Tomáš & Tamara Klusovi (11. 6. 2019, Malostranská beseda)

  zhlédnutí 167,622

7PADU

Před rokem

INSTAGRAM: honzadedek7padu
FACEBOOK: 7PADU/

Komentáře
Marcelle Aries
Marcelle Aries Před 7 měsíci
Proč je vcelku nezajímavý, ubreptanyý moderátor zabíraný ostře a zblízka a hosté - HLAVNÍ AKTÉŘI rozhovoru, se ztrácejí kdesi v nezřetelné dálce ????
Nikki Grzesnski
Nikki Grzesnski Před 7 měsíci
Ze byl neverny vsem svym pritelkynim vcetne sve zeny.... pravda je "hezka" a ocist'tujici....ale proc v neverach pokracoval behem (vsech) svych vztahu?
Roman
Roman Před 8 měsíci
Mě přijde na Tomovi lidské, že ho v manželství píchnul i do jiné a přiznal se k tomu.
Petr Fan
Petr Fan Před 11 měsíci
Tady nekdo sezral Salamounovo ho.no
Prostě chlápek
Prostě chlápek Před rokem
Ahoj, chcete 300 kč úplně na cokoli a zadarmo? Zkuste tento odkaz: www.twisto.cz/registrace/?promo=JAKUBV66 Přeju hezký den :-)
Václav honza
Václav honza Před rokem
Trapný
Michaela Nová
Michaela Nová Před rokem
Koukám že negativní komentáře se mažou o tom, že máme cenzuru teda nevim😃 oni se každému líbit nemusí a žádné extra celebrity to nejsou a už vůbec ne Tamara Klusova nic nedokázala a jediný, co ji vyšlo je, že je manželkou potapanyho zpěváka nic vic a řekla bych, že jsou jety oba😃
Václav honza
Václav honza Před rokem
No zpěváka...spíš béčící koště a brzo nula
kama rad
kama rad Před rokem
Tu píšou asi právě ty zhrzený fanynky :-D .Z 20 minutového rozhovoru, kde mluvila jen chvilku přesně cítí, že je falešná . Já jim to přeju i když to asi taky nakonec nebude taková pohádka jak to prezentují ale je to jejich věc a mě to může být jedno .
Martin Krutina
Martin Krutina Před rokem
Baška voda tam jsme taky byli
Radovan Tesař
Radovan Tesař Před rokem
:-D
Robert Corpse
Robert Corpse Před rokem
Havlobuřt nemá na boty?
Bohumil Procházka
Bohumil Procházka Před rokem
Bože můj tvoje neschopnost se odráží v tom,že si pořád odhazuješ Ty hnusný vlasy.
Bohumil Procházka
Bohumil Procházka Před rokem
Běžte do prdele s těma heftama vašich dětí, protože daleko lepších dětí nikdo nedává na odiv. Hlavně Vaše Tamarka je pekelná.
Bohumil Procházka
Bohumil Procházka Před rokem
Totální kráva, která neví absolutně nic a Klus ji ůplně blbý, který si hraje na strašného geroje, ale bohužel.
Andrea Beranová
Andrea Beranová Před rokem
Bože.. oba dva sou příšerně divný lidi...
Prostě Maminka
Prostě Maminka Před rokem
Jsou úžasný pár. Byla jsem na nich před nedávnem v Praze a byl to tak pohodový koncert s příjemnou přátelskou atmosférou, že mě to dojalo k slzám. Jinak jak tam Tamara říká, že věděla, jaké děťátko se jim narodí, tak to jsem měla s mužem taky. Hned jsme věděli, že to bude děvčátko Patricie.(no je vznešená a někdy na nás s vznešeností sobě vlastní kouká:D) .. Fakt stačí být NAPOJEN. , Napojen na toho druhého a na své děti. Akorát ještě se mi úplně nepodařilo žít v pravdě, protože v okolí je dost lidí, kteří nás pořád řeší a pomlouvají, že jsme jiní ( a přitom ani nejsme slavní jako tihle dva), takže jsme se naučili se vyvarovat nějakým tématům, aby to ty druhé nepopuzovalo. Takže klobouk dolů, že tihle dva se toho nebojí.
Hana Hrdličková
Hana Hrdličková Před rokem
Krásní manželé mají jasno o tom co chtějí a potřebují.
