Klaus: Bát se covidu je srabácké, žijeme v bláznivé době, bojíme se víc lidí než virů

  zhlédnutí 96,791

DVTV

Před měsícem

Covid je vážná a nebezpečná nemoc, přiměřeně sebevědomý člověk s ním ale musí umět žít. V nemocnici bych očekával stejnou péči jako ostatní, tvrdí bývalý prezident Václav Klaus, který opakovaně porušil vládní nařízení. Izolovat se mají nemocní a zdraví mají mít možnost jet lyžovat do Krkonoš, říká. Na otázku, jak si vysvětluje nárůst počtu úmrtí v loňském roce, ale jasně odpovědět nedokázal.
Celý rozhovor sledujte na www.DVTV.cz
ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA CSposts: bit.ly/DVTVYT
Sledujte nás na sítích: FACEBOOK: DVTV.cz/
INSTAGRAM: DVTV
TWITTER: DVTVcz

Komentáře
Josef Suchomel
Josef Suchomel Před hodinou
Jzs to je idiot. Jak mohl být prezident?
Petr Perníkovec
Petr Perníkovec Před 5 hodinami
Kikina jede
Šéf Šéfů
Šéf Šéfů Před 6 hodinami
Bože..... To je debil.
mutemathmancz
mutemathmancz Před 15 hodinami
To je ten hrdina co se nebál covidu a pak se nechal půlhodiny ošetřovat v nemocnici kvůli covidu?? odporný amorální pokrytec Klaus, on a jemu podobní jsou příčinou toho jak to dnes u nás vypadá.
Hana Tomšová
Hana Tomšová Před 16 hodinami
Co si to vybíráme za prezidenty😖..
nexovec
nexovec Před dnem
Well, that backfired
Jitka F.
Jitka F. Před dnem
Asi takhle, pokud tvrdi, ze helma na lyze je trapna moda a prehnana opatrnost tak je to proste vul a dalsi jeho postoje me dal nezajimaji 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Naopak napriklad takova helma i paterak by mely byt na sjezdovce povinnost.. Evidentne ho na lyzich jeste nebabral nejakej debil zezadu.
Natálie Marčenková
Natálie Marčenková Před 2 dny
this aged pretty well
Oldřich Nový
Oldřich Nový Před 3 dny
Spousta slov a žádný obsah, starý pán chce prostě být v médiích a při jeho bezvýznamnosti jsou tyhle pindy jedinej důvod, proč si ho zvou do rozhovorů, aby se zeptali jestli to fakt myslí vážně 😃
Petr Djadik
Petr Djadik Před 3 dny
mocni a zlodeji vznikli diky tobe,ty blbecku
Petr Djadik
Petr Djadik Před 3 dny
kde jsi dnes,vaclave?
Petr Djadik
Petr Djadik Před 2 dny
@Daniel T hlavne,ze blbnul davy idiot.
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Dnes ho vozí k ošetřeni s chřipečkou do nemocnice,možná už dokonce někomu zabral místo v nemocnici
Kisuke323
Kisuke323 Před 4 dny
Toto konšpiračné komunistické čudo bolo českým prezidentom? Akože....ten Zeman teda nie je až taký závratný krok v žiadnom smere teda.
Vítězslav Dittrich
Vítězslav Dittrich Před 4 dny
Tak už to dostal taky. Pak že Bůh nemá smysl pro humor...
Milan Velešík
Milan Velešík Před 5 dny
Pane Veselovský, jste skvělý. Jen nevím, proč tomu narcisovi dáváte v této době mikrofon před ústa. On a jeho ovečky jsou příčinou vzrůstající pandemické situace v ČR. Jak může bývalý (už naštěstí) premiér a prezident vyzývat k občanské neposlušnosti, když se jedná o zdraví populace. Když byl u vesla, udělal už v naší zemi mnoho zla. Teď se potřebuje po krátké přestávce jen zviditelnit a pokračovat v devastaci, tentokrát v jiné oblasti.
JANEK
JANEK Před 6 dny
Veselovský je vemeno... Akorát nevím jestli kozí nebo kravské 🙊
sajss99 lol
sajss99 lol Před dnem
říkáš to jen ty
Vladimír Šacha
Vladimír Šacha Před 6 dny
At de pryč, stačilo to jeho působení a zničil s Havlem co mohl, co Havel nestihl, Klaus dokončil..... At se nevrací
Vladimír Šacha
Vladimír Šacha Před 4 dny
@Bystry Jestrab Co havel? ROZKRADL A ROZPRODAL REPUBLIKU, TO NESTAČÍ?
Bystry Jestrab
Bystry Jestrab Před 4 dny
Mohl bych se zeptat, co prosím Havel zničil? Myslíte ten dokonalý komunistický režim?
Vladimyr Hejnin
Vladimyr Hejnin Před 6 dny
vidíš a dnes jsi za největší vagínu v republice
Tomáš Jablonský
Tomáš Jablonský Před 7 dny
Týpek šíří svoje ničim nepodložený přesvědčení celej rok aby pak mohl rejžovat na zajebanejch knížkách No matter jestli se zatěžuje zdravotnictví a větším počtem nakažených se zvyšuje šance na agresivnější mutace Hlavně že se sypou prachy z knížeček
Rasken Tomáš
Rasken Tomáš Před 7 dny
Já nevím, tento národ je opravdu speciální XD. Tady v komentářích jsou nejspíše ovečky a nebo lidé, kteří dokážou jen a jen kritizovat. Nechutné tato společenská mentalita.
