TIKI-TAKA: Dozvuky Rangers vs. Slavia a spor mezi Šmicerem a Švancarou

  zhlédnutí 227,559

O2 TV Sport

Před 21 dnem

Odveta mezi Slavií a Rangers vzbudila v posledních dnech hodně emocí. A tak byla samozřejmě i hlavním tématem v TIKI-TAKA. Vladimír Šmicer s Petrem Švancarou se do sebe pořádně pustili. A jak situaci vnímá kouč Petr Rada, který je vyhlášený emotivním chováním?
Jak sledovat O2 TV ► od.o2.cz/vice-o-O2-TV
Nejlepší sportovní program ► www.o2tv.cz/tv/program/​​​​​​
► Web • www.o2tvsport.cz
► Facebook • O2SportCZ​​​
► Instagram • o2tvsportcz​
► Twitter • O2TVSportCZ​​​​

Komentáře
Zdeněk Brožek
Zdeněk Brožek Před 10 hodinami
Švancara klasickej lopata.
Vladimyr Hejnin
Vladimyr Hejnin Před 15 hodinami
měli by tomu slavnému finovi(????) promítnout film-horem pádem,ten by se divil
jemes15
jemes15 Před 17 hodinami
to pošeptání byl jen katalyzátor, ale začala to těmi zákroky Rangers a hlavně tím na Koláře o tom by se mělo bavit především a ne jen o rasismu...
Kraken
Kraken Před 17 hodinami
Šeptání soupeři by mělo být zakázaný a je fakt fuk, co mu šeptal.
Lukáš Procházka
Lukáš Procházka Před dnem
3míca mluví o sociální náladě . Ale kdo ji vyvolává ? Amíci a angláni, ti kteří černochy utlačovali a kolonizovali. Jako mám hrát fotbal, nechat si vše líbit a ani si nic neříct od plic ? A proč mu šeptal do ucha? Každý člověk je jiný a má jinou psychiku , jinak zvládá situace. On v křesle machruje . Snaží se ukázat jaká je persona .
soinu foig
soinu foig Před 2 dny
Švancara 👍👍👍
Otakar Havla
Otakar Havla Před 2 dny
Žiju na ostrovech a tady to vidí úplně jinak než my. Bohužel. To poklekávaní je i tady sporný ale málo kdo to řekne nahlas. Za Kamarou ale opravdu stojí všichni. Zajímavé je, že se o tom napadení pak po zápasu vůbec mezi lidmi nemluví.
Van Columbus
Van Columbus Před 3 dny
Pane Šmicere, vy jste hloupý, až to tříská o futra. Je vidět, že jste bývalá kopačka, stejně jako jistý p.Gerrard a nedopatřením jste se dostali do světel reflektorů. Můžete si podat ruce. Možná byste mohl: 1. Jako slávista (možná) být na straně klubu. 2. Vůbec nevíte co Kúdela říkal. Presumpce neviny Vám nic neříká. 3. Když už tak v rámci objektivity počkat na to jak se věc vyšetří. Místo toho říkáte nesmysly, abyste náhodou neurazil bývalého spoluhráče. Co takhle se nebát říct svůj názor a neschovávat se za připitomělá hesla typu "Měl udržet nervy na uzdě." Když protihráč nakopne v zápase spoluhráče do obličeje a potom bezdůvodně do hrudi, to se to radí od stolu. Vy byste mu řekl třeba:"Tak co, Glene, půjdem spolu na golf? Tam se uklidníme" Díky takovým "korektním" lidem jako jste vy je nálada ve společnosti tam kde je. Příště nezapomeňte pokleknout. 👎
soinu foig
soinu foig Před 2 dny
mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!
Mostecká gangsterská
Mostecká gangsterská Před 4 dny
Politika se do sportu netaha.Banda debilu ty fotbalisti
Milan Wolfi
Milan Wolfi Před 4 dny
Bílý lidé rasizmus a otroctví nevymysleli ,naopak bílý lid otroctví zrušil😉
Milan Wolfi
Milan Wolfi Před 4 dny
Smrt Rangers a měli by se poklonit za našeho hráče který byl malém při surovém a úmyslném útoku málem zabit.
bofooit gojo
bofooit gojo Před 2 dny
bílý jak mléko a určitě se za to neurazíš.