Katerina Havlova
Katerina Havlova Před rokem
Jste krásný ☺️ mnoho štěstí a lásky vám přeji ☺️🌞❤️
tajnejsvatej
tajnejsvatej Před rokem
Tomáš Klus s kytarou. Písničkář, který se nejvíc dojímá sám sebou a bulváru dokázal prodat i svoji nevěru. Fakt, šikovnej hoch. Ten tu „milionovou chvilkovou“ vnitřní přeměnu každého z nás opravdu vytrhne.
Libertas
Libertas Před rokem
Tahle dvě přebujelá ega budou trousit moudra o spirituálním životě? Nic vtipnějšího jsem ještě neslyšela. Samozvaný Spasitel s mesiášským komplexem a tou jeho trapnou, sebestřednou slavomankou v závěsu. O východní filozofii už za ta leta něco vím, ale tihle se o ni ani neštrejchli. Odborně se tomu, co se jim přihodilo, říká "inflace ega".)))
Level 69
Level 69 Před rokem
Klus je levicový debil... :-)
Nikolaj
Nikolaj Před rokem
Vrána k vráně sedá . Kdo je na ne jednom bidle s těmito , je prostě s těmito . Kdo na jednom bidle s nimi nesedí , tomu prostě nesedí . Jak prosté . Jen mě přijde zarážející , kolik hořkého a zapšklého křiku pro pár nesouhlasných komentářů se nese éterem ( komentáři ) . Udivující a zneklidňující .
Ludmila Krupova
Ludmila Krupova Před rokem
Manzelka Tomasaa Klusa veri, ze ich ludia povazuju za "pravdolaskare", ktori veria v take veci ako je pravda a laska. Rozhodne som tak kedysi vnimala Tomasa Klusa - ako uprimneho mladeho muza, ktory je zabavny a neberie sa prilis vazne. Co sa vsak s nim stalo, ze si potom vzal niekoho ako je jeho sucasna pani? Je to atraktivna zena, ale jej spravanie je strojene, afektovane a pozersky. Posobi na mna tak, akoby si "klofla" popularneho umelca, aby sa vdaka nemu dostala do masmedii. Ak je moj dojem klamlivy a nespravodliv, hlboko sa ospravedlnujem.
Mira Longfield
Mira Longfield Před rokem
Tamara mi stale pripomina Yoko-Ono strojena, ako furt mava rukami a kruzi nohou ... neda sa to, Tomas ma nadhlad ... preco sa ona fut s nim taha do medii naco? Za mna nie a to sa pokusam uz X ty krat si na nu zvyknut ;)
Ludmila Krupova
Ludmila Krupova Před 7 měsíci
Velmi dobre vystihnute. Tiez ju bolo vidiet vsade S Lenonom a clovek nevedel preco...
Dagmar
Dagmar Před rokem
divný oba
Pigik Prasatko
Pigik Prasatko Před rokem
Oba jsou fine. Budí ve mě pozitivní emoce. Fandím jim
mojetango
mojetango Před rokem
Ó ty svatá prostoto, to jsou duchaplnosti. Ale proti gustu žádný dišputát, jak se říká.
Ben Max
Ben Max Před rokem
Proti Klausovým nic nemám, jsou to prostě mladí lidé, kteří se učí, zkouší, vyvíjí. No a rádi se o tom baví. Na tom není nic zlého. Tím, že jsou otevření a transparentní navíc nejsou nikomu nebezpeční. Prostě někoho baví, tak si je poslechnou a ostatní je nohou ignorovat.
Lukáš West Šprta
Lukáš West Šprta Před rokem
Pravdoláskaři = vlastizrádci. Má úcta. Tomáš po dlouhé době se chová docela normálně, ale ta Tamara je prostě extrém.
Carevna K.O.
Carevna K.O. Před rokem
mediálně působí jako dva blázni a demagogové, nejsou mi sympatičtí
Petr Petr
Petr Petr Před rokem
Klusovi strasne nesympaticky lidi ,navíc mi prijde ze patrej do nějaké sekty
Monika Cabadajová
Monika Cabadajová Před rokem
Vtipné. Tomáš má prirodzený zmysel pre humor a sebairóniu. Inteligentný človek. Polku rozhovoru sa červená. Sympatické.
Vorel Vorel
Vorel Vorel Před rokem
Dvojka těžce retardovaných psychopatů
Vorel Vorel
Vorel Vorel Před rokem
@Simča Bezděková Simčo ,jaký bylo vízo ? Samý jedničky ?
