Lucie Bílá (13. 8. 2019, Malostranská beseda) 7 pádů HD

  zhlédnutí 130,818

7PADU

Před rokem

INSTAGRAM: honzadedek7padu
FACEBOOK: 7PADU/

Komentáře
Alenka Divu
Alenka Divu Před 2 měsíci
Tohle je fakt ubohé, trapné, rozpačité a tak strašně hloupé. Pro hloupý lidi. Je to afektovaná, falešná a nehezká paní, která nemá vkus ani názor, bohužel... Estetika nula, ty umělé zuby a vlasy jsou opravdu strašné, a nosit krátké šaty v jejím věku a s nohama, které má? Každej je Jeníček, Zdenička, Lucinka, všichni jsou lidičky a ona má srdíčko. Inteligence nula, nikdy nepřečetla žádnou knihu, panebože. Všechnu pozornost soustředí vždy jen sama na sebe, mluví jen o sobě a svých vítězstvích a prvenstvích. Je to prostě lidová paní, stejně jako její oblíbenec ten na Hradě. To jsme dopadli...
Iveta Zavodska
Iveta Zavodska Před 2 měsíci
Víte, že LB oblíbence na hradě nemá ? Nebo jen usuzujete z toho, že za ní šel a políbil ji ruku. Uklidnete se. Nemusíte tak ten bulvár žrát. To že ji nemáte ráda, je samozřejmě v pohodě. To kolik přečetla knih a jak moc musí být člověk inteligentní aby se dlouhodobě udržel na vrcholu, to bych být vámi neposuzovala 😉 A slovo lidičky teda já Lucií docela i sleduju a víte že jste to od ní nikdy neslysela? Jestli vy jste se nezasekla v tom bulváru před 30 lety 😂
Lenka Vrtišková
Lenka Vrtišková Před 5 měsíci
no to se to podniká, nic vezlím, tak si vás pučím.
Barbora Komínková
Barbora Komínková Před 6 měsíci
😘😘😘😘
Ondřej Pospíšil
Ondřej Pospíšil Před 7 měsíci
Ta ženská je prostě skvělá ❤
Eva Ewík Ewule
Eva Ewík Ewule Před 9 měsíci
Super humor....zpívání,to známe,ale dělat si na place ze sebe humor...umí málo kdo...a vykecat hodně na sebe..děkuji,mám dnes hezký den
Lucie Prochadzkova
Lucie Prochadzkova Před 9 měsíci
tak neskutečná osoba to je, která má můj obrovský obdiv
Karolína b
Karolína b Před 10 měsíci
Já jsem byla na Sestra v akci a mohu jen doporučit, nádhera, prostě top😘
Petr Stejskal
Petr Stejskal Před rokem
Gott byl obycejny elektrikar, ale makal na svem talentu, i intelektu a byl osobnost. Bila ma obrovsky talent, ale shazuje ho tim, ze se chova jak infantilni telatko, tu svadlenu nezapre i kdyby mela na uctech miliardu.
Alenka Divu
Alenka Divu Před 2 měsíci
@scorpio74cz je opravdu strašná
scorpio74cz
scorpio74cz Před 11 měsíci
No, i Lucie Bílá je osobnost. Hlavně je svá. Někomu se to líbí, někomu ne.
iva chrapanova
iva chrapanova Před rokem
Pro Boha to je tak namyslena k.r.a.v.a uz ji tam nezvete. Lidi ji nesnasi.
Iveta Zavodska
Iveta Zavodska Před 2 měsíci
Lidi ji nesnáší nebo miluji. To znamená, že je hvězda ať chcete nebo ne 😂 protože, kdyby byla jedno, tak není tam kde je. A vy nemáte potřebu tohle psát 😉
Alenka Divu
Alenka Divu Před 2 měsíci
ano, inteligentní lidi ji nesnášejí, protože je hloupá a trapná, ale kolik je v téhle zemi inteligentních lidí? proto tady máme zemana, babiše, bílou a láďu hrušku!!!
scorpio74cz
scorpio74cz Před 11 měsíci
Mluvte laskavě pouze za sebe a ne za lidi. A hlavně se zamyslete sama nad sebou.