Milan Wolfi
Milan Wolfi Před 4 dny
Divím se že Šmíca se diví Šmancarovi.Mrzet by něco mělo max.hráče Rangers za jejich zákroky.Jako proč by jsme si nechat šlapat po zádech a nechat se kopat do obličeje !!!Šmica tomu dá korunu když řekne, taková je doba. Tak proti tomu začněme něco dělat aby ta doba nedospěla do bodu že nebudeš ani říct že je černá noc protože to je rasismus.S Vláďou Šmicou nesouhlasím a zklamal mě. Hodně mě zklamal protože dobře ví jak to je.Jen si nechce dělat problémy a nakonec může jít a klanět se hráčům Rangers oni to urciiiiiite móc ocení.✊⚒️
bofooit gojo
bofooit gojo Před 2 dny
stop a rangers mastnu pokutu a keby to malo zmysel aspon 3 zapasi zavrete ihrisko
rudik king
rudik king Před 4 dny
noo,a kdyby mi černoch řekl rasisticky,že jsem bílý,..a já ho za to dokopal do krve,..to je jako normální jednání,..na fotbale se řvou i jiné věci,...normální člověk se musí ovládnout,.rasistické urážky jsou na obou stranách a jednání,tmavých magorů je nenormální,...šmicr je lezdoprdelka,..a šeptat nemusíme,můžeme vše říct na férovku,..a dát si dodržky také na férovku,ne zákeřně,...a jakou pošramocenou imič by měla mít slavie,..kdo se choval zákeřně a jako prase???slavie snad???
Josef Bergman
Josef Bergman Před 4 dny
Mě když někdo řekne , že jsem běloch jak sněhulák , tak mě to ne....e.
Fkfkgkf Fkgkgkgt
Fkfkgkf Fkgkgkgt Před 4 dny
Banik foreve
bowen voowy
bowen voowy Před 4 dny
normáně doma... Krásný podvečer všem!!!
Emily An
Emily An Před 5 dny
mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!
Roman Roman
Roman Roman Před 6 dny
Ladu jebe ze ide o gerarda
Tomas Nol
Tomas Nol Před 6 dny
Nejsem zarytý fanoušek fotbalu,ale přesto jedna poznámka k nejen tomuto případu,co kdyby si celý fotbalový svět připustil variantu,čím lépe placený fotbalista tím větší simulant???A jakýkoliv hráč tmavší pleti toho zneužívá jako cikáni v česku???
bowen voowy
bowen voowy Před 4 dny
tak aby lidi rozdělovala a ne stmelovala. Vřele doporučuji shlédnout všem, kteří preferují objektivní nestranná fakta před jejich osobními pocity a dojmy. Veritas vincit
JIří Keath
JIří Keath Před 6 dny
Šmíco ,ty si opravdu ubožák .
Emily An
Emily An Před 5 dny
Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!
Lada Lakus
Lada Lakus Před 7 dny
Černý rasismus tu je..bohužel.ale někdo ho úmyslně vytváří
bofooit gojo
bofooit gojo Před 4 dny
2:56
Marian Mrkvický
Marian Mrkvický Před 7 dny
Šmicrova Fevoluce tady skončila. Všichni vidí že je to vlezdořiť jako prase.. Bojí se pitomýho pokryteckýho rasistickýho ex-spoluhráče... Je to přizdisráč. Kvůli hnojům jako Šmirc si nás pak UK nemůže vážit když jim do řitě vleze vždycky. Šmicr se tímto stal ostudou fotbalu. Ať se věnuje prachům, svým zbytečným hotelům a zbytečné rodině a neotravuje lidi svou trapnou pozou, uplakánek. A Gerrardovi může napsat sms že mu z řiti vyleze den poté co Gerrard zemře.
bofooit gojo
bofooit gojo Před 4 dny
Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!