Simča Bezděková
Simča Bezděková Před rokem
Nejdřív si zjisti, kdo je psychopat a pak to piš.
Kurt Knispel
Kurt Knispel Před rokem
ezo určitě ne spíš exo...
Sama Retro
Sama Retro Před rokem
No, tak Tamara je takova... jako nechci ji to brat ty filozofie, ale pripomina mi pozery s knirkem v klobouku s hodinkama v ruce, kteri vi, ze je nekdo sleduje. To ezotericno je skoro az nesympaticky. Tomas to snasi dobre.
Jana Karásková
Jana Karásková Před rokem
Komentář z facebooku "Jan Koral Už je to několikátý rozhovor, kde se Tomáš Klus hlásí k principu Pravdy. Je to jedině dobře a fandím mu, ale jsem zvědav, jak dlouho mu to vydrží a jestli má odvahu na opravdu podstatné pravdy naší doby? Co až pozná pravdu třeba o tom, že Česká televize je vlastizrádná prolhaná žumpa, že NATO je teroristická organizace, že Putin je nejlepší politik současnosti, že Václav Havel byl zaprodanec a hlavně, co udělá s pravdou o tom, že 9/11 byl Inside Job? :-D "
Giaa0410
Giaa0410 Před rokem
Krasna ukazka prirozenosti a strojenosti. Klusovi to verim, Tamare ani slovo!!!
TVNWOO
TVNWOO Před rokem
Už je to několikátý rozhovor, kde se Tomáš Klus hlásí k principu Pravdy. Je to jedině dobře a fandím mu, ale jsem zvědav, jak dlouho mu to vydrží a jestli má odvahu na opravdu podstatné pravdy naší doby? Co až pozná pravdu třeba o tom, že Česká televize je vlastizrádná prolhaná žumpa, že NATO je teroristická organizace, že Putin je nejlepší politik současnosti, že Václav Havel byl zaprodanec a hlavně, co udělá s pravdou o tom, že 9/11 byl Inside Job? :-D
Lukas Sebesta
Lukas Sebesta Před rokem
Víc Klusů a víc Tamar v téhle prohnilé společnosti !!!!!!
Akcelerace Videoblogy
Akcelerace Videoblogy Před rokem
Hodně štěstí a zdraví Tomášovi i jeho partnerce. Doporučuji těmto krásným lidem vůbec nečíst komentáře pod videem, je to jen snůška nenávisti a žalu nad zpackaným životem. Fakt je mi těch lidí líto, dalo by se na ně reagovat stejně, ale tváří v tvář a v přímé konfrontaci by si už tak jistí nebyli (to můžu se svými dvěma metry, 115kg a 15 lety ve Wing-Tsun garantovat).
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Před rokem
🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊 *Ježíš Kristus je jediný pravý Bůh!* *Ten Bůh, který vstal z mrtvých a žije věčně.* *Ježíš Kristus je ten jediný kvalifikovaný, aby nám dal věčný život.* *i léčit své tělo.* 🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊
Jane Doe
Jane Doe Před rokem
Strašně hloupá ženská
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
Pro hlupáka každý hlupák! Hádejte, odkud tohle je :)
Pepa z Depa
Pepa z Depa Před rokem
Vy ji určitě znáte osobně, že :D
Martina Hlaváčková
Martina Hlaváčková Před rokem
Já mám fenku Wifinku - zcela nezávisle na Klusových....:-)))))))) - je to pražská krysařice...:-)
Zdenek
Zdenek Před rokem
no kdyz jedna bytost najde druhou - fajn ,,,,,,, no nejlepsi?? je, ze plno ZEN vlhne nad idealizovanym?? typkem MUZE ....... nooooo neverim, ze kyby takoveho CHLAPA meli par dni doma - tak by ho rychle pakovali .... no - hned pri prvni NEVERE - to by byl hukot ...... "hnát svinským krokem" ... v CESKU - příčin rozvodů - nevěra. Podle výzkumu Petra Weisse a Jaroslava Zvěřiny se k mimomanželskému poměru přiznává 55 procent mužů a 34 procent žen. I když se většina žen domnívá, že hlavním důvodem partnerovy nevěry je sex, ve skutečnosti tvoří sexuální úlety necelých deset procent případů nevěry. Téměř polovina nevěrných mužů uvádí, že příčinou jejich mimomanželské aférky byla citová vyprahlost a odcizení.