František Bruk
František Bruk Před 8 dny
Jste všichni ovce!! Pokud budete i nadále naše svobody se omezí úplně. Je mi studno za všechny kteří podporují tenhle zvrácený systém a poslušně přikyvují na každé nesmyslné vládní nařízení. Říkáte: "přece vláda a systém myslí hlavně na lidi". Hle opak je pravdou. Probuďte se, nikdy tomu nebylo jinak.
Sídžej Novák
Sídžej Novák Před 8 dny
Souhlas s Klausem
okounlukas
okounlukas Před 9 dny
Hehe škoda, že když byl Klaus na operaci před deseti lety s kolenama, že operatéři si ty roušky speciálně na něj nesundali, když prý nefunguje......
ondřej chmelík
ondřej chmelík Před 9 dny
A tento pán jako byl prezidentem? :D :D
ondřej chmelík
ondřej chmelík Před 8 dny
@Sídžej Novák na nemam cil byt prezident. Prvni by me zajimalo co jste dokazal Vy a za druhe nevim o tom, ze bychom si tykali. Byt prezident je neco jineho nez chovat se jako prezident ;) staci si jen poslechnout jeho odpovedi a to uz vypovida neco o jeho premysleni.
Sídžej Novák
Sídžej Novák Před 8 dny
A co jsi dokázal ty?
Jezevec
Jezevec Před 9 dny
Já já já já já já já.... Všude byl všechno zná všemu rozumí nejlíp od všeho má klíče a tam kde nebyl tam se chystá. Václav Klaus Doufám, že až bude arogantní a egoistický Klaus potřebovat lůžko a ventilátor na JIP, že jej doktoři dají jinému slušnému člověku, který se snažil proti pandemii viru dělat maximum. 31 let byl Klaus zvyklý, že má pravdu jen on. Hlavně si udělat všude reklamu na tu jeho sračko knížku. Klausovi sponzoruje institut miliardář Kelner. On si Klaus za svou kariéru vydělal málo. Nikdy nepracoval. Nikdy nezažil chudobu.
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Právě už se stalo a pochybuji, že někomu galantně přenechal ventilátor.
Daniel
Daniel Před 10 dny
Martin Veselovský Chránit se rouškou není totéž co bezpečnostním pásem. ,,Vyšší podíly nepřipoutaných osob byly evidovány u mladších osob. S přibývajícím věkem osob tyto podíly klesají - platí to až na výjimky (usmrcené osoby ve věku 55-64 let a lehce zraněné osoby ve věku 65 let a více) u všech kategorií - usmrcených, těžce i lehce zraněných osob." Zatímco u kovidu za selhání v ochraně svého zdraví ve věkové skupině do 55 let zaplatili lidé životem jen v 3% případech všech úmrtí. Všeobecné přirovnávání že nošení roušek je nařízeno kvůli bezpečnosti neobstojí. Obstojí jak nám z dat vyplývá pouze pro ohroženou skupinu. Jenže co víc, ohrožená skupina není primárně definovaná věkem, nýbrž zdravotním stavem, který rapidně zhoršují právě ony opomíjené civilizační choroby, projevující se většinou skrytými chronickými záněty. Proto pane Veselovský byl váš příměr nevhodný. Pro všeobecnou populaci takový příměr, že chránit se rouškou je totéž co v jiných případech bezpečnostním pásem, či helmou neobstojí ze 2 důvodů: Úmrtnost nepoutaných jezdců a jezdců bez helmy je daleko vyšší, než NA kovid, což podle dostupných dat vychází na 0,13%. Věková kategorizace úmrtí v případě nepoutání se a nenošení helmy je nejen daleko vyrovnanější, než v případě nákazy kovidem, kvůli nenošení roušek, ale je navíc převrácená. Tj. umírají spíše mladí, resp. staří. Pak se tedy pane Veselovský nedivte, že Váš příměr nebyl panem Klausem přijat. Elementární pravidla logického uvažování nedovolují takový příměr učinit. Vláda takové logické uvažování však zcela postrádá. www.autoweb.cz/statistika-dopravnich-nehod-casto-se-nenepoutame
Hači
Hači Před 10 dny
áááá pan budoucí prezident ČR, je třeba dalšího vola do důchodu..
Daniel Minarik
Daniel Minarik Před 10 dny
Je smutné, kolik lidí se bojí přiznat si pravdu. BÁT SE COVIDU JE SRABÁCKÉ, ŽIJEME V BLÁZNIVÉ DOBĚ A BOJÍME SE VÍC LIDÍ NEŽ VIRŮ. JAKÁ PRAVDA UŽ PŘÍMO V NADPISU. Pan Klaus toho hodně pokazil, to je také pravda, ale to neznamená nic na tom, že má pravdu v tom, co v rozhovoru řekl.
