Igor Orozovič & Vladimír Javorský - Hippokratova armáda (oficiální video)

  zhlédnutí 269,263

SUPRAPHON

Před 15 dny

Igor Orozovič & Vladimír Javorský Hippokratova armáda (výtěžek z prodeje věnován na Konto Bariéry) ► lnk.to/OrozovicJavorskyHippokratovaArmada Zakoupením singlu „Hippokratova armáda“ přispějete na transparentní účet Konto Bariéry: 17111444/5500 var. symbol: 333
Text písně Hippokratova armáda:
Král s černou korunou
Uchvátil naši zemi
A život zamkl v černé věži
Ach zachraň dceru mou
Tak těžko dýchá se mi
Krajinou poslové běží
Vstaň bílý rytíři
A probuď bratry svoje
To není rozkaz ale prosba!
Dutý hrot namíříš
Do nerovného boje
Ve vzduchu víří obří mikrohrozba
Tak takhle vypadá jediná armáda
Které žold nesplatíš zlatem
Bílá a moudrá armáda
Vedená Hippokratem
Per Apollinem medicum - zbraň nezahálí
Zachrání princeznu - jak přísahali
Navlékneš bílý plášť
Vydrhneš bílé ruce
Vypiješ další černou kávu
Svůj spánek dětem dáš
A jestli vyjde slunce
Nasadíš za mě svou hlavu
A snad toho máš dost
A za svůj strach se stydíš
Slyšíš pochybností hlasy
Získáš však váženost
A vděčnost všech těch lidí
Vděčnost všech lidí - kéž - po všechny časy
Tak takhle vypadá Blanická armáda
Její žold nesplatíš zlatem
Bílá a moudrá armáda
Vedená Hippokratem
Riskuješ život z pětník - za to dík
Děláš to pro mě ne pro podnik - za to dík
Ať tvoji cestu rytíře strážej
Kosma, Damián, Lukáš, Blažej!
Tak takhle vypadá Blanická armáda
Její žold nesplatíš zlatem
Bílá a moudrá armáda
Vedená Hippokratem
A rytíř s červeným křížem
Staví se koruně černé
Zvládne to lehce
Princezně už je blíže
Vítězí srdce věrné
… a desinfekce
Březen 2020 - během Koronovirové pandemie - poděkování doktorům a zdravotníkům

Zakoupením singlu „Hippokratova armáda“ přispějete na transparentní účet Konto Bariéry: 17111444/5500 var. symbol: 333 www.kontobariery.cz/hippokratova-armada
Herec a muzikant Igor Orozovič složil v době pandemie koronaviru píseň Hippokratova armáda, kterou děkuje lékařům a zdravotním sestřičkám za jejich nasazení v takzvané první linii. Pro vznik nahrávky své ódy na lékaře, kteří se mění na rytíře odvážně chránící naše životy, spojil síly s hudebním skladatelem a producentem Davidem Hlaváčem, jenž stojí například za úspěšnými alby herečky a zpěvačky Barbory Polákové.
David Hlaváč do nahrávacího studia Faust Records v pražské Bubenči přizval hráče na bicí Bady Zbořila, Martina Lehkého s basovou kytarou, Michala Zpěváka s několika dechovými nástroji. S Igorem se David střídal za klávesami. Nahrávka vznikla ve spolupráci se zvukovým mistrem Derekem Saxenmayerem. „Původně jsem chtěl píseň natočit s více zpěváky ve stylu We are the world. Ale pak jsem si uvědomil, že není až tak jednoduché vybrat, kdo by to měl být. S Davidem Hlaváčem jsme zkoušeli různé cesty. Když nás napadlo spojit pěvecké síly s kolegou z Národního divadla Vladimírem Javorským bylo jasné, že v téhle věci máme vyhráno. Navíc mužský duet není až tak úplně běžný,“ uvedl Igor Orozovič. V písni zaznívají výrazné sbory v podání hereček Národního divadla: Pavlíny Štorkové, Magdalény Borové, Pavly Beretové, Veroniky Lazorčákové a zpěvačky Zuzany Kráľové. Překvapením je hudební cameo světoznámého tenora Štefana Margity!
Píseň „Hippokratova armáda získala i výpravnou vizuální podobu, která vznikla v režii Jana Chramosty (kreativní skupina Final_2) a před kamerou Lubomíra Krupky. Ve videoklipu se postupně objevuje bezmála čtyřicítka osobností spojených s českou kulturou. Všichni své role ztvárnili bez nároku na honorář s cílem podpořit charitativní myšlenku.
„Vím, že hodně lékařů má velmi blízko ke kultuře, proto jsem si říkal, že by jim tenhle náš společný ´pozdrav´ mohl udělat radost. Přejeme jim, aby celou situaci zvládli a aby se na to, co zvládli, nezapomnělo! Přál bych si, aby nešlo jen o aktuální gesto, protože děkovat lékařům se má pořád,“ uvedl Igor Orozovič.

