvrdí kolem 30 milionů a nebyla by diskuze.
Jakub Slovák
Jakub Slovák Před 15 hodinami
Krásné pravičácké argumenty. Děkuju za vaši nabídku nevděčnému státu.
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před 15 hodinami
Mně to všechno co pan Sehnal říká v zásadě dává smysl. Ten člověk mluví rozumně a nepřijde mi to žádný hienismus, jak to jiní nazývají. Nicméně pořád mi ten systém přijde vychýlený více na jejich stranu. Čímž se stává vyděračským i v normální době. Osobně už tu toho mám dost. Pan Prymula se vysměje všem lidem, které mentoruje. Žije celý život z milodarů našeho bohatého systému a živí tím i svojí dceru. Přesto i po tom výsměchu, místo kopnce do zadku, dostal Policejní ochranu, která mu ještě otevírá dveře od auta. Zdá se mi, že si tu nikdo žádnou svobodu nezaslouží. Já osobně už to tu chci zabalit, prodat a odjed pryč. Nedává mi smysl chodit každý den do práce a sloužit.
Robert Polachovic
Robert Polachovic Před 15 hodinami
1920 začátek rádiových vln Radio= Španělska chřipka.2020 začátek elektromagnetické záření 5G.=Čínská chřipka...5G rozvybrování , dušení....
Mleko Plnotucne
Mleko Plnotucne Před 15 hodinami
I když je to miliardář a určitě by mohl šáhnout do kapsy, tak to musíme brát tak, že za vše se platí a i on má své závazky, takže je to nejspíš v pořádku.
Sad Pinkman
Sad Pinkman Před 15 hodinami
Proč by měl jako svoje haly, za které platí ročně desítky milionů nájem pronajímat státu zdarma?
Jindřich Schneider
Jindřich Schneider Před 15 hodinami
Přesně.kazdej si nahrabe a on si má na něco hrát?to by se jim hodilo🖕
jolka jol
jolka jol Před 16 hodinami
A podobné plechové haly, kde nic není jen přípojka na elektriku stát nemá ve vlastnictví? Asi někde chyba, zejména když si vzpomeneme jak státní byrokracie a politici posledních 30 let snižovali počty lůžek až na desetinu původního stavu za komunistů.
jolka jol
jolka jol Před 11 hodinami
@Weriot co se staví a ty 2 nemocnice za 30 let to vytrhnou, pokud vůbec budou dostavěny.
Weriot
Weriot Před 11 hodinami
@jolka jol o nemocnicích jsme se vůbec nebavili, ale jestli chcete tak například úplně nový areal v Ostravě co se staví v roce 2020 nebo FN Olomouc nový eklogický areal také v tomto roce, jinak opet nevím kde berete čísla lůžek ale nějak mi to nevychází ani na tu jednu desetinu a ani realitě
jolka jol
jolka jol Před 13 hodinami
@Weriot za komunistů bylo 15000 lůžek, dnes 3000
jolka jol
jolka jol Před 13 hodinami
@Weriot tak za 40 let komunistů byly postaveny téměř všechny nemocnice co dnes stojí, některé za první republiky a protektorátu, některé z nich se dočkali v posledních 30 letech aspoň modernizace, ale jsou desítky nemocnic co byly zrušeny, zdemolovány či odprodány. V každém případě neexistuje jediná nemocnice postavená po roce 89. Jestli o nějaké víte dejte vědět a nebavíme se o soukromých ústavech.
Weriot
Weriot Před 14 hodinami
ono už dost nemocničního zařízení je napojené na internetovou síť, nevím co přesně je potřeba na zřízení zrovna oddělení pro covid, ale je možné že pokrytí internetem jak bylo zmiňováno je důležité pro fungování takové polní nemocnice, ten další Váš argument mne zaskočil takže jsem si dovolil trochu pohledat a dle zkopírovaného dokumentu z roku 1989, který pojednával o vývoji zdravotnictví za poslední rok (zdroj klidne poslu je to cca 470 stran pdf) byl stav nemocničních lůžek 81,8 na 10 000 obyvatel. Dle ÚZIS v roce 2018 byl počet lůžek snížen na 73,0 na 10 000 obyvatel. Tedy počet lůžek byl snížen na 89,24% neboli zaokrouhleně devět desetin původního stavu za komunistů ne na jednu desetinu jak píšete. Díky a přeji hezký den :)
Jaroslav Reif
Jaroslav Reif Před 16 hodinami
Dokud ČR nebude disponovat kvalitnim systemem bezpilotnich letounu, je nejaka jednotka rychle reakce k nicemu. Jsme X let pozadu.