David Knichal
David Knichal Před 7 dny
Kdybyste náhodou někdy zabrousili na internetové diskuze anglických bulvárů, tak doporučuji vzít s sebou kýbl na zvracení. Tam jsou komentáře, že by z fleku mohli obvinit půlku komentujících z rasismu a někdy i antisemitismu. Neskutečný s..tstorm ze strany anglických nadlidí. Nějaký týpek od nás se tam pokusil argumentovat a nejslušnější odpověď byla Eastern scumbag and your shitty nation. Asi tak. Naprostý fanatismus a nulová sebereflexe
niduoe stre
niduoe stre Před 6 dny
Rada se chová jak magor při každém zápase a tady dělá že sebe svatého..
soinhu foitu
soinhu foitu Před 7 dny
mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!
TUZEXTUZEX
TUZEXTUZEX Před 7 dny
Sakra pane Šmicer nebuďte pokrytec, a když tak voláte po náhubcích, postavte se čelem po vzoru amerických měst, třeba Evanston v Chicagu se stal prvním místem, které v USA zavedlo reparace Afroameričanům. Pro jednotlivé rodiny bude z městské kasy připraveno celkem deset milionů dolarů za utrpení jejich předků. Nežvanit a otevřít peněženku!
Janci Slota
Janci Slota Před 8 dny
podla mna je vsetko jasne koudela fakt hlupost zbytocna ocenena rozhodcom zlta karta nesportove spravanie ..typek co zranil kolare 5-10 zapasov stop kamara 10a viac zapasov stop a rangers mastnu pokutu a keby to malo zmysel aspon 3 zapasi zavrete ihrisko
M. Camirek
M. Camirek Před 8 dny
Momentální sociální náladu ve světě dělají takoví lidé, jako ty Šmicere, kteří se bojí nazvat věci pravým jménem. Že je Kamara černý jak bota, ho nesmí urážet. Je to totiž tak. Ty jsi bílý jak mléko a určitě se za to neurazíš.
Martin Jendrulek
Martin Jendrulek Před 8 dny
Svanci respekt, Smicer je hyperkorektni posera...
Marek Chaloupka
Marek Chaloupka Před 8 dny
Smicer se neumi chovat a Svancimu stale skace do reci. Svanci ma pavdu, ze se resi blbevreci na ukor agresivnich cinu a Smica pristoupil na spinavou hru, podporujici obraceny rasismus.
cumpeta
cumpeta Před 8 dny
Nechápu ty blbý kecy , že měl mlčet apod. Z odstupem jste chytrý jako delfíni ale na place po tom co se tam dělo by z vás nemlčel ani jeden. Je to jen hnusný alibismus a Šmíca jen papouškuje teze poplatné době . Švanci má aspoň svůj názor a nebojí se ho říct.
edeaveide
edeaveide Před 9 dny
Je hezke, ze podali trestni oznameni kvuli napadeni Kudely, ale mohli ho podat i na Roofa.
Petr Szweda
Petr Szweda Před 9 dny
Co tam dělal ten Topolánkův rozkuřovač Dejdar? 😃
Bukelos
Bukelos Před 10 dny
csposts.info/cd/video/mdStuqF3nHqYs7s&ab_channel=ThomasSowell Zde posílám video od jednoho 90ti letého pána, trvající necelých 10 minut, které bych zařadil do učebních osnov pro žáky základních škol po celém světě. Je jasné, stručné a velmi informativní. Bohužel to se ale nikdy nestane, jelikož dnešní agenda je nastavená tak aby lidi rozdělovala a ne stmelovala. Vřele doporučuji shlédnout všem, kteří preferují objektivní nestranná fakta před jejich osobními pocity a dojmy. Veritas vincit
Verdunkel
Verdunkel Před 10 dny
Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!
Lol
Lol Před 10 dny
2:56
Rosta Tom
Rosta Tom Před 10 dny
Další skvělý příklad proč nesnášet fotbal. Řeší se kdo, kde, komu, co řekl a jestli mu to, co si všichni myslí, vůbec řekl. Nikdo nic neví, pouze jeden hráč a další o tom jen dlouhosáhle umí kecat. To že našeho brankaře schválně zlikvidovali, o tom nikdo ani necekne. Kdyby kopačka byla nastavena jen malinko jinak, tak je mrtví. Chtěl bych vědět, o čem by se potom mluvilo. (možná snad ani ne) Přeji brzké uzdravení.