Libertas
Libertas Před rokem
Tahle dáma v letech by už ze sebe mohla přestat dělat diblíka, stejně jako její kolegyně "Hanička písnička" ( i když H.Z. se aspoň obléká přiměřeně věku). Je to trapné a na ženských to vysloveně to nesnáším. Tyhle dvě budou snad i na smrtku jednou "roztomile" šišlat - tak si na chvilku, zlatíčko, odlož kosičku...))) V určitém věku už jsou šatičky pod zadek, síťované punčochy a stylizace do "punku" kapku ordinérní a směšné. A vydržovat si gigola mi taky přijde pod úroveň. Pro mě je to naprosto nezralá, sebestředná osoba.
little hanny
little hanny Před 25 dny
@Libertas Ale o to jde... to, že vám se zdá váš styl oblékání úměrný vašemu věku, že se v něm cítíte dobře... to vám nikdo nebere, ale taky vám do toho nikdo nekecá. Nikdo neříká, že jste dementní, jen bych ráda řekla, že ty ,,vyretušované” fotky se až příliš podobají realitě, což vy z fotky nevykoukáte. Nemám moc zájem to dál rozkecávat, chci to ukončit faktem, že každý si může nosit co chce a nikomu do toho nic není. Hlavně když pak někdo jako vy, tomu přidává všemožné významy a soudí ji podle toho, co měla na nějaké fotce na sobě. To je čistá ubohost... Zkuste se prostě smířit s tím, že si Lucka nosí co se jí líbí a nějaký váš nesouhlas to nezmění. Hezký večer.
Libertas
Libertas Před 27 dny
@little hanny V mém příspěvku nebyla ani řeč o dlouhých sukních, ale o ordinérnosti. Já sama se snažím oblékat elegantně a přiměřeně svému věku. Tohle dibličení mi prostě přijde směšné. Ještě nejsem úplně dementní, abych nerozpoznala retuš. Což neznamená, že na své roky nemůže vypadat dobře. Jinak mi to žíly vcelku nerve, šoubyznys jde zcela mimo mě. Dostala jsem se sem spíš omylem.)))
little hanny
little hanny Před 27 dny
@Libertas Z určitých důvodů se do těchto konverzací nezapojuji, ale teď si fakt nemůžu pomoct. Každý si může nosit co chce a oblečení rozhodně nerozhoduje o tom, jaký člověk je, ale co se mu líbí. Paní Bílá má skvělou postavu a to oblečení jí prostě sluší, navíc když se v tom cítí dobře,nepřipadá mi její věk jako důvod, proč by se měla oblékat jinak. Píšete tady, jak je vyretušovaná a jak podle fotek poznáte jak vypadá, přitom jste ji nikdy naživo neviděla. Omlouvám se, ale to je největší ptákovina, co jsem v poslední době viděla. Už tu někdo ten rok zpátky psal, že ji nedávno viděl a vypadala skvěle a já to můžu jen potvrdit. Pár týdnů zpátky jsem měla tu čest ji vidět i s přítelem a synem a můžu říct, že vypadá úžasně. Veškeré argumenty ohledně věku nechápu. To jako od určitého věku člověk zákonitě musí zahodit všechno oblečení, které do té doby nosil, nasadit dlouhou sukni, jen aby lidi jako jste Vy náhodou nepohoršil ? A třeba v sedmdesáti by mohla začít nosit kuklu, aby Vás neurážela tím, že furt vypadá dobře. Co mě ale nejvíc zarazilo na vašich komentářích je fakt, že jste paní Bílou nikdy neviděla face to face, vše co si o Lucii myslíte, jste vydedukovala pouze z fotek a rozhovoru, na který jste narazila náhodou a i přesto tady vedete slohovky o tom, co si ona o sobě myslí, jak se snaží působit, co svým oblečením vyjadřuje a podobně. A co se týče jejího chování, žádný afekt ani faleš prostě nevidím. Nevěřím, že by to taková ženská jako je ona, měla zapotřebí se přetvařovat, ať už na soc. sítích, nebo v televizi. Každopádně ke mně se chovala úplně stejně, jako vystupuje např. na instagramu. Byla strašně milá a vůbec jí nevadilo mi věnovat čas i přesto, v jakém byla spěchu. Taky nejsem extrémní fanoušek její hudby, ale upřímně ji obdivuji pokaždé, když ji někde vidím. Ať už jde o její zpěv, herectví a nebo image, do které si od nikoho nenechá kecat. Možná se chová, jakoby jí bylo 10, ale je to 1000x lepší, než kdyby celý život předstírala, že je jiná. Jen proto, že společnost si stanovila nějaký normy.