Michal Krupík
Michal Krupík Před 16 hodinami
Osobně mu to za zlé nemám. Je to zkrátka podnikatel který chce vydělávat.
Tomáš Lazna
Tomáš Lazna Před 16 hodinami
pokrýt náklady řekl bych...
JaK
JaK Před 16 hodinami
Parádní rozhovor a velmi oceňuju, že zrovna tenhle je tu celý (a když ne celý, tak jeho větší část) :-)
Jiří Jambor
Jiří Jambor Před 16 hodinami
Dobré rozhodnutí a skvélá argumentace, která má hlavu i patu. Za mě super rozhovor :)
mxp official
mxp official Před 16 hodinami
Jedna věc. Pokud je člověk miliardář, přitom to nedělá pro dobro lidí, je to svině.
Miloslav Čapek
Miloslav Čapek Před 15 hodinami
Je to spíš o tom, jak výhodné místo najde vláda a naši marní politici a odborníci. Podnikatel je podnikatel. Ocenil bych od Podnikatele nižší cenu než běžnou.
Vojtěch Remiš
Vojtěch Remiš Před 15 hodinami
Ironie?
plazger
plazger Před 15 hodinami
Nemusí pomáhat, jsou to jeho peníze, nevíte co musel pro to udělat. Chtěl bych vidět vás na jeho místě, nemusel poskytovat ty prostory ale on to stejně udělal...
Marek Forst
Marek Forst Před 16 hodinami
Lidi běžně umírají na hlad. Ty můžeš prodat to, z čeho píšeš tenhle komentář a zachránit několik životů. Stejně to neděláš. Tak mi teď řekni. Kde bereš tu drzost něco psát o sviních
Martin Pajr
Martin Pajr Před 16 hodinami
běžte rovnou znárodňovat...
kickoff89
kickoff89 Před 16 hodinami
Neviděl jsem celý rozhovor, ale z tohoto úryvku souhlasím se vším co pan Sehnal řekl. Těch 26 milionů za pronájem je pro stát jen plivnutí do moře a ta cena je opravdu setinová oproti ceně pronájmu na výstavách. Pan Sehnal projevil dobrou vůli, na rozdíl od těch co prodávali státu v tendrech roušky 300 Kč/kus, a místo uznání a poděkování je ještě popotahován.
Petr Čermák
Petr Čermák Před 11 hodinami
@kickoff89 Žádný monopol nemá, je jen největší výrobce. Však nikdo netvrdí, že si ty peníze nemá vzít, jen ať ze sebe ale nedělá dobrotince, který chce pomáhat, protože pomoc vypadá fakt jinak. Celé takhle "kauza" by nevznikla, kdyby ten pán neříkal do televize, jak ČR potřebuje pomoci, tak ve pomáhá a až pak se ukázalo, že to není žádná pomoc, ale jen klasický pronájem. Srovnávat to s pivovary je úplně mimo mísu.
kickoff89
kickoff89 Před 12 hodinami
@Petr Čermák S tím souhlasim, že využil možnost, ale podstatu vašeho argumentu nechapu. Proč nerozdávají pivovary pivo, když ho nemuzou prodat hospodám? Proč kina nepouští filmy online zdarma? Proč by měl pan Sehnal platit ze svého provoz haly a dávat ji zdarma? Odpustí mu stát nájem pozemku? Nebo to myslíte jen tak, že je bohatý, tak by měl platit? Linde má monopol na nemocniční lůžka, ale máte pravdu, je to od nich pěkne, že upřednostnili zakázku státu, udělali si pěkně očko u ministerstva. PPF se těch 10 mil. za ventilaci vrátí jednou cestou Zemana do Číny.