Antonin Hornacek
Antonin Hornacek Před 10 dny
Rada se chová jak magor při každém zápase a tady dělá že sebe svatého..
acenikdo
acenikdo Před 10 dny
neakceptatelný???? Šmicer vydej slova co jsou povolený, blbe... Švancara má v tomhle pravdu, opice sem při fotbale řekl i v KP na bílýho, když už to musím napsat..Neskutečný svět
bofooit gojo
bofooit gojo Před 10 dny
Švancara ma pravdu, žijeme v šialenej dobre, a treba to zmenit, zato Smicer ten bude tvrdit že sa tej šialenej dobe musime prisposobit... Švancara 1:0 Šmicer
Kristýna Horká
Kristýna Horká Před 11 dny
Švancik má pravdu ses cech nenecháme se řezat Smíci nebuď Pokorný postav se za naše chlapi.
Tomáš Bár
Tomáš Bár Před 11 dny
Švanci to řiká dobře, Šmicr je úplně mimo, ať si strčí náladu ve světě do prdele, to je přesně to, na co nesmíme přistoupit. Měl by stát za Slavií a za Kúdelou za každou cenu v týhle kauze, bez žádnýho “ale” a keců. Dement. Kurva bych mu plesknul hned. Se bojí i na dálku, aby si nerozezlil náhodou Gerrarda a už by se u starý gardy Liverpoolu neukázal...
Vladinek Januška
Vladinek Januška Před 11 dny
Já myslel že žiju ve stření Evropě. Co se člověk nedozví....
bofooit gojo
bofooit gojo Před 10 dny
Fakta jsou sice jasný, ale dnešní svět je naruby a tak je jasné, že Slavia to všechno odsere 😡😡😡
LADISLAV Novy
LADISLAV Novy Před 11 dny
Šmíca je sluníčkař....
Daniel Kubovič
Daniel Kubovič Před 12 dny
Od Šmicera hodně připosraný názor. Ten si asi taky kleká, ne?
Kari Wrx
Kari Wrx Před 12 dny
Ten jejich slavnej rasismus je stejnej jako kečup-mužete ho použít vždycky a na všechno!!! Jak se to komu hodí
Tony Tony
Tony Tony Před 13 dny
Dejdar ať táhne ...šakalovat
Tony Tony
Tony Tony Před 13 dny
Švancara má pravdu,ve sportu jsou všude vyhrocené slovní slovíčka...je to přijatelné...nebo zavřeme tenisty?...Emoce,navzájem nervy za kontakt atd...vše se dá...pokud to není pernamentní,ale vteřinu něco....v pohoděěěěě
Eric Anderer
Eric Anderer Před 13 dny
Racist Czech Republic. Always has been that way
Randomik Tarkki
Randomik Tarkki Před 13 dny
Smica se zastava "zblaznenyho sveta" :D Nikdo nevi, co mu doopravdy rekl. Je smutny, ze se neresi proslaplej oblicej Kolare a prakticky celej zapas prasacka hra Rangers. Tady se resi, jestli nekdo rekl cernymu, ze je cernej. Kdyby cernoch rekl bilymu, ze je bilej, resi se to? Ne. Tohle chtel Svancara tak nejak rict.
Dominico Suarez
Dominico Suarez Před 13 dny
Ten Dejdar tam zabloudil proč jako?
Martin Solc
Martin Solc Před 13 dny
Pane Šmicer, postupně, začali prudit už v Praze, v Glasgow je skopali, zlomil lícní kost, rozthli hubu, nepustili do kabin, dali přes hubu, nadávali do zas...rumunů atd.,a podle vás je Švancara blázen? Jste tak priposranej, nebo cvok?