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Pan Klaus neni srab,je odvážný, bohužel mu teď pomáhaji v nemocnici,kam si jezdí léčit chřipečku
Ondřej Šimon
Ondřej Šimon Před 11 dny
Veselovský = Sorosova figurka
Hans
Hans Před 11 dny
Akorát žvaní. Srovnávat kapénkovou nemoc s helmou. Tím to jen potvrdil
Dominik Mihok
Dominik Mihok Před 11 dny
Viděl jsem celý rozhovor a musim říct, že takhle rozhozeného Kause si fakt nepamatuji. Smutné, že se nechal v cílených otázkách zahnat přesně tam, kde ho Veselovský chtěl mít a z té podstaty o kterou mu hlavně jde (ekonomický a mentální úpadek státu, levičácké vládní nařízení, informace k lidu ať se nenechávají zahnat do kouta nejednoznačnými studiemi), mnoho ve výsledném dojmu bohužel nezbylo. Škoda..to že je Klaus duší pravičák jak řemen, víme všichni. To, že v rozhovoru takto selže, ale asi tušil málokdo:-)..
Libošído
Libošído Před 12 dny
Z jeho myšlenkových pochodů mám pocit, že za chvíli začne protestovat proti uvádění data spotřeby na potravinách, protože to omezuje, jeho osobní svobodu 🤣
Adam Krawczynski
Adam Krawczynski Před 13 dny
Bože to je pablb
Toxic Trooper
Toxic Trooper Před 13 dny
Proč jsme měli a máme dva prezidenty po sobě za které se jako Čech stydím
Michal Nedoma
Michal Nedoma Před 10 dny
Podle mě je Zeman i přes všechny trapasy chytrý chlap ale každý má jiný názor a já respektuji ten tvůj
Toxic Trooper
Toxic Trooper Před 13 dny
Kikina
Lucas Defro
Lucas Defro Před 14 dny
Klaus je absolutní příklad naprosté arogance. Víc arogantního člověka jsem nikdy neviděl. Navíc je podle mého názoru úplně mimo a jen se snaží zalíbit i když nechápu komu, protože jestli se tohle někomu libi tak je mi těchto lidí líto...
Roman Bartan
Roman Bartan Před 14 dny
No, bratia, my sme si to odsrali s Meciarom v 90-tych rokoch. Vtedy bol Klaus ina liga. Teraz zacina kopirovat uroven Mociara, aj ked v inej oblasti! :)))
Josef Ječmínek
Josef Ječmínek Před 15 dny
Obdivuji každou stanici, která tohoto člověka pustí do studia. TÉMĚŘ VRAŽEDNOU KOMBINACÍ PRO URČITÝ TYP LIDÍ JE - STÁŘÍ, URAŽENÁ JEŠITNOST A URAŽENÉ EGO. To ještě pomíjím jeho absolutní !!!!!! neomylnost ve všem o čem se s ním bude diskutovat.
Anna Preis
Anna Preis Před 16 dny
Václave , Våclave to není dobrý. !
Jaromír Čížek
Jaromír Čížek Před 16 dny
Pravicový populista tu jen papouškuje, co chce lůza slyšet. A když se dostane do úzkych, zacne argumentovat majitelem novin. Klaus je stejný hulvát jako Zeman, jen v "profesorském" balení.
Tibor Louskacek
Tibor Louskacek Před 17 dny
Vážil jsem si Vás, p. prezidente, už nikoli.
Marianna Malá
Marianna Malá Před 18 dny
Pán Klaus,ako vždy na pána. Máte náš veľký obdiv Máte pravdy, Všetky štáty dostali obrovské peniaze aby strašili korelou.Vírus vypustili ale všetko sa dá zvládnuť ako chrípka a ostatné vírusu ktoré ľudstvo prekonalo.Toto je boj o moc bohatých Soros,Rokefelerovci, ktorí nevedia lepšie a morálne uložiť svojej prachy.
Roman Bartan
Roman Bartan Před 14 dny
Maria, ty nie si mala, ale jednoducha. Klaus ma na to vek, ale ty asi nie :)))
Mateas Fayg
Mateas Fayg Před 18 dny
To znamená, když si dám helmu na lyže tak mě to bude omezovat? Jeho slova jsou pomatená
Mateas Fayg
Mateas Fayg Před dnem
@Daniel T Lol
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Me pri lyžování nejvíce omezují rukavice,nemůžu se ani vysmrkat.
Ferda Mravenec
Ferda Mravenec Před 19 dny
samej stbak inklusive reporter....
Filip Hynek
Filip Hynek Před 19 dny
Imbecil
Jan Florián
Jan Florián Před 19 dny
Ten rádoby chytrý hlupák. To, že probíhá oteplování planety, to dnes ví snad každý. Jestli to konečně chápe i Klaus, to je otázka. Asi ne. Ale pozor Tuneldědek rozumí všemu. Oteplování planety i virům. Všude bude radit. Mohl by radit i Nasa při výrobě raketoplánu, astronomům ,chirurgům jak mají operovat srdce či mozek, mohl by radit i co se týče atomových elektráren, Mohl by být i trenér hokejistů, či fotbalistů. Zřejmě radí i svému mechanikovi při opravě auta. Prostě ten chlap je víc než Einstein.
Jan Landa
Jan Landa Před 20 dny
nechapu jak tohle mohlo byt prezidentem
Jirka Janhuba
Jirka Janhuba Před 20 dny
Ja bych ho zabil už v druhy minutě bejt moderatorem, respekt.