Petr Čermák
Petr Čermák Před 13 hodinami
@kickoff89 já ten rozhovor slyšel celý, ne jen kousek jako je tady. Doporučuji si přečíst co jsem napsal ještě jednou. On neměl komu jinému pronajmout, proto pronajal státu. Není to z jeho strany žádná dobrotivost, jen využil jedinou možnost, kterou v tuhle chvíli měl. Pomohl třeba ten výrobce lůžek, který lůžka které měl vyrobit někomu jinému, vyrobí přednostně státu a zároveň bude doufat, že zákazníci kteří měli ty objednávky dříve než přišla ta státní, počkají a neobjednají si je jinde. To považuji za konkrétní pomoc...ne že státu pronajmu haly v Letňanech s vědomím, že je stejně nikomu jinému pronajmout nemůžu a budu se u toho tvářit jako spasitel. Ono totiž když není na výběr, tak se i o té ceně blbě vyjednává a Letňany rozhodně nejsou jedinou možností, kterou stát měl, takže ten pán v dané situaci využil jen tu jedinou možnost, kterou mu současná doba nabízí.
kickoff89
kickoff89 Před 13 hodinami
@Petr Čermák Pusťte si ještě jednou video a poslouchejte co říká. Platí za pozemky nájem státu, v té ceně budou zahrnuty služby, lidi a kdoví co ještě. Nedal nějakému plukovníkovi klíče od haly se slovy "v lednu mi klíče hoďte jen do schránky a tady máte fakturku" a už s tím nebude žádná práce a starosti, takhle to nefunguje. Neříkám, že na tomhle kšeftu bude vyloženě ztratný, ale mohl si říct klidně násobky té ceny.
Petr Čermák
Petr Čermák Před 13 hodinami
Jakou dobrou vůli projevil??? Vždyť by ten areál v tuhle chvíli nemohl stejně nikomu pronajmout, tak jen využil nabídku/poptávku státu. OK, nemám s tím problém, ale ať se netváří, že chce pomáhat. Pomáhá třeba PPF, která darovala plicní ventilátory, pomáhají samozřejmě i další firmy. Tenhle člověk mezi ně ale rozhodně nepatří.
Ondra Ondra
Ondra Ondra Před 16 hodinami
Podle mě může být každýmu úplně u zadku, kolik peněz za to dostal, pokud to není zlodějina. Pokud najímá hluboko pod běžným nájmem, tak je to za mě úplně v pořádku. Pro stát je tohle výhodnější, než aby si sám konstatně udržoval podobné prostory k dispozici pro krizové situace.
Marek Forst
Marek Forst Před 16 hodinami
stát všem ukradne 2/3 výdělku, něco z toho použije na dotování vaší konkurence... a pak chce ještě po podnikatelích pomoct zdarma.. Začínám si myslet, že ten "stát", o kterým nás už ve školce učili jak je důležitý a jediné možné fungování společnosti, ještě než jsme byli schopni kriticky myslet, není nic jiného než mafie.
Tomáš Novák
Tomáš Novák Před 14 hodinami
@Marek Forst Spousta lidi na to nema zaludek, cemuz se ani nedivim. Bohuzel my, volici nemivame stastnou ruku pri vyberu toho, co tam leze.
Marek Forst
Marek Forst Před 14 hodinami
@Tomáš Novák to by měli, ale prakticky se do politiky takoví lidé jen tak neobjeví, ani nemají jak. A i kdyby tam takoví svědomití politici byli, sloužili by ten pár desítkám procent svých voličů a ještě k tomu špatně, protože jak co dělat ví nejlíp člověk co se oborem zabývá a skutečně těm lidem službu poskytuje.
Tomáš Novák
Tomáš Novák Před 14 hodinami
@Marek Forst Politici maji v prvni rade slouzit svym volicum. Oni se ale pasuji do role elit. Coz je spatne.
Marek Forst
Marek Forst Před 14 hodinami
@Tomáš Novák je potřeba lidi neokrádat a nemyslet si, že politici jsou chytřejší než všichni ostatní, aby věděli jak máme dělat věci.
Tomáš Novák
Tomáš Novák Před 14 hodinami
Ten stat by mel hlavne ubrat i sobe a i duchodcum aspon o 30 %. Je potreba setrit.
Hunter 321
Hunter 321 Před 16 hodinami
Mlaus pěkně mlží. Populismus není vnímán, jako proslovy k lidu (populus), ale sliby a ústupky “lidu”, které jej v dopadu poškozují. Dav není moudřejší než jedinec a právě manipulace s davem je umění populismu - slíbím, udělám co chci a pak vám vysvětlím, že jste to chtěli. Jinak vlastenectví není nacionalismus…
Dank Boi
Dank Boi Před 17 hodinami
Proc dostava prostor k vyjadreni clovek, kterej s koronou a epidemia nema nic spolecnyho?