Marek Hort
Marek Hort Před rokem
Palec dolů a nekoukat.. ideálka :)
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
Jasný, protože to není ZábavaProTebe :)
Pepa z Depa
Pepa z Depa Před rokem
Člověk s předsudky, nereagovat na komentář a číst dál pozitivní konstruktivní kritiku. Idealka :-)
Milena Vyskočilová
Milena Vyskočilová Před rokem
kecy
Pepe G
Pepe G Před rokem
z oboch srsi havloidna falos a pretvarka...
pavlína vodičková
pavlína vodičková Před rokem
Skvělý lidi,ač mi Tomáš leze na nervy těma bosýma nohama, :-D tak mi jsou hrozně sympatičtí ,i ta Tamara, nevím co na ní komu vadí,mě přijde v pohodě.
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
@pavlína vodičková ale určitě jo, třeba nemáte ráda zašpiněný nohy na bílým koberci :) Mě zase mrzí, že bydlím ve městě a na chození naboso po asfaltu nemám koule, tak mu závidím, že on je má :)
pavlína vodičková
pavlína vodičková Před rokem
@Michael Kučera nenapadlo :-D,myslím,že bych na nic rozumného nepřišla :-D
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
Napadlo vás někdy zapátrat v sobě, proč vám to leze na nervy?
Jana Zakova
Jana Zakova Před rokem
Mě je sympatická daleko víc Tamara A že to nemá s ním jednoduché, to je jasné.Až jim ta láska zmizí, bude to Tamara, která ho opustí. Kdo má Klusovo zpívání nebo kecání dost, dá se vypnout.Jenže Tamara ho má denně 24 hodin a to se rozhodně nedá vydržet moc dlouho.
Michaela Nová
Michaela Nová Před rokem
@Jana Zakova já Vám také hezky den a mějte se😉☺
Jana Zakova
Jana Zakova Před rokem
@Michaela Nová Je to tak! Jaký to byl krásný kluk a jen za pár let vypadá pěkně vyžile , když ho srovnate s jinými. Škoda.Zdravim a přeji hezký den.😃💥😏
Michaela Nová
Michaela Nová Před rokem
@Jana Zakova plně souhlasím strašně se změnil ze sympaťáka a kluka, který nebyl zkažený showbyznysem prisel odspival si Panu Bohu a vseci byli paf a fandili mu se stal totální blb ,,bohužel" semlela ho kariéra slavného muzikanta ,,skoda"
Jana Zakova
Jana Zakova Před rokem
@Kate Jaro Děkuji vám.Byla doba,kdy jsem ho měla ráda, ani ne tak pro jeho hlas,ale pro jeho politickou angažovanost.Ale on se časem radikálně změnil a moje sympatie k němu mě dočista opustily.Skoda, tu písničku si často pouštím, ale v té době to byl úplně jiný Klus.
Kate Jaro
Kate Jaro Před rokem
@Jana Zakova upřímně to mi na něj pohled nezměnilo.. Sám říká že si prošel několika období. Nevíte kdy co se stalo v jaké časově posloupnosti.. Neobhajuji ho, jen je krásný se respektovat,kdyz se mi nelíbí, nesleduji ho.. Jednoduche :) ale ano, každý má právo na názor
Jana Zakova
Jana Zakova Před rokem
Podržet dveře? To dělá i můj Mnata - pes s packou.A nepochází z jedné rasy ,ale několika.😹
Jana Zakova
Jana Zakova Před rokem
@Michael Kučera 😃👍🌷💥
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
@Jana Zakova Myslel jsem to tak, že přestože je z více ras, je to gentleman. Což vlastně říká, že na původu nezáleží. Naše Bety je to samé a je to veliká učitelka :)
Jana Zakova
Jana Zakova Před rokem
@Michael Kučera Jestli máš na mysli mého psa, tak to přece vím, jestli ale ne, tak když vypiju 4 decánky Cinzana tak ti to odsouhlasim taky.Měj se Ciau!
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
a přesto je to gentleman :D
Teri Sz
Teri Sz Před rokem
Dva sluníčkáři 👎
Teri Sz
Teri Sz Před rokem
@Šárka Vyhlídalová Tak o tom žádná 👏
Šárka Vyhlídalová
Šárka Vyhlídalová Před rokem
Lepší být sluníčkář, než dylina.
Authority of Any Frequency!