Jan Schwarz
Jan Schwarz Před 13 dny
Běžte, pánové, do (_!_)!!! Pokud se západ evropy zbláznil, proč ho následovat a plazit se před ním? Pro prachy? Vždyť mnohem větší "rasisti" jsou ti ze západu Evropy vůči východu! Dívají se na nás svrchu a sice nám neříkají do ksichtu že jsme burani ze stepí, ale chovají se tak. A vy se před nima plazíte a klekáte. Chucpe!
niduoe stre
niduoe stre Před 13 dny
Mrzí mě, že nemám tu správnou barvu pleti. Za všechno bych vás zažaloval a všichni by mě litovali a soucítili se mnou..... Ale bohužel, jsem bílej...
Štefan Jágrik
Štefan Jágrik Před 13 dny
More toho vo fialovom saku vedľa Dejdara vôbec nenechali dohovoriť nič,,,neviem vôbec o čo tam ide a čo tam vôbec robí Dejdar?? ✌️
Pirát Kalousek
Pirát Kalousek Před 13 dny
To už ze sportem nemá nic společného!
Michal Studnicka
Michal Studnicka Před 13 dny
Rada takovej cvok jak hrac tak trenér to uklidnuje?! Dobre mu to Švancara vpálil!
niduoe stre
niduoe stre Před 13 dny
Západní Evropa je prostě v prdely, rychle pryč z EU.
Jiří Klouda
Jiří Klouda Před 13 dny
Fakta jsou sice jasný, ale dnešní svět je naruby a tak je jasné, že Slavia to všechno odsere 😡😡😡
Thegreat One
Thegreat One Před 13 dny
Mám strach že otevřu ledničku a vyskočí na mne Šmicer! Ne že by neměl v něčem pravdu, ale ten strojenej xicht mi už vadí jen při pouhém pohledu!
Martin Tibenský
Martin Tibenský Před 14 dny
Smicerove názory sú super
nijuo joing
nijuo joing Před 14 dny
používaný mezi blízkými přáteli a dostal 3 zápasy a 100 tisíc liber pokuty. Z toho mi vychází, že Kúdela dostane poslední cigáro a ... Holt taková je sociální nálada.
Jaroslav Cenek
Jaroslav Cenek Před 14 dny
Trošku off topic .. kdo se chce o mentálních schopnostech Vládi Šmicra & spol. dozvědět více, vyhledá soutěž "Co na to Češi" kde Vláďa poměrně dost "zabodoval". Ano, je to hloupá TV soutěž pro pobavení se gaučových povalečů .. ale schválně .. vyhledejte, posuďte sami :-)
Josef Grohman
Josef Grohman Před 14 dny
Nejlépe to řekl Dejdar: Já tě zažaluju 😂 a kdyby bylo zakázané slovo a bylo to blázen tak vyhraje buď Šmicer nebo Švancara
nijuo joing
nijuo joing Před 14 dny
českýho fotbalu je v prdeli. Až sem jste to dotáhli se svojí korektností a zbabělostí, vydávanou za nadhled
Robik Dandy
Robik Dandy Před 14 dny
Mr Svacara is a racist and has had all the stupid comments on other players, different skin colors Leave!!
Pavel Baty Novák
Pavel Baty Novák Před 14 dny
Kopačky nikdy nebyli velcí myslitelé 🤦‍♂️🤣
Matigli
Matigli Před 14 dny
Tak Láďu už ta přehnaná politická korektnost bohužel taky semlela.Za mě smutné.Už se vidí předsedou FAČRu?Nebude se tam sice tak krást jako do teď, ale nevím jestli to lezení do prdele dnešní doby není ještě horší.
Pedro Wedro
Pedro Wedro Před 14 dny
Šmicer je moc opatrnej diplomat...Švancara to bere srdcem a polopaticky.......Ja nejsem blazen..ja soom vrtulnik... :)
laskin riubn
laskin riubn Před 14 dny
Naprostý souhlas se Švancarou. Svět jde do hoven, ale to už delší dobu...