Karel Janyška
Karel Janyška Před 21 dnem
K ČEMU JE DOBRÉ VĚDĚNÍ O SKUTEČNÉ PODSTATĚ LIDSKÉHO SVĚTA, TEDY KOMPOZITIVNÍ TEORIE ? Vědecká kompozitivní teorie, tedy suma informací získaná vědeckou kompozitivní, tedy skladnou, metodou společenských věd, navzájem provázaných a neodporujících si, viz slavná Kontrarevoluce vědy od nositele Nobelovy ceny A.F.Hayeka, je vždy nejvyšším, stále vědou aktualizovaným, věděním lidstva a přináší právě taková vysvětlení. Vždyť zkoumá a předkládá informace o samotné podstatě lidského světa a jediné možnosti lidstva existovat a jde do takové hloubky, že vysvětluje až samotnou lidskou mysl. Je to tedy vysvětlení lidské mysli jejím prostřednictvím. Samozřejmě, výhradně bez pověr a mýtů a žádné náboženské nebo okultní předsudky nejsou povoleny. Jinak by přístup k tomuto zkoumání nebyl čistě vědecký a nebyl by prost jakýchkoliv zavádějících pseudovědeckých praktik, tedy by nebyl seriózní. Co tedy relevatní společenští vědci zkoumají, když mají tak vysokou ambici lidstvu předložit hluboké a důkazy podložené vědecké informace, které, jak se ukázalo, zcela mění dosavadní představy lidí o svém původu a principech, které nám, lidstvu, umožňují být. Samozřejmě, imkdyž to nebylo původním záměrem, bylo to vědeckým postupem odhaleno a prokázáno. Okřídlené rčení, lidé si myslí o světě něco jiného, než by si měli myslet, tady dostává skutečně reálný a realistický průkaz. V první řadě berou vědci do úvahy, samozřejmě za využití všech poznatků věd přírodních to, odkud se člověk biologicky vzal a jaké jsou jeho první jakési předlidské, pololidské a časem už lidské kroky na Zemi a jeho chování, které si už dovedeme představit a které umíme uchopit inteligenčním instrumentáriem našich myslí. Lidé svoji pouť vesmírem a po zemském povrchu začali ve smečkách a kmenech o velikosti zhruba 50 jedinců a žili v kmenové společnosti se vším všudy, drženi pohromadě altruismem a pudem sebezáchovy, tedy neosobními, genetickými a doslova přírodními principy, shodnými s ostatními druhy. Kompozitivní teorie se však nezabývá genetickými a biologickými základy lidstva, ty si kdykoliv vypůjčí od věd přírodních, lépe řečeno, zahrne je v případě potřeby a jejich trvalé platnosti do výkladu, nýbrž kulturní evolucí a spontánnímí, tedy neosobními silami, které ji vyprovokovaly a vyprodukovaly. Zabývá se vznikem inteligence, rozumu, mentální výbavou člověka a zejména mezemi a mantinely, které nám souběžná souhra spontánních sil, které nás stvořily a dále nekonečně dotvářejí stran obsahu a výbavy našich myslí, doslova diktuje a klade. Zabývá se tedy zejména objevem obchodu, coby základním hybatelem kulturního vývoje, neboť to on a důsledky z něho přinesl civilizaci, tedy přeměnu divocha v civilizovaného člověka a tento proces vyšší a vyšší subjektivizace a individializace jednotlivců probíhá stálem a je nekonečný. Zejména se však zabývá řídící strukturou, a jiná není možná a nikdy nebyla, spontánním řádem civilizovaných a celého lidského světa. To je podstata a jediná možnost přežití lidstva a nelze ji zorganizovat. Je také jedinou možností, jak mohou jednotlivci a jejich organizace, sledovat nekonečný počet cílů a účelů svých jednání tak, aby nenaráželi do ostatních. Souběžně tato struktura vyvinula skrze interakci jednotlivců pravidla chování, která se stala obsahem souběžně se vyvíjející lidské mysli. Tedy spontánní řád lidského světa, tedy lidský svět, řídí nás, ne my jeho. Kdykoliv se pokusíme to zvrátit, a nepůjde to nikdy, přivoláme si na sebe katastrofu. Tedy důvod existence kompozitivní teorie je, aby lidstvo vyvedla z toho strašného omylu, Myslí si, že je už tak chytré, že si může dělat co chce a že může řídit lidský svět. Nejde to a nikdy to nepůjde. Lidská mysl je totiž vnitřní součástí tohoto supermechanismu, je složena z jeho pravidel chování a nemá žádnou možnost se dostat mimo něho a organizovat ho. Strašných příkladů takovéto nemožnosti je dost a dost, zejména v novodobých dějinách - SSSR a jeho světová socialistická soustava. Lidé však nevědí proč to dělají a nevědí ani proč jich u toho vždy tolik zahyne. Věčným pokusům zorganizovat nezorganizovatelné, tedy spontánní řád světa, tedy lidský svět sám, říkáme socialismus. Má nespočet podob. V poslední době například zejména rudočernými socialisty řízenou Evropskou unii. Kompozitivní teorie, tato nejsložitější vědecká materie ze všech, nám odpověď dává, a stále přesněji. Jeji výuka však není možná, neboť náboženské a politické předsudky tomu zatím brání a nejsou tedy ani učitelé, kteří by tuto složitou koncepci zvládali. Doufejmě všichni, že jednou učitelé budou. Situace dnes nepoučeného lidstva kompozitivní teorií se tak rapidně zlepší. O tom není pochyb. Až rozdíl mezi tím, jak lidský svět funguje ve skutečnosti a mezi tím co si lidé o tom myslí naroste do kritických rozměrů. Snad tu hroznou srážku přežijeme... Dzp.
bebuska benn
bebuska benn Před 22 dny
Pan prezident výborně. Natřel to tomu zlému týpkovi Veselovskému, který perfektně slouží globální totalitní moci.