Authority of Any Frequency! Před rokem
Odpustila neveru a aj na to dojede keď si to uvedomi. Samu seba si neváži a je zavesená na Klusovi jak duševný prívesok lebo sa s ním nedokáže rozísť lebo je slabá na to žiť sama!! Úbohá žena A Tomáš je tiež nedokáže opustiť lebo je slabá padavka a nie samostatná mužská silná bytosť čo si stojí za svojou pravdou!!
Dominika Valachová
Dominika Valachová Před rokem
Klusovci su super aj Tamara je skvela zena sledujem ju na IG rovnako ako Tomasa a su mi velmi sympaticky 😊
motovebr
motovebr Před rokem
1:22 pro co to sáhnul?
OMGjako
OMGjako Před rokem
pro vonnou tyčinku
Kateřina Lišková
Kateřina Lišková Před rokem
Proč nebyla nastavena kamera na Klusovi normálně už od začátku pořadu? Ostrý obraz pozvaných, si myslím, divák ocení.
RIKOcorp.
RIKOcorp. Před rokem
Tomáš Hnus do držky bych mu flus.
RIKOcorp.
RIKOcorp. Před rokem
@Pepa z Depa hate typu maminka, tatinek byly in v 90 letech. Pepicku z depa jdi si hrat na jinej pisek.
Pepa z Depa
Pepa z Depa Před rokem
Vy jste mi ale vtipálek. Maminka asi v těhotenství chlastala, to se stává ;-)
Jery Mery
Jery Mery Před rokem
Konečně někdo koho zajímá bulvár(čtivo pro ovce) kdo v praxi žije pravdu😀 a ustojí to.
Lenka K.
Lenka K. Před rokem
Feťák opět venčí tu tupou čubu? Fakt temhle ubožákům musí stále někdo dávat prostor?
Akcelerace Videoblogy
Akcelerace Videoblogy Před rokem
Ano, musí... Blbý co? :)
Michal Sada
Michal Sada Před rokem
a vubec, kdyz se ti to nelibi, tak co sem lezes? trole
Authority of Any Frequency!
Authority of Any Frequency! Před rokem
Ona sa nedá počúvať ani vidieť grcam
Martin Martin
Martin Martin Před rokem
Klus je borec. Tamara je za tou slupkou taky vpoho.
r1u1r1
r1u1r1 Před rokem
Na čem ta Tamara jede? A co mu sakra imponuje na ženský, která se chová jako 14 letá pubertální píča.
Pepa z Depa
Pepa z Depa Před rokem
@Pepe G Velice by mě zajímalo, jak o jejich vztahu víte tak moc. Jak můžete vědět jací jsou? Lide s předsudky, nejsou lide. Nýbrž hovada, která mají komplexy a jinak, než napsat komentář je řešit neumí. Hmyze.
Pepe G
Pepe G Před rokem
Klus je pedofil, ktoreho rajcuju 14slecinky...ked dotycna po par rokoch zostarne, tak sa ich "laska" rozplynie ako smradlavy prd.
R. F.
R. F. Před rokem
O Z .. A další puberťák !
Authority of Any Frequency!
Authority of Any Frequency! Před rokem
Tento rok sa rozvedú!!
R. F.
R. F. Před rokem
r1u1r1 .. Ten pub/erťák jste, ale Vy !!!
Štastie nieje Náhoda
Štastie nieje Náhoda Před rokem
Teď sem si prečítal ty komentáře - no sou tu sprosté komentáře od sprostých lidí - to snad nejsou ani lidi - co toto povídání nechápou až žasnu nad takou negatívní kritikou - styďte se opočlovíčci ...
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
@Štastie nieje Náhoda A já to chápu, egoušek je vždycky rychlejší než zbytek rozumu, mám to tak taky. Hold jsme si ho za těch pár desítek let dobře vytrénovali a teď se to blbě odučuje :)) Mějte se..
Štastie nieje Náhoda
Štastie nieje Náhoda Před rokem
@Michael Kučera Ďekuju - máte pravdu - ale v ten momente - kdy sem to četl a hned psal sem to tak cítil - ale fakt je - že jim nemám co do toho kecat -
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
Ale no ták, mají na ně právo, ukazuje jim to (i všem okolo) jací jsou a jaký mají problém. Jen to sami nevidí. Neodsuzujte někoho, kdo má jiný názor, protože vůči němu ho máte také. Ať si se svou sprostotou a nenávistí žije on, je to jeho volba.
Petr Maděra
Petr Maděra Před rokem
Od toho jsou komentáře.