Igor Orozovič spolu se všemi, kteří se na nahrávce podíleli věnují finanční výtěžek z prodeje singlu „Hippokratova armáda“ sbírce Konta Bariéry. Zakoupením singlu i vy podpoříte dobrou věc!
Konto Bariéry = Pomáháme. Vždy. Všem. Společně. Přidejte se k nám: www.kontobariery.cz
Nahrávka dokončena: únor 2021
Místo nahrání: Studio Faust Records
Rok prvního vydání: 2021
(P) Igor Orozovič
Žánr: Pop, Folk
hudba: Igor Orozovič
původní text: Igor Orozovič
zpěv: Igor Orozovič
zpěv: Vladimír Javorský
zpěv: Štefan Margita
sbory: Pavlína Štorková, Magdaléna Borová, Pavla Beretová, Veronika Lazorčáková, Zuzana Kráľová
bicí Bady Zbořil
basová kytara: Martin Lehký
dechové nástroje: Michal Zpěvák
klavír: Igor Orozovič
klavír: David Hlaváč
zvuk: Derek Saxenmayer
produkce: David Hlaváč
Supraphonline ► www.supraphonline.cz/album/611786-hippokratova-armada

Komentáře
Vojrid proc
Vojrid proc Před 45 minutami
Pěkné. Jen škoda, že pana doktora po cestě zabilo tak padesát lidí.
Smurfette
Smurfette Před 7 hodinami
Hodně mi to připomíná styl pana Hapky. Je to nádherné, dojemné a opravdu poklona, moc se to povedlo. I ten videoklip je úžasný. Zakoupila jsem hned několikrát, abych mohla podpořit co nejvíce. Žiju s mamkou a otčímem a všichni patříme do velmi rizikové skupiny obyvatel, které by mohl Covid stát i život. Už rok jsme zavření doma až na výjimky jako jsou návštěva lékaře, lékárny atd. a už to mnohdy těžce zvládáme na duši - tu neustálou izolaci. Hrozně moc si vážíme práce zdravotního personálu, ale i prodavaček či jiných povolání, které přicházejí každý den do kontaktu s velkým počtem obyvatel. Denně riskují, že se nakazí (zrovna dnes si ani zdraví člověk nemůže být jistý, že bude mít lehký průběh). O to víc nechápu lidi, kteří záměrně nedodržují určitá opatření a riskují tak nejen svůj život, ale například i životy náhodných kolemjdoucích. Je to opravdu už dlouhé, pravidla se neustále mění a osobně často chápu rozhořčení, ale to přeci neznamená, že bychom měli přestat být ohleduplní k druhým. Přeji celé České republice i celému světu, abychom už z této bitvy (pandemie) vyšli jako vítězové a mohli zase žít naše životy jako dřív. Smát se, bavit se, jezdit na výlety, dovolené, užívat si kultury a celkově života bez omezení, která nyní panují. Ale aby to všechno mohlo zase být, tak se musíme semknout něco pro to dělat společně.... Ještě jednou díky autorům, moc se Vám to povedlo. Nashledanou zase příště - tentokrát, doufám, osobně z publika... ❤️🙏❤️
opzz xsin
opzz xsin Před 8 hodinami
impuls. Mnohokrát všem zúčastněným děkuji za úžasnou českou písničku, bravo! 👍
Marian Dydek
Marian Dydek Před 15 hodinami
Velmi povedene,moc krasne,oba jsou excelentni,bravo.
OM
OM Před 20 hodinami
🕊
Petr Bouda
Petr Bouda Před dnem
Jasánek už nepíše do Rudé vatry, místo toho pěje budovatelské písně na CSposts, umělecká "kvalita" je ale srovnatelná. Pokud se při sledování stydíte za účinkující a dělá vám problém tohle veledílo vůbec doposlouchat, pak chyba není na vašem přijímači, tohle je opravdu TAK hrozné.
Jarda Jenda
Jarda Jenda Před dnem