Roman Bartan
Roman Bartan Před 14 dny
ty si dalsi pako!
Frantál Aleš
Frantál Aleš Před 22 dny
Paaaaaaani já věděl, že Klaus je trochu jetej. Ale on je normálně blázen.
false N eutral
false N eutral Před 22 dny
Pane Veselovský, to Vás ve škole neučili, že host se má hladit zásadně po srsti?! Zvláště pak takový egoistický narcis se sklonem ke grafomanii... Vy jste si dovolil věcně, trefně a velmi pohotově oponovat C.M.L. 🤔 👏👌
Pavel Tesner
Pavel Tesner Před 22 dny
Pan Václav Klaus má převážně pravdu ,jenže by měl říci ,že kovid je podvod. Ostatně ten respirátor ,kdyby o něco šlo ,by byl ještě horší jak rouška .Protože částice virů by člověk vydechoval do vzduchu na ostatní .Jenže tady o nic nejde , jenom o podvod .
Roman Bartan
Roman Bartan Před 14 dny
Na ten "podvod" zomieraju ludia.
DFH789HFD
DFH789HFD Před 23 dny
17,129 mrtvych 6.2.2021
Milan Humler
Milan Humler Před 23 dny
Asi není zvyklý, že s ním někdo nesouhlasí! Tohoto člověka jsem si nikdy nevážil a vážit nebudu! Desítky let žil z peněz daňových poplatníků, výrazně napomohl v čele ODS rozkradení naší republiky a měl by raději držet hubu! Jen ať to chytí a pěkně si v tom pochodí...
Karel Janyška
Karel Janyška Před 24 dny
NEJVĚTŠÍMI DEZINFORMÁTORY COVIDOVÉ ÉRY JSOU VLÁDY, I TA NAŠE, bohužel s největšími možnostmi k tomu a jejich irelevantně vzdělaní tzv. odborní poradci. Ono to nezná teorii spontánního řádu, tedy toho JEDNOHO, z čeho všechno pochází a je uspořádáváno. A tím pádem to ani neví, že lidské tělo je také spontánním řádem se svými sebepořádacími, seberegulačními a sebezáchovnými účinky a vlastnosti, kterým tady říkáme imunitní systém. A různé druhy zvířecích virů jsou jimi také. Potom to samozřejmě ani nemůže vědět, že covid-19 je jejich replikací, tedy vzájemným vtělením. A že tedy stačí tomuto jevu zabránit a je po covidu ! To však nejde hadrami na hubách a zavřením lidi doma. Takové tzv.opatření se podobá při otevřených supermarketech a dalších lidských nahuštěních v zaměstnání a tak dále, chytání vrabců sítěmi s oky metr krát metr velkými. Obrana proti covidu musí být individuální a musí se týkat výhradně občana, jako jednotlivce. To on covid množí a roznáší. Aby to nedělal, je nutno mu poradit, jak vůbec covid nedostat a když už ho dostane, jak s ním okamžitě zatočit. Klíčem k této sebeobraně je imunitní systém. Ten, aktivován včas a správně, zatočí se vším co narušuje spontánní řád člověka, tedy všech nemocí, nejen napadení viry. Ale to je už jiná písnička. Nám jde o zabránění namnožení covidu v těle nad mez, kterou imunitní systém zvládne. A to lze velmi jednoduše a prakticky zadarmo. Při napadění běžnými viry je reakcí těla na tento fakt horečka, která imunitní systém zapíná. Ale už pozdě a jsme nemocní. My na ni čekat nebudeme a už při prvním náznaku nachlazení, to je u covidu stejné, tedy všechno považujeme za covid, nahradíme horečku přirozenou, teplotou umělou ohřátím těla, tedy i krve, zvenčí. Klidnými metodami, oblečením a přikrytím. Tím imunitní systém aktivujeme ihned ještě při nízkém namnožení virů a ten si s touto dávkou lehce poradí. Umím si představit i lék, nebo třeba žvýkačku, který by na této bázi, tedy teplotou proti horečce, pracoval. A bylo by po covidu a jiných vitózách. Jenže ono to chce znalost shora jmenované teorie spontánního řádu a na tu drtivá většina lidí s tituly i bez, blížící se všem, zatím nemá... ggDzp.