Akcelerace Videoblogy
Akcelerace Videoblogy Před rokem
Nejlepší lék je to nečíst, vůbec si nevšímat těch zakomplexovaných lidí se smutným životem. Bohužel můžete jim psát, ze se mají stydět, ale ve své omezenosti nejsou schopni sebereflexe. Jo takhle bůček a chlazené pivko, na to byste je utáhl. 😉👍
Štastie nieje Náhoda
Štastie nieje Náhoda Před rokem
moc fajn lidi - paráda... poučné a sympatické povídáni - až mi je líto -že sem nebyl takhle moudrý ešte dávno - když sem byl mladší a ani má bývalá žena neměla tyto názory - my sme si takhle nerozumeli - moc velká škoda pro náš vztah aj pro naše deti - teď už dospělé ... Jedno mne napadá -že se proste našli - svoji karmu spracovali a další spracujou spolu... a jde jim to ...
Denča
Denča Před rokem
Nejsem zvyklá psát komentáře, ale musím tu také napsat něco pozitivního. Mně se Tamara s Tomášem líbí. Působí na mě jako vlídní a hodní lidé, kteří mají velké srdce a dost životní moudrosti na svůj mladý věk. :) Kdyby se lidé chovali jako oni, bylo by na Zemi krásněji. Takže nechte si těch negativních komentářů, které akorát uspokojí vaše ego a spíš se jejich láskyplným a upřímným přístupem k životu inspirujte. Bude vám líp! ;)
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
ty komentáře jim nechte, vždyť nejvíc to vypovídá a nich samých, jen si toho ještě nevšimli.
Dejna Vávrová
Dejna Vávrová Před rokem
Kde se ve Vás lidi bere tolik zla a nekonstruktivní kritiky? Za mě moc příjemný a vtipny rozhovor. 🤙🏻
Akcelerace Videoblogy
Akcelerace Videoblogy Před rokem
Robert Corpse můžeme se sejít osobně a řekneš mi to do očí? Protože to, co by po takovém komentáři následovalo bys už nerozdýchal. Kontakt na mě není problem získat a ja ti rád predvedu, co znamená fyzická bolest. Můžeme to vyřídit ještě v rámci července.
Akcelerace Videoblogy
Akcelerace Videoblogy Před rokem
Dagmar Zlámalová velmi rozvinutá myšlenka. Myslím, ze něco podobného používají děti na pískovišti. Kazdopádně já jsem naplněn láskou a štěstím. Každý den a každý okamžik je pro mě nádherný. Kritizovat Tomáše Kluse nebo neztotožňovat se s jeho filozofií asi lze, ale dá se to udělat bez pachuťi jedovatých poznámek životních ztroskotanců a frustrátů se smutným životem.
Dagmar Zlámalová
Dagmar Zlámalová Před rokem
@Akcelerace Videoblogy zapšklost a zloba je hlavně ve Vás
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
@Lay Sun Nepsal? Tak si dovolím vaši citaci: Ty odporný prasata bych za ty jejich zvratky normálně střílel. A k Tomášovi, každej slyší to, co slyšet chce. Pokud jsem vás pochopil dobře, tak podle vás je Tomáš katapult na sračky. Proč ne, chcete ho tak vnímat, tak to tak máte, pohoda. Jen to ovšem potvrzuje, že na těch Tomášových sračkach bude asi kus pravdy. Mimochodem, cestu, kterou razí Tomáš, razí i veliká spousta dalších lidi a není to z jeho hlavy, ale to může být jen náhoda, viďte? :) Vy to považujete za obchodní vzor (asi jste myslel image), já to vnímám jako jeho filozofii a životní cestu, kterou nikomu nevnucuje. Otázka je jinde, proč VÁM to tak připadá? Ale na to byste se měl zeptat vy sám sebe. Co vy máte za problém, že považujete Tomáše za ,,shitkatapult"? Ale chápu, že pro spostu lidí je připustit si pravdivost věty: Co nás vytáčí na druhých je nějaký náš vlastní problém, příliš vysoký level.
Lay Sun
Lay Sun Před rokem
@Michael Kučera Já sem nic nepsal o vraždě. Zmínil jsem fantazýrování o tom, že si sestrojím katapult na výkaly...nějaká sluníčkářka tady psala o prasatech a zvratcích, byl jsem ironický..ono celý to klusovo rozlišování na probuzené, ty dobré, ty citlivé a ty hluché a slepé..mix banálních pravd - je to jeho prodejní vzor, jako že kabáti velebej macho a chlast a landa národní hrdost..ten shitkatapult je v první řadě tomáš klus
MrPuma78
MrPuma78 Před rokem
Oba jsou sibnuti..nem rada ani jednoho.