Legolas Josh
Legolas Josh Před 17 hodinami
Proč se tedy vyjadřujete Vy, na to se ptejte sám sebe, hodný a slušný pane?
Marcel Machacek
Marcel Machacek Před 17 hodinami
Proc ma v mediich prostor kazdy žvatlal s katastrofickou vizi sveta, na zaklade nejakych ohnutych dat. Porad stejny keci o kolapsu zdravotnictvi a mrtvých v ulicich. Proboha proberte se, predevsim media nesou svuj velky dil odpovečdnosti, kdy naprosto jednostrane siri paniku a rochni se v poctech mrtvych, nakazenmych atd. Hnus
Jiří Eliáš
Jiří Eliáš Před 17 hodinami
Tak to je hodně špatné 😢
Petr ZuKi
Petr ZuKi Před 17 hodinami
Skvělej bojovník, je od něj hezké, že reprezentuje i čechy!!! Díky za to!!!
Martin Langr
Martin Langr Před 18 hodinami
Lidé umírají denně....je to přirozený řád.
vliduu zeeb
vliduu zeeb Před 14 hodinami
mil. obyvatel při drastických opatřeních. Tak teď tomu fakt nerozumím, proč u nás je druhá a přichází třetí vlna.
JaJsem TO
JaJsem TO Před 18 hodinami
www.worldometers.info/cz/............ dneska umře cca 30 000 lidí hlady...jako každý den..na této planetě se blíží přelidněnost k 8 miliardám....nikdy nebylo tolik lidí na světě....lidé budou v budoucnosti umírat hlady po milionech každý den... kvuli ekonomickymu kolapsu kvuli chripce jmenem covid....tak doufam...ze jste vsichni na sebe hrdí ...ze zachranajute lidi co by umreli na jine choroby v budoucnosti kvuli svemu zdravotnimu stavu nebo stáří...doufám..že jste na sebe vsichni hrdi...že posíláte miliony lidí na ulici a do deprese
JaJsem TO
JaJsem TO Před 18 hodinami
dneska umře cca 30 000 lidí hlady...jako každý den..na této planetě se blíží přelidněnost k 8 miliardám....nikdy nebylo tolik lidí na světě....lidé budou v budoucnosti umírat hlady po milionech každý den... kvuli ekonomickymu kolapsu kvuli chripce jmenem covid....tak doufam...ze jste vsichni na sebe hrdí ...ze zachranajute lidi co by umreli na jine choroby v budoucnosti kvuli svemu zdravotnimu stavu nebo stáří...doufám..že jste na sebe vsichni hrdi...že posíláte miliony lidí na ulici a do deprese ...www.worldometers.info/cz/
Jan Dzema
Jan Dzema Před 18 hodinami
csposts.info/cd/video/pZOnmoOCpG92zdk
Jan Dzema
Jan Dzema Před 18 hodinami
csposts.info/cd/video/pZOnmoOCpG92zdk
Jan Dzema
Jan Dzema Před 18 hodinami
csposts.info/cd/video/pZOnmoOCpG92zdk
mcmany11
mcmany11 Před 18 hodinami
lineárně na papíře exponenciálně ve skutečnosti:-)
Jan Dzema
Jan Dzema Před 19 hodinami
csposts.info/cd/video/pZOnmoOCpG92zdk
Jan Dzema
Jan Dzema Před 19 hodinami
csposts.info/cd/video/pZOnmoOCpG92zdk
MarB Madyrb
MarB Madyrb Před 19 hodinami
to jsou teda otázky od Emičky :D Ema SMETANA...ne smetanová je to prostě smetana do kafe asi...
Artex34CZ
Artex34CZ Před 20 hodinami
Dneska už je voják iluze.Pošlou drony a za tlačítkem může být kdokoliv a voják PáPá.Jinak rozhovor zajimavej
richard zlaty
richard zlaty Před 22 hodinami
Kdo byl na vojně ví že gumy nejsou nenormální lidi.jsou to psychopati nebo blbci.