AG AGROPRIM_GAMES_Cz Špageta85
AG AGROPRIM_GAMES_Cz Špageta85 Před 24 dny
2 Donald Tramp stejní jako on. Musejí Roušky a Inspitar nosit. Nikdo po ulici nenosí nekterý jo. Já neustale nosím po ulici a práci ta dál. Jsou to komeanti Vlada a przident byvalí ted Zeman už stím nic neudělame jsou drdlohlaví a jsou fake lidi. A jsou to kumuniste a nebrat komuniste nikám do vlady a ni Brezideských věcí. tak jsou dost fake. Nejen starší ted ty takoví komušaci okradají holky nám pak nic nemáme má smysl chodit sněkym azi ne. Nejen tyhle komušaci holkam mladím mladějí nebo sexualně zneuživají a nebo nechají udělají sex jdou prič nesmysl. Lidi komušaci jesdli čtete proč kratede nám mladí holky a pak mladíte a nebo sexualně zneuživate ste normalní lidi!!! azi ne. Já starší ženu nechci zatím jsem mladej ale skusit mladíma a ne staršima nejdem uchyl nebo jekej pedofil na starší kde ste to viděli. A nebo chcze užit sex pak padate prič ubohý jaka holka je děhotna. už tyhle mody komušaci nepadřide co ste i ukradli pole nikomu nebo lesy ubohý stide se za to a za všechno. Naš les komušaci dřive za svetoví valky po ještě Česko sloveska vykradli les jako co to dovolujete. Sorry tu pišu do komunistu ale stejně do Čech komušaci nepadří už dřive bylo moda a ted už přestava modou. Už to je vymletí hlavy a pak řikate komušaci tekno techno nebo tak natavate bum jem bum no a co zas mate dechovky uřvaní hehehehahhaha. ununc. Sorry nepatří měli komuniste zamyslet nad sebou co dělají nebo i dělali a ted. Jsem pro ty komošum komuniste. To co jím nelibí komošum tak se mi nelibí od nich co dělají azi tak. Pozvete jednou sem pana Hvezdičku pak you tubera odnich co třiha videa a ne jakej činan jesdli ste koukali Arogantní jejich a Petra Kocourka vemte sem at řeknou proč šikanujou policisty se mi ani nelibí. A přijde zvezení Mike je pana proč je nesnaší nebo jak to je. Jinak like. Libí.
Kral Magoru
Kral Magoru Před 25 dny
Inteligentni clovek mluvi logicky svobodne
BaBlBaM hraje
BaBlBaM hraje Před 26 dny
Tohle že byl náš prezident? Panebože, ten člověk se asi neslyší 🤦
SRAMEK
SRAMEK Před 26 dny
No, už mu to bohužel moc nemyslí. Ztrácí se ve vlastních slovech, smutné.
aDS
aDS Před 26 dny
na čase aby ho to sebralo
Aneta Dolejší
Aneta Dolejší Před 26 dny
Tohle že byl prezident? :D :D Ale notak...
Pavel Novotny
Pavel Novotny Před 28 dny
V životě jsem neviděl větší bití než teď. Luxusní video.
Joanna
Joanna Před 28 dny
Vypadá jak kdyby nespal tak 16let
Otmar Prusa
Otmar Prusa Před 28 dny
prvně co se mi Veselovský zhnusil
Karel Janyška
Karel Janyška Před 28 dny
VYŠŠÍ TĚLESNÁ TEPLOTA, NEŽ PRŮMĚRNÁ, AKTIVUJE ODJAKŽIVA IMUNITNÍ SYSTÉM TĚLA. Nahradíme tedy tuto přirozenou, ale pozdní, reakci těla na napadení viry teplotou umělou ihned a okamžitě po prvním náznaku nachlazení a docílíme téhož, ale včas. S málo namnoženými viry, i covidu, si imunitní systém hravě poradí. Uděláme to ohříváním pouhým přioblečením nebo přikrytím a tak dlouho, až tělo samo řekne dost. f KURIWA, CO JE NA TO SLOŽITÉHO ?
Karel Janyška
Karel Janyška Před 2 dny
@Daniel T Mnohokrát jsem mu to psal. I pěti tituly ověnčenému lékaři, Zmovi, rektorovi UK také. Jenže mistři světa amoleta ovenčeni tituly mají svoji, v tomto smyslu, hloupou hlavu... Dzp.
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
@Karel Janyška Klaus to nevěděl,proto dostal covid.
Karel Janyška
Karel Janyška Před 27 dny
@mikin lirou Když člověk ví, jak na covid, srabácké to je. Jenže VK st. nic nenabízí a to je špatné. Já ano. Jen to lidi s tituly i bez ne a ne pochopit. A přitom můj zásah vychází z nejvyššího vědění lidstva na vedcké bázi, tedy z teorie spontánního řádu... Dzp.
mikin lirou
mikin lirou Před 27 dny
Starej vena se zblaznil.....
eva
eva Před 28 dny
Klaus už toho řek dost jeho názor nikoho nezajíme běž se podívat do nemocnic
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Právě teď už tam jel na ošetřeni s chřipečkou
Joanna
Joanna Před 28 dny
Starej vena se zblaznil.....
Ondřej Janák
Ondřej Janák Před 28 dny
to je blázen
Ondřej Janák
Ondřej Janák Před 27 dny
@mikin lirou?
mikin lirou
mikin lirou Před 27 dny
nenatáčel. Dnes už ne.
John Hudson
John Hudson Před 28 dny
Venca se na stáří vrací do dětských let. Rebelující fracek za každého počasí. Zde je vidět, že lidstvo není na morální výši a je nutné, aby stále nad nimi vládla tvrdá ruka. Obyčejný sebestředný blb, který na sebe upozorňuje. Začalo to krádeží péra v Chile a končí to rouškou v ČR. Jak tohle mohl někdo volit za prezidenta... to mi hlava nebere.
mutemathmancz
mutemathmancz Před 15 hodinami
Řekl jste to přesně "lidstvo zde není na morální výši" toto si bohužel český národ absolutně nepřipouští, ale jo to smutná pravda.