Alenka Divu
Alenka Divu Před 2 měsíci
přesně vystiženo!!! hloupost, faleš a ztráta soudnosti, jestli kdy vůbec byla
PyxeiK
PyxeiK Před 9 měsíci
Když ma na to postavu... Co řešíš? U zahraniční to nevadi nikomu ale lucka se musi starat na babu ve středním věku? Haha... Blabol zase. Takove dirigovaní.
Dagmar K.
Dagmar K. Před rokem
Je na ni videt,ze je stastna. Skvela.
Vitek Smetana
Vitek Smetana Před rokem
Ja bouchale smíchy
Lenka K.
Lenka K. Před rokem
Ona je uzasne lidska
iva staňková
iva staňková Před rokem
Já ji miluju 🥰🥰🥰🥰😍😍😍
Eva Sokolová
Eva Sokolová Před rokem
P. Dědek má velké charizma, sympaťák a má pěkné oči.No co se dá dělat? A p. Bílá? Má pěkné šaty. Většinou má na sobě černé oblečení... Ale když to má tak ráda? Že?
pavlína vodičková
pavlína vodičková Před rokem
Lucku miluju,tu její bezprostřednost a ukecanost,ten kdo kalkuluje a hraje,nemluví tak rychle,musí si to promyslet,(to jen pro rýlaly):-D ....A jako vždy perfektní rozhovor,moc se mi líbí,jak těm lidem necháváte prostor se vyjádřit a jen tak mimochodem přihrajete nějakou otázku:-)
RONY CZ Composer
RONY CZ Composer Před rokem
Lucie Bílá má zajímavý hlas, ale otázka je jestli se její hlas hodí do jakékoliv skladby ....
RONY CZ Composer
RONY CZ Composer Před rokem
@scorpio74cz i mojí hudbu?
scorpio74cz
scorpio74cz Před rokem
Tak nevím, zpívá rock, pop, muzikál, má za sebou i nějaké věci z klasické hudby. Dost široké pole působnosti.
Jana Švecová
Jana Švecová Před rokem
Lucka ví moc dobře co chce a co dělá a tvrdě si za tím také jde. A to její jakoby naivní a dětinské chování je už moc... neříkám, že je špatná, či je hloupá, ale umí to na lidi hrát.. to byl čas kdy pořád lidem posílala srdíčka a pusinky a pořád říkala že je miluje... mimoto je dobrá herečka.. na začátku kariéry bývala jiná, originální, teď už je spíš směšná. U každého chlapa vždy tvrdí, že je to ten pravý a že už ho nepustí a pak řekne, že už to bylo jen přátelství...