almuharibun
almuharibun Před 14 dny
jak jste všichni podělaný z toho říkat vlastní názor. záleží kdo je na tom tak moc špatně že zneužívá rasismus aby zakryl svoji neschopnost a agresivitu
Josef Vesely
Josef Vesely Před 14 dny
Smicer mele hovna
Vik Sa
Vik Sa Před 14 dny
Souhlasím se Švancarou. Když vás celou dobu zápasu rasí a zraňují vaše spoluhráče, tak ať už vedete nebo ne, přijde chvíle, kdy pohár přeteče a emoce jdou ven. A to rozhodně není chvíle na nějakou politickou korektnost. Soupeř s "uvolňováním svých emocí" celou dobu rozhodně nijak nešetřil. Vážně si tu chceme hrát na to, že slova je bolí víc než fyzická zranění naše hráče? A p. Šmicer mne zklamal. Jak ho tak poslouchám, tak ten by snad křesťansky nastavil druhou tvář aby si do ní mohl soupeř taky kopnout...
laskin riubn
laskin riubn Před 14 dny
Je dobré to opravdu vidět v kontextu celého zápasu. Po x nesportovních a svinských zákrocích, kdy Rangers mohli na pár měsíců zranit mnohem víc slávistů než jen Koláře už
Pavel Pavko
Pavel Pavko Před 14 dny
Západní Evropa je prostě v prdely, rychle pryč z EU.
HGM Šperky
HGM Šperky Před 14 dny
Šmicer povídá co musí, ale jestli to myslí Vážně tak mi ho je líto.
Sněžná tíseň
Sněžná tíseň Před 14 dny
Souhlasím se Šmicerem, ale i trochu se Švancarou.... ten jen poukázal, že tahle všeobecná sociální nálada ve světě je špatná... Když se postaví na misky vah fyzické napadení a "pošeptání" do ouška, je vždy údajný rasismus NO.1. Ale kde je ta presumpce neviny?
Jan Legierski
Jan Legierski Před 15 dny
poprve v zivote slysim smicra mluvit rozumne a ne jen absolutni sebezvasty o slavii a poolu... klobouk dolu pane smicer... mam uplne stejny nazor proc mu septal neco do ucha v 87 minute nebo kdy to bylo .... klobouk dolu pred nestranym pohledem na vec
Vylli Tej
Vylli Tej Před 15 dny
A nejseš?😉 tak by se melo premyslet..na rasismus by nikdo neresil tak jak se dnes resi
Regdu Geht
Regdu Geht Před 15 dny
Yay!
Divný kytky
Divný kytky Před 15 dny
Já mám pro hráče Rangers (a pro všechny ostatní bojovníky proti rasizmu) geniální radu: místo poklekávání před zápasem a boje za práva černochů- dávejte 90% svého platu na pomoc chudým v Africe!!!! Tak černochům opravdu pomůžete!!! Vašich keců se nenají!
Drako'
Drako' Před 15 dny
Napadení Kúdely není ostuda, ale trestný čin! Tohle budou naopak na západě brát jako, "dobře mu tak, neměl mu říkat, že je zku...ná monkey" (i když mu to říct opravdu nemusel). Celej západ se teď bude Kúdelovi smát, že dostal v kabinách "zaslouženě" po čuni! Tak to prostě je a Šmicer je úplně vedle, žádná ostuda Rangers se nekoná. Za nebetyčnou ostudu nebude vnímáno ani nevpuštění Slavie do šaten, ale naopak Slavia, která si tohle všechno nechala líbit a nepodala na toho temnokožce ani trestní oznámení. Od teď už budou po celým světě vědět, že si s námi můžou podobným způsobem kdokoliv vytřít. Náš hráč, když teď na hřišti cokoliv řekne, může být okamžitě obviněn z rasismu a z vítězného zápasu pro naše z toho nakonec bude kontumace a vyloučení mého/tvého týmu z turnaje. Šmicer a další papaláši opět sklapnou uši a veškerý respekt českýho fotbalu je v prdeli. Až sem jste to dotáhli se svojí korektností a zbabělostí, vydávanou za nadhled
Drako'
Drako' Před 14 dny
@Regdu Geht s lidmi jako Šmicer ale dlouho nebude.
Regdu Geht
Regdu Geht Před 15 dny
nějak řeší. Ale že vyrukuje někdo okamžitě s rasismem, to prostě my nemáme v povaze, že by se něco takového mohlo stát. U nás je svět ještě díky bohu normální.