Dawos
Dawos Před 28 dny
S myšlienkami pána Klausa súhlasím.
Roman Bartan
Roman Bartan Před 14 dny
ty "buduci ucitel biologie"! :)))
Hatur Czech
Hatur Czech Před 28 dny
Týpek má jinej názor než většina a hned je za to pranýřovanej, fakt komedianti jste… Když roušku nosit nechce, tak nechce, je to jeho věc. Nechte to na něm, ne?
Jakub Vokáč
Jakub Vokáč Před 28 dny
Ježiši, pro mě je ten Klaus totálně vypatlanej. Je mi z toho zle.
23tlz
23tlz Před 28 dny
Je až fascinující, jak tvrdohlavě a neúprosně dokáže někdo tak hloupý jako tady pan Klaus obhajovat něco, co je na první pohled neobhajitelné,. Háže kolem sebe nesmyslnými argumenty vymyšlenými za chodu a když jde do nejhoršího, tak začne zpochybňovat přístup pana Veselovského.
martin burdek
martin burdek Před 29 dny
Klause jsem nikdy neměl rád, ale furt je to lepší volba jak stbák, nebo jako muslimský kolaborant Drahoš, nebo čínský šváb Zeman, nebo muslimský fašoun švancnberg
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Já si myslím, že nemáte na výběr
OMEGAKEKWlul
OMEGAKEKWlul Před 29 dny
Václav klaun :)
Aleš Herzig
Aleš Herzig Před 29 dny
Kikina jedna... ,,Rouškový disident" - jo, to jo, machrovat s rouškou na bradě a přihřívat si polívčičku na demonstracích podobně osobnostně vybavených... - na to, aby byl disidentem před 32 lety, na to Véna neměl tehdy ani teď... Tehdy by dostal flákanec obuškem a šel by s brekem dom... Dnes bývalímu prezidentovi projde kdeco a ještě dostane zatleskáno... No aspoň že v DVTV se ho neleknou...
Petr Šulc
Petr Šulc Před 29 dny
Klaus je už v prdeli, zde je vidět stařecká demence
adlok adlokkovy
adlok adlokkovy Před 29 dny
genius
Milan. S
Milan. S Před 29 dny
Vie kecať, no nevie zdôvodňovať svoje postoje. Rúška su neefektivne. Prečo? S rúškami sa žiť nedá. Prečo tak vedia žiť v Číne, v Južnej Korei?
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Bez roušek v připadě nutnost také ne,možná,že to pan Klaus uzná jestliže se z toho covidu vyléčí
petr krejčí
petr krejčí Před 29 dny
Klaus 👍super a ten troll moderátor to je výjeb 🙉🙉
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 29 dny
nenatáčel. Dnes už ne.
PPP
PPP Před 29 dny
Starej vena se zblaznil.....
Rich BTC
Rich BTC Před 29 dny
Bože to je vůl
バターで転がすfůra japonských znaků
バターで転がすfůra japonských znaků Před 27 dny
@martin burdek Jsi Baka :)
Rich BTC
Rich BTC Před 28 dny
@martin burdek ty taky
martin burdek
martin burdek Před 29 dny
sám jseš vůl
Pavel Novák
Pavel Novák Před měsícem
Odpouštím mu tu amnestii, nyní mu dávám sám amnestii, je prostě člověk s otevřenýma očima a otevřenými ústy. Pan Veselovský by se měl bavit i o funkčnosti novinářů a zase by se mohli najít pravdy na obou stranách....čili nestranit se :D
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
@Pavel Novák Vy jste tam byl určitě s ním, že to všechno tak dobře víte.
Pavel Novák
Pavel Novák Před 2 dny
@Daniel T žádnou péči nedostany, psal jsem přeci, že má lehký průběh ty ovečko :D. A navždy zjistitelný následek má každá nemoc, každý pohyb, každé jídlo...akorát se o tom tak nemluví
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
@Pavel Novák Neví ještě nic o následcích,nehledě na to dostane úplně jinou péči než ty ovce co zblbnul
Pavel Novák
Pavel Novák Před 2 dny
@Daniel T ?? Naopak, má lehký průběh, nikdy netvrdil, že se nenakazí, ...všechno hraje zatím v jeho prospěch. I náš!
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Tak dlouho měl otevřené oči a ústa,až ho karma dohnala.Je vidět, že mu to na rozdíl od Vas neodpustila
Zdeněk J.