Milan Rott
Milan Rott Před 23 hodinami
Naprosto oceňuji že jsem za celou dobu ani z jedné strany nezaslechl slovní spojení nějakým způsobem :)
Antonin Vencovsky
Antonin Vencovsky Před dnem
flégr, to je ten člověk, co hlásá, že když lidi nosí roušky, tak je virus hodný, a když si sundaj, otevrou se stadiony a divadla, tak zmutuje a bude zlý. hold vjedec
Antonin Vencovsky
Antonin Vencovsky Před dnem
vezměme to z té lepší stránky, na 1 mrtvého s koronavirem, ubyde 1 mrtvý s chřipkou, rakovinou, nebo mrtvicí
Zpětná odezva
Zpětná odezva Před dnem
*18:58** A co teprve, kdybyste se ho zeptala na tohodle týpka. **www.acr.army.cz/struktura/generalni/ngs/zastupce-ngs--58176/* Tři dekády od převratu a ex politruk je inspektorem. 😄
101clif
101clif Před dnem
Co asi ten Babiš plánuje? Skoupit za korunu ze 100% nefunkfční průmysl který sám se svými poskoky zlikviduje? Takové národnění?
afutla qian
afutla qian Před dnem
Zbytečný strašení občanů! Médiím se hodí dramatický vystupování a přesně tohle ten pán plní, proč si nikdy nepozvou někoho optimistického??? Zbytecne drama
EL LI
EL LI Před 22 hodinami
Třeba protože ty optimistické vyhlídky zatím nejsou?
Alepo Andez
Alepo Andez Před dnem
Proč nemá roušku?
Petr Saidl
Petr Saidl Před 13 hodinami
Protože takovýho vostrýho týpka korona nesejme, kapiš? ;-)
43. vysadkovy pluk
43. vysadkovy pluk Před 21 hodinou
Už tady taková otázka byla, ale k té roušce - rozhovor byl natočen v měsíci ZÁŘÍ (proto je pplk. Zelinka titulován jako "velitel 43. výsadkového praporu", kterým od 1. října už není). Pro připomenutí jaká byla tehdy platná pravidla: koronavirus.mzcr.cz/od-1-zari-budou-povinne-rousky-ve-vybranych-vnitrnich-prostorech/ Jinak ve studiu měli všichni respirátory právě proto, aby host roušku mít nemusel. Takové bylo pravidlo DVTV.
Stay High Forever !
Stay High Forever ! Před dnem
Definitivně člověk na svém místě.
Zpětná odezva
Zpětná odezva Před dnem
*Matrix je velký šprýmař. 😁 **csposts.info/cd/video/raeeuqp5onxltrs*
Zpětná odezva
Zpětná odezva Před dnem
Koukám mluva jim taky občas selže. Revorverl? csposts.info/cd/video/qdGQx5CBoaGcy6s Nobodové tradice? csposts.info/cd/video/1qh9xW2mraansZI Asi jsou moc zrychlení. 😁
Zpětná odezva
Zpětná odezva Před dnem
No, jo, no. Sice 40letý, ale moc rozumu nepobral. A taktéž mu jaksi uniká pointa polního stejnokroje vs. vycházkového stejnokroje. Ale co čekat od borců, kteří "agitují" stylem *"Pojď k nám a my ti po 2 letech služby dáme kudlu"* ve kterém jedou tykačku a farář hodnotí kvalitu nože. csposts.info/cd/video/1rBxpaSEo5p0tac 😐🤢
Petr Saidl
Petr Saidl Před 13 hodinami
U vás to, hádám, s rozumem také nebude dobré ...
Zpětná odezva
Zpětná odezva Před dnem
*16:14** Správná otázka Emmo, ale spíše pro nadřízené, NBÚ a VZ.*
Zpětná odezva
Zpětná odezva Před dnem
*16:07** Opatrně s přáními pane Zelinka.*
Radomir Kupka
Radomir Kupka Před dnem
V které zemi je 1000 mrtvých denně na Covid ? A jinak stále čísla grafy a kecy.
Rose Holegha
Rose Holegha Před 11 hodinami
Že by Spojené Státy Americké? 🤔
Je1imanek
Je1imanek Před dnem
Nevim proč, ale k hasičům a armádě mám takovou zvláštní úctu. Příjde mi, že jsou to jediný dvě složky státu, který šlapou na sto procent. Plus mám prostě pocit, že až jednou tady praskne revoluce, tak armáda, na rozdíl od policejních dutohlavů, by nestřílela do lidí (znám pár policajtů a těm borcům bych nedal ro ruky ani plastovej příbor) :D