Dagmar K.
Dagmar K. Před 15 dny
Za to jak se Rangers chovali,to mel rict nahlas. 😀
Kerberos
Kerberos Před 15 dny
Jako zoolog jsem odborník na savce. Po důkladném rozboru jsem došel k závěru, že Kamara není "zasraná opice". Kamara má nedostatečné ochlupení a chová se podstatně agresivněji, než běžná opice.
Honza Karas
Honza Karas Před 15 dny
Rada Tvl úplně v pohodě :))
old dog
old dog Před 15 dny
Švanca v T.O P.u...;)))
furtak furtak
furtak furtak Před 15 dny
Vlado co to meleš ? Dopr.... le kde je naše hrdost . to jako že hráli jak prasata , zničili golmana a my se budem ještě klanět? tak pánové pro to jsem se tady nenarodil. už toho mám plný zuby , proč se naše společnost nepostaví proti černým ? a nejde jen o fotbal , a ted dostanu ban !!!!!!!!!!!!!!
Hafan
Hafan Před 15 dny
Proč je tam ten pometlo švancara
Heřman Holzer
Heřman Holzer Před 15 dny
Je dobré to opravdu vidět v kontextu celého zápasu. Po x nesportovních a svinských zákrocích, kdy Rangers mohli na pár měsíců zranit mnohem víc slávistů než jen Koláře už člověk prostě něco udělat musí. A pak už jen záleží na tom, jak moc nešťastná slova použijete, z kterých může protivník vydolovat co nejvíc a vše to obrátit proti vám. Dle mého je celá aféra nesmyslná, přefouknutá a zveličená stranou Rangers.
Petr Urválek
Petr Urválek Před 15 dny
A hlavne, Slavka vyhrala a to slo, ne?
Petr Urválek
Petr Urválek Před 15 dny
Byla to klukovina a bohuzel jim dal sanci touhle “ pseudokauzou” zastinit co se skutecne delo na hristi. Vime ze bohuzel ve fotbalu “ucel sveti prostredky” verim ze mu nadaval ale ne do opic.
misuyy fong
misuyy fong Před 15 dny
Tak si to shrňme Rangers hrají celou dobu jako prasata a Šmicer řekne že to měli hráči Slavie přejít bez jakékoli reakce, ten musí toho Gerrarda milovat.
Franta Pilot
Franta Pilot Před 15 dny
Celkem divná diskuze...tak dle moderátora bude mít Slávie dlouho poškozenou image....fakt Slávie? tým, který nebyl vpuštěn do šaten z prostor, kde domácí zakryly kamery a potom byl napaden pěstí hráč Slávie ??? - a Šmíco !!! protože si svět hraje na to, že černá je dnes víc jak bílá máme držet hubu a přizpůsobit se ? - no tak to jsi u mě absolutně ztratil podporu....to není fotbalová diplomacie, to je připosranost
cumil cumil
cumil cumil Před 15 dny
Čím více se s hovnem maže, tím víc smrdí... Určitě mu řekl: Bubbo, jsi můj nejlepší kámoš 😂
cumil cumil
cumil cumil Před 15 dny
@misuyy fong Jasně že má pravdu Švancara. Tak jako zbytek normálně smýšlejících lidí. Já být tím Kudelou (myslím si osobně že to neřekl, ale to je jedno), tak abych jim všem dokázal jak to doopravdy s tím rasismem je tak podstoupím nekompromisně detektor lži. Stejně toho využili jen proto aby zastínili to že hráli jako prasata a nedostali tresty.
misuyy fong
misuyy fong Před 15 dny
Švančara je borec a má pravdu. Šmicer mi z rozhovoru připadá, jak multi-kulti od pirátů a to nemohu akceptovat.
Music is the answer
Music is the answer Před 15 dny
Racist club from top to bottom!
Jiří Šebek
Jiří Šebek Před 15 dny
Jediný opravdový rasismus je namířený ze strany západu proti všem z býv. soc. bloku. Vždycky to tak bylo a kdyby mohli tak to tady vybombardujou.