Zdeněk J. Před měsícem
No nevím co proti názorům Klause ohledně roušek může někdo něco mít. na to, aby věděl, že roušky jsou k ničemu nemusí mít žádné technické znalosti. Už loni říkali dokonce sami lékaři, že rouška má smysl tak 20 minut, pak je k ničemu. Pochybuji, že si kdokoliv mění každých 20 minut roušku. Obzvláště v továrnách si to nedokážu představit. V továrně pracuji a jsou tam lidi (a je jich dost), co má ten hadr na hubě klidně celý týden. Potom mi smysl také uniká...A teď se do mě pusťte vy odborníci, já to vydržím :D
Petr David
Petr David Před měsícem
Na to, aby někdo věděl, jakou účinnost mají roušky, na to se dělaly pokusy, tedy znalosti asi být musí. Pochybuji, že má Klaus tak vyvinutý zrak, že pozná, jak viry proletují látkou. Ale kdo ví?
petr bláha
petr bláha Před měsícem
Pan Klaus je borec dvtv trash hovno
Martin Balů
Martin Balů Před měsícem
🤮
Aleš Machalický
Aleš Machalický Před měsícem
Nevím, jestli je pás v autě povinný, nemám technické znalosti o rouškách a o respirátorech :-D
Marcela Baculová
Marcela Baculová Před měsícem
Klaus👍👍👍
Omer Abduloski
Omer Abduloski Před měsícem
a proč jsme nosil do teď normalny ruský ty pane redaktore protože je to vymsl všechny divadla zmrdi co mají za plán!?
Zdeněk Židek
Zdeněk Židek Před měsícem
No tak doufám, že je to naposledy co jsem ho viděl.
Filip Španěl
Filip Španěl Před měsícem
Stačí zdravej rozum, kterej je v této situaci na prvním mistě:))
Mario Macejka
Mario Macejka Před měsícem
No nestacim sa divit. uz som dlho nepocul takeho blba.
Jaroslava Ticha
Jaroslava Ticha Před měsícem
Potlačování občanských svobod je zřejmé a současně se stále více ukazuje jak neúčinná jsou tupá plošná nařízení.... To, že již se může nahlas říkat, jak jsou roušky neúčinné je pouhý začátek odhalování oné hry !!!!!
Daniel T
Daniel T Před měsícem
Kdyby jste si pohrála s covidem,možná byste mluvila jinak
Jaroslava Ticha
Jaroslava Ticha Před měsícem
Pane Veselovský pohybujete se na hraně
Martina Šteklová
Martina Šteklová Před měsícem
Pán je disident telom aj dušou. Ak ak príde príležitosť, nech má logiku, či nie, treba odporovať. Veľmi ma sklamal. Vždy som si ho vážila, ako človeka.
Daniel T
Daniel T Před měsícem
On je disident když mu nic nehrozí.
Jára V.
Jára V. Před měsícem
Trošku psychopátek, že? Mohl by jít pomáhat do špitálu. A pravda je to, co říkám já. Dup, dup, dup.
Jindra Michnová
Jindra Michnová Před měsícem
Stačily první věty....Arogance,hloupost,povýšenost - Václav si připadá skoro jako disident,když mu ochranka podává i toaletní papír.Smutné,co z člověka udělá moc.Pane Veselovský , tleskám Vám.
Filip Španěl
Filip Španěl Před měsícem
Používá zdravej rozum a to bohatě stačí:)))
bodoti qwiu
bodoti qwiu Před měsícem
Myslím, že tady ty naše diskuse (pro, nebo proti) jsou k ničemu.
Linda Habalová
Linda Habalová Před měsícem
Po tomto rozhovoru jsem se rozhodla vás již nesledovat. Je evidentní, na kterou stranu se přikláníte! Živte si tu levičáckou propagandu, je to na vašem svědomí! Pane Veselovský....já si pásy poutám, ale současně uznávám Ústavu, která je nad všechny zákony - měl byste si doplnit vzdělání....v této době je ústava silně popírána, zašlapávána. Takovou budoucnost chcete pro své děti?
Daniel T
Daniel T Před 2 dny
Pro děti se po sametové revoluci otevřela skvělá budoucnost,bohužel ale pouze pro některě..
Linda Habalová
Linda Habalová Před měsícem
To je můj prezident!
Petr David
Petr David Před měsícem
To je super. Tak si ho vemte k sobě a proboha už ho nevracejte!!!!
Karel PARAGLIDING
Karel PARAGLIDING Před měsícem
Ten graf, co Veselovsky ukazoval je zavadejici!Zkuste si najit grafy PORODNOSTI za rok 1940-1950 - velkej peak a tenhle silnej rocnik dosahuje ted veku, kdy umira (70let+). Tohle umirani bude trvat dalsich 5-10 let - tak dlouho bude trvat "pandemie". Naopak ukazou prumer smrtnosti za predchozi roky - kdy naopak umirala velmi slaba generace okolo roku 1937. Vsechno se da dohledat, overi🙂
bodoti qwiu
bodoti qwiu Před měsícem
Ano VK má pravdu a pan moderátor se snaží rozšiřovat kovid hysterii. Ekonomické škody za přispění takových panikářů budou platit ještě další generace.
Dude Wars | OT 24
25:56
Dude Perfect
zhlédnutí 11M
Raego - Moje Ex (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
2:39
Dude Wars | OT 24
25:56
Dude Perfect
zhlédnutí 11M
Raego - Moje Ex (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
2:39
R.I.P. FIZI
4:44
NejFake
zhlédnutí 32K
I'm Leaving YouTube
13:00
Yes Theory
zhlédnutí 2,1M
ORAÇÃO DA TARDE | 25 DE FEVEREIRO (SALMO 91)
5:59:58
2. Jan Hájek - Show Jana Krause 17. 2. 2021
15:03
Show Jana Krause
zhlédnutí 96K