Jonas Sykora
Jonas Sykora Před rokem
To nevadí,oni vás taky možná NEM RADI.
Peter
Peter Před rokem
Veľmi príjemný rozhovor. :)
Dagmar K.
Dagmar K. Před rokem
Podpantoflak 😃
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
Tak to jo, nějak jsem přehlídl ten smajlík.
Dagmar K.
Dagmar K. Před rokem
@Michael Kučera Ale to je jen takový fór ,jasně,že respektovat svoji ženu je hezké.
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
@Dagmar K. proč myslíte, že je podpantoflák? Respektovat svoji ženu jako ženu považujete za slabost?
Dagmar K.
Dagmar K. Před rokem
@Michael Kučera Ale jo,jako fór dobrý 😀
Dagmar K.
Dagmar K. Před rokem
@Michael Kučera ?
mujucet na
mujucet na Před rokem
Klus přišel bos a Klusová v kůži alà domina 🤣🤣🤣🤣
Michael Kučera
Michael Kučera Před rokem
a vadí vám bosý nohy nebo v kůžu nebo co přesně? Nebo měli přijít ve stejnokroji jako vzorní manžele dle vašich požadavků??? :)
Batistuta 24
Batistuta 24 Před rokem
Třeba to tak mají rádi. Přejme jim to...
Daniell gurvajs
Daniell gurvajs Před rokem
Pokurvení lepšolide táhněte do prdele🖕🖕🖕
Karel Kolajík
Karel Kolajík Před rokem
EZO lidičkové jsou tak krásně máklí :) Jsou pro nás k pobavení.
Tinas Klaus
Tinas Klaus Před rokem
Matka troch detí a má správanie ako 16-ročná trubka.
martin václav
martin václav Před rokem
A kolik mTe deti vy?
Michal Sada
Michal Sada Před rokem
@Lenka K. co si to dovolujes smrade?
martin václav
martin václav Před rokem
Lepsi mlada a trhla mamina, ktera se postara a deti ma na prvním místě predevsim v srdci, nez kdejaka distingovana pani inzenyrka, co doma detem neuvari a nevypere...podle ceho to prosim tak soudite???? 🤣
Lenka K.
Lenka K. Před rokem
Nejvic decek mely vzdycky podradne krysy. Vite.. ony nic jinyho totiz neumi.
Natálie Kupková
Natálie Kupková Před rokem
Tamarku prosím neee
J P
J P Před rokem
Tomáš je přirozený, vtipný a nad věcí, líbí se mi že si dokáže že sebe a v podstatě z vážných věci udělat legraci a odlehčit je a Tamara na mě působí strojeně a afektovane, ale to je každý člověk který objeví esotero prvních pár let. Až o tom prestane premyslet a mluvit o tom všude a zacne to delat přirozeně tak se uklidní a bude snesitelnejsi ...Ale jedno je jisté, že se milují a mají tři krásné a zdravé děti a život který vedou se jim líbí a VOTOM TO JE.
Akcelerace Videoblogy
Akcelerace Videoblogy Před rokem
Skvěle napsáno. Souhlasím a podepisuji. 👍😉
Tanja Halíková
Tanja Halíková Před rokem
Tomáše jsem kdysi měla ráda, ale od té doby co se dal dohromady s touhle pipinou tak jim hrabe oběma.
YouMass
YouMass Před rokem
Cabani? Sem s nima!
Terza Nováková
Terza Nováková Před rokem
Rozhodně nechci nikoho urazit, ale Tamaře jsem ještě nepřišla na kloub a je mi hrozně nesympatická. Přijde mi, že se snaží být a nutí se být až moc nadpřirozená a ezo.
Svatava Tichá
Svatava Tichá Před rokem
Jery Mery Skvělého umělce určitě, skvělého chlapa..to je věc názoru.
Tomáš Peška
Tomáš Peška Před rokem
@Klára Bártková a to tvrdí kdo?Vy ano,ale jste v tom sama.
František Šafr
František Šafr Před rokem
Nejste v tom sama. Tamara je neskutečně falešný člověk, který si myslí, že mu trus nesmrdí. Až nechápu, kde Tom nechal oči.