Alenka Divu
Alenka Divu Před 2 měsíci
přesně, velká faleš, přetvářka... tlačení na pilu za každou cenu... ta jednou nebude umět odejít
Alice Sabunchi
Alice Sabunchi Před rokem
Taky zu to neverim.Ona vi Ze Tak je uspesna a ins potrebuje prodavat. Je to jeji Job byt Tak infantilni.Usmevava ,vtipna, ona vi Ze se musi mase libit.
goldie0301
goldie0301 Před rokem
geriatrický diblík...
vatová tyčinka
vatová tyčinka Před rokem
přesně
Music 70
Music 70 Před rokem
Luci, jsi svoje, těžký originál. Rozhovor pobavil a tvoje upřímnost 👍. Jsi otevřená, obdivuhodná, křehká a silná v jednom. Ohnivý kůň...Beran a šestky...budeš vitalna celý dlouhý život. Máš to skvěle nastavené. Zvládneš vše 🤝. Děkuji, že jsi. Přeji jen to nejlepší. ❤️🍀💏🥰😍🌹🌻💐
Sama Retro
Sama Retro Před rokem
Kdybych byla vyrovnana baba tak nelezu pred lidi, clovek musi byt trochu sahlej pro tohle povolani. HAHAHAHAHA
Eva Sustkova
Eva Sustkova Před rokem
A o Filipkovi
Eva Sustkova
Eva Sustkova Před rokem
Bílá mluvi neustále o sobě, to mne nebaví. Je sebestredna
3e5t1a55h4d0w
3e5t1a55h4d0w Před rokem
skvely rozhovor, pobavil, zvlastni saty, jelikoz je ucena krejcova nesila si to sama? :D
Honza Cherif
Honza Cherif Před rokem
Je strašně sexy.
Alenka Divu
Alenka Divu Před 2 měsíci
tak to je mi tě líto
Miroslava Hanzelková
Miroslava Hanzelková Před rokem
Honza Cherif
Miroslava Hanzelková
Miroslava Hanzelková Před rokem
Honza Cherif LP
ALENA S
ALENA S Před rokem
lucinka je bozi super dil
7PADU
7PADU Před rokem
Díky moc!
honza novák
honza novák Před rokem
Ona má 500 mega a přítel dostal k narozeninám písničku... ten musel mít radost. A přijde mi, že trochu nalitá.
krtek
krtek Před rokem
@honza novák tutove je minimálně zhulená
honza novák
honza novák Před rokem
@Štefanie Janošková A mohu vědět proč?
Štefanie Janošková
Štefanie Janošková Před rokem
A vy mi přijdete jako kretén 😉
Alena Vachrlonová
Alena Vachrlonová Před rokem
Je v pohodě ,mám jí ráda věřím jí a přijímám tu její bezprostřednost.
Milan
Milan Před rokem
Honza konečně vypadá jako " Dědek " 😂
7PADU
7PADU Před rokem
Dě(d)kuju!!! :-)
Marie Budějovská
Marie Budějovská Před rokem
Děkuji za vydání tohohle krásného rozhovoru.. Přeji všem krásný den 🔥💓
Miroslava Hanzelková
Miroslava Hanzelková Před rokem
Marie Budějovská kop
Josef Kudrna
Josef Kudrna Před rokem
Takova lidova zpevacka pro mily holky z mensich mest. Nic proti ni, jen jsem videl mnoho rozhovoru se zpevackama a hereckama a dokoukal a tady ne. At se ji dari a fanouskum taky.
John He3lix
John He3lix Před rokem
Dodneška si pamatuji, jak k nám přišla elektra miniaturní žena Lucka a zastavila se u navigací. "Dobrý den, jsem úplně blbá, chci navigaci pro blbý lidi" . Tak to byla konečná, měl jsem co dělat abych nevybouchl. Velice mě překvapila její "normálnost" , nakonec za mojí ochotu a nezaujatost mi dala podepsané DVD s videoklipy. Bohužel, já to moc neocením, tak jsem ho věnoval dál.
scorpio74cz
scorpio74cz Před rokem
@Petr Stejskal Ona ze sebe nedělá něco, co není. Je to prostě živel.