Patrik Machalík
Patrik Machalík Před 15 dny
Dejme tomu, že Kúdela opravdu řekl jen "fucking Guy". To, že byla blbost šeptat nadávku do ucha je jedna věc. Ale nás středoevropany ani nenapadne, že by někdo záměrně dokázal vymyslet, že jsem šeptal něco rasistického. Kdyby tohle udělal v české lize, tak protihráč vyletí na rozhodčího, že mu zrovna soupeř řekl, že je zas*anej chlápek, ať to nějak řeší. Ale že vyrukuje někdo okamžitě s rasismem, to prostě my nemáme v povaze, že by se něco takového mohlo stát. U nás je svět ještě díky bohu normální.
Magioraz Komarom
Magioraz Komarom Před 15 dny
Já si myslím, že čím víc ustupuješ, tím víc si západní rasisti dovolují. Je třeba jím dát do pysku při každé provokaci, aby se naučili být normální. Je zbytečné se věnovat prkotině, protožé oni by si ňákou záminku vždycky našli. Ať jdou Rangers a celá Británie do pr dele.
AlekajShady
AlekajShady Před 15 dny
Souhlas se Švancim nebo alespoň s tím co naznačoval. Je to smutné kam to směřuje. Každý by měl pokorně přijímat porážku a co si řeknou hráči v zápase podpořeni adrenalinem se řeší zbytečně moc. Nepřijmout prostě to, že jsi horším týmem a snažit se co nejvíce poškodit druhý tým jen kvůli jedné větě v tak vyhroceném zápase je fakt jen zneužívání toho, jak je nastavená situace okolo rasismu. Je to opravdu smutné kam to směřujeme.
butti fdft
butti fdft Před 15 dny
Máme tu nový režim přátelé, na černých citech záleží více, než na bílých životech.
MrKąłąßñįkøv Gäñgstęr
MrKąłąßñįkøv Gäñgstęr Před 15 dny
Klub z Východní Evropy?!Ze střední Evropy!
Jiří Lang
Jiří Lang Před 15 dny
Bojím se až někdy příště bude hrát Slavia s Rangers zápas. Tak to bude hustyyyyy.....
Connerty
Connerty Před 15 dny
Nevím kde je problém říct Finovi jednu či druhou variantu toho co zaznělo. I kdyby řekl jen "Idiot" tak je to urážka, Kúdela nemůže vědět jestli se dotyčný fin čirou náhodou nedostal přes 35 IQ. Švanci, máš pravdu a stůj si za ní.
Connerty
Connerty Před 15 dny
​@butti fdft Na hřišti nepřemýšlíš nad tím, co bude po zápase, i když vedeš 2:0 a sekají tě celou dobu. Nechal se vyprovokovat, hráči si nadávají běžně celý zápas, at už hlasitě či potichu. To že to bylo v ten čas, holt přetekla miska. A rozjeli to divadlo jen skoti. Vše negativní jde jen od Skotského týmu.
butti fdft
butti fdft Před 15 dny
Já myslím že Vláďa má naprostou pravdu
voytěch
voytěch Před 15 dny
Dejdar uplne k hovnu tam :DD
Slavíme Fitness Velikonoce / Hanz & Kuba
16:36
Anabolic Horse
zhlédnutí 94K
CA$HANOVA BULHAR - ZLATEJ KLUK (2L VIDEO)
3:03
DVOJLITRBOYZZ
zhlédnutí 194K
Rare Moments of Referees
13:06
iFutGol
zhlédnutí 37M
Best Rocket Goals in Football #1
06:53
Slavíme Fitness Velikonoce / Hanz & Kuba
16:36
Anabolic Horse
zhlédnutí 94K
CA$HANOVA BULHAR - ZLATEJ KLUK (2L VIDEO)
3:03
DVOJLITRBOYZZ
zhlédnutí 194K
BUĎ V TÝMU #62 | Kanonýr LK37
11:16
AC Sparta Praha
zhlédnutí 27K
OKTAGON 22: Vémola vs. Ďatelinka
22:40
OKTAGON MMA
zhlédnutí 288K