Luna
Luna Před rokem
ak mam byt uprimna ani mne nie je Tamara uplne sympaticka, hlavne mi pride dost skareda, (v porovnani s nim) ale za to ona samozrejme nemoze. V kazdom pripade Klus mi pripada velmi fajn clovek a asi vedel co robi, kde si ju vybral, hlavne nech su stastni... :)
Libertas
Libertas Před rokem
@Terza Nováková Protože ty lajky prostě Tamarka dostává od maminky, tatínka a celé široké rodiny...)))
Em Khey
Em Khey Před rokem
Jen jsem si potvrdil, že ty dva jsou absolutně out of. Ale nasmál jsem se. :D
Em Khey
Em Khey Před rokem
@dre trunecek Out off, ok :D Stane se. By the way... Když už radíš psát česky, tak bych prosil minimálně to stejné :D
dre trunecek
dre trunecek Před rokem
Pis Cesky, kdyz neumis AJ, usetris si hodne trapasu...
Zdenka Pobudova
Zdenka Pobudova Před rokem
Paní Pravdovi
Kokoška Pastuší Tobolka
Kokoška Pastuší Tobolka Před rokem
Tvl. To jsou hovna 😂
Kokoška Pastuší Tobolka
Kokoška Pastuší Tobolka Před rokem
@Pepa z Depa Sluníčkový vid? Ty tupá hlavo 😅😂🤣 hlavně že je znáš ty.
Pepa z Depa
Pepa z Depa Před rokem
Bezmozek, co nemá ani ponětí o tom jací jsou a píše komentář. Člověk co má asi velice nudný život.
Adela Doudou
Adela Doudou Před rokem
Člověk se zasmál.. Hezký dil 😃😃😃
Zdenka Pobudova
Zdenka Pobudova Před rokem
Tak se pochválili a došli domů chytly se za ruce a dodnes jsou v kruhu a hlavně ať vnem zůstanou co nejdýl
Katka K.
Katka K. Před rokem
proc se tam zas Tamarka vecpala?...🤦‍♀️
Katka K.
Katka K. Před rokem
@R. F. Taky jsi vetsinu svych komentaru zde smazal, predpokladam, ze si zas upravis ten predchozi, aby ma odpoved zas nedavala smysl, pokolikate uz... 🤷‍♀️😂🤦‍♀️
R. F.
R. F. Před rokem
Katka K. .. Like sama sobě si dáváš? Hmm..běž se léčit, si nemocná..jsi totál psycho.. neustále upravuješ a mažeš komentáře..😏
Katka K.
Katka K. Před rokem
nu hlavne, ze se muj trefny koment lidem libi vic nez vase obranarske kecy. Nemit Kluse, nestekne po ni pes. Ten si tedy vybral, chudak. Proste se zas vetrela. Nebo ji Honza musel pozvat, jinak by snad Kluse nepustila ;)
Pepa z Depa
Pepa z Depa Před rokem
Abyste mohla žárlit :D miluju takovéto typy komentářů, je to jeho manželka, nepřijde mi špatný je tam pozvat oba, tak jak to pravděpodobně udělal i Honza.
R. F.
R. F. Před rokem
Katka K. .. Aby jste se měla čemu divit !
Tomáš Klus - Životní cesta
1:37:13
Cesta Úspěšných
zhlédnutí 17K
Mike Tyson - All Knockouts of the Legend
42:29
The World of Boxing!
zhlédnutí 19M
STALA SE ZE MĚ APPLE OVCE
12:25
AtiShow
zhlédnutí 75K
Dude Perfect Corn Maze | Nerf Battle
6:54
Dude Perfect
zhlédnutí 8M
1. Tomáš Klus - Show Jana Krause 16. 5. 2018
16:22
Show Jana Krause
zhlédnutí 562K
Mike Tyson - All Knockouts of the Legend
42:29
The World of Boxing!
zhlédnutí 19M
STALA SE ZE MĚ APPLE OVCE
12:25
AtiShow
zhlédnutí 75K
Dude Perfect Corn Maze | Nerf Battle
6:54
Dude Perfect
zhlédnutí 8M
Úplne Normálny deň v Rusku 2
9:45
Asimister
zhlédnutí 166K
DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ...
0:30
FattyPillowTV
zhlédnutí 62K
DĚLÁM CHARLIEMU NA 24 HODIN SLUHU?!
14:38