Petr Stejskal
Petr Stejskal Před rokem
Gott byl vzdelanim obycejny elektrikar, ale i tak to byl sectely chlap na urovni. Bila je svadlenka, ktera se tak i projevuje v osobnim zivote a "dama" z ni asi nikdy nebude. Ma obrovsky talent, ktery snizuje svym "telecim" pristupem...
eliska okenkova
eliska okenkova Před rokem
Miluju ji a obdivuji úžasná, báječná, obdivuhodná, nádherná žena s krásným srdcem, geniálním hlasem a humorem.
goldie0301
goldie0301 Před rokem
@vatová tyčinka už skoro šišlá ,jak se snaží být roztomiloučká.....fuj
vatová tyčinka
vatová tyčinka Před rokem
Ke svýmu životu potřebuje být oblíbená a obdivovaná... tak se nakrucuje, pitvoří, podlejzá, dělá ze sebe roztomilýho diblíka. A jak je vidět, funguje to :-)
Eva Fialová
Eva Fialová Před rokem
Dědek roste!
vatová tyčinka
vatová tyčinka Před rokem
Ta je tak příjemná, přirozená, roztomilá, skromná, úžasná... Ba nééé, kecám.
Alenka Divu
Alenka Divu Před 2 měsíci
hloupá a trapná
Tinas Klaus
Tinas Klaus Před rokem
Tiež nchápem o akej bezprostrednosti tu píšu ľudia. Tak afektovaná osoba sa nevidí len tak.
R
R Před rokem
Proste bezvadna 🙂
Lucie 1966
Lucie 1966 Před rokem
Konečně zase Luckaaa.. ❤️❤️❤️
Em Khey
Em Khey Před rokem
Miluju ten její humor, že vlastně ani nevíš jestli si zrovna dělá srandu nebo ne. :D
Marcela J.
Marcela J. Před rokem
Vypadá moc dobře a spokojeně . A nechápu lidi co stále řeší že má mladšího partnera. Věk je skutečně jen číslo. Pokud si dva lidi rozumí není co řešit. Kde je napsané, že vztah mezi dvěma lidmi stejně starými vydrží? Mně přijde mnohem méně estetické, když vidím mladou holku se starším pánem,kdy to působí jako otec a dcera, než mladšího muže s o pár let starší ženskou. Ale i tak mi do toho může být kulové. Řídím se heslem - žij a nech žít, aneb nejlepší cesta ke štěstí. Přejí jí, ať se daří i nadále.
scorpio74cz
scorpio74cz Před rokem
@krtek Nedala vám, co? Ubožáku
Tom Hrabě
Tom Hrabě Před rokem
A co teprve jako dědeček a vnučka :-D. holt u bohatých a tedy mocných je pedofilie běžná a tudíž tolerovaná....
krtek
krtek Před rokem
Je to mrdka zpicena, vytupená a rozmrdaná na hovna...
xero8
xero8 Před rokem
Její přítel je mi ukradenej, ale její sympatizace se Zemanem a neonacisticky laděné postoje se mi totálně hnusí..
Daniel Schnitzer
Daniel Schnitzer Před rokem
U takového vztahu "vůbec" nejde o peníze. Jen potřeba mít žaludek na to, že se bude nechat vydržovat. Vše ostatní je nepodstatné (•‿•)
Sabina Horňáčková
Sabina Horňáčková Před rokem
Zlatíčko.♥️♥️♥️
Jelen - Jediný co chci
3:32
JelenVEVO
zhlédnutí 143K
5 Times Diego Maradona Shocked The World!
5:01
1. Lucie Bílá - Show Jana Krause 8. 2. 2017
16:56
Show Jana Krause
zhlédnutí 529K
Jelen - Jediný co chci
3:32
JelenVEVO
zhlédnutí 143K
5 Times Diego Maradona Shocked The World!
5:01
Zvířata, kterým zachutnalo LIDSKÉ MASO
31:45
SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE 2
47:46
Sidemen
zhlédnutí 6M