Děkuji, takové to počiny připomenou, že neměli bychom brát vše jako samozřejmnost. Velké díky.
Lennny S
Lennny S Před dnem
Já nemám slov, pánové... Ale vy jste řekli všechno.👍👍👍
Rewell Bems
Rewell Bems Před dnem
Super. A kde je střední zdravotní personál jako? Jednou řádkou v titulcích? A není to trochu málo, Antone Pavloviči?! Kdo asistuje, kdo tahá pacienty ve dne v noci? Kdo běhá na zvonky? Kdo utírá ležákům p®dele a dává cévky, kdo maže proleženiny, kdo je hlídá na dospáváku, obsluhuje přístroje, kapačky a léky, převlíká postele, kdo bere náběry, maká v laborkách jak na běžícím pásu, dělá administrativu na oddělení a i "nárazník" proti návštěvám co si myslí že smí všechno, kdo kolem pacientů lítá od nevidím do nevidím a ještě jen tak mimochodem kontroluje ordinace které někteří "rytíři" píší postupem Ctrl+C Ctrl+V?! No ale hlavně že máme rytíře. Sory že vám bourám snahu o idealizaci, ale pokud oslavujete doktory, před sestřičkami byste se měli pokorou plazit po zemi.
Lupin
Lupin Před dnem
Nebylo by také k odkoupení karaoke? :-)
Pepa Hladký
Pepa Hladký Před 2 dny
no dobrý .. a co takhle roušky nebo respirátor ? Si jako Kyslík myslí že to pro něj neplatí .....Orozovič jakbysmet? Asi to budou Klausovci Kikinovci.....muhehe
hen ko
hen ko Před 2 dny
Klobouk dolů.
Eva Luhanová
Eva Luhanová Před 2 dny
Opravdová nádhera. Slova, hudba, hrany klip.... Diky pane Ozoroviči i pane Javorský...
Pája Šenkyřík
Pája Šenkyřík Před 2 dny
Těch 211 lidí co dali palec dolů tak ti nemůžou mít srdce
ANCHESNAMON 91
ANCHESNAMON 91 Před 2 dny
Ja smekám pani herci
hen ko
hen ko Před 2 dny
Hrozné, vlezlé, otravné.
niduoe stre
niduoe stre Před 2 dny
Hluboce smekám před Hippokratovu armádou a tleskám všem tvůrcům tohoto hudebního díla.
Сергей Шереметьев
Сергей Шереметьев Před 3 dny
cool
Atlantis RefleX
Atlantis RefleX Před 3 dny
Dobrý :D tohle nam pousti ted ucitelka na online hodine xd
ICY ICE
ICY ICE Před 3 dny
Cejtím FEEL : Mistr Karel Gott
Itz_Snajviik
Itz_Snajviik Před 3 dny
Eine propaganda und mein hausaufgaben :)
Pavel Klicpera
Pavel Klicpera Před 3 dny
fakt si všichni myslíme, že je třeba podporovat holdingy (?!) (nemocnice), které jsou za loňský rok v zisku 200%, podnikatele - MUDr. - s.r.o., kteří podnikají na několika místech najednou, sestry, které maji v nemocnicích 40 papírů bruto? Tu sebranku, která nekontrolovatelně vydělává na naší naivitě a blbosti? Která s námi hraje hru na téma STRACH!!!!!?????? Ředitelé nemocnic napojeni přes politické mafie na zdravotní pojišťovny, kdy jedno pitomý obyčejný lůžko v roce 2020 bylo dotováno částkou 4600,- Kč denně a to s "covidovým" pacientem 56000,- denně??? Kdy vydesinfikování sálu před operací člověka s "covidem" stálo 70000,- Kč a po operaci 80000,- Kč? Tohle jim fakt se slzou v očích žereme? Běžte někam a zajímejme se kudy tečou peníze! a hlavě odkud a kam! Krajská nemocnice ve Zlíně vydělala za loňský rok 150 000 0000,- Kč Přijde Vám to normální? Zpěváci, herci, drobní podnikatelé.... , kteří sedí doma na prdeli a čekají na měsíční podporu par tisícovek? ŽE SE JEŠTĚ MÁME NA NĚKOHO SKLÁDAT??????? Děkuji anesteziologům a chirurgům za vše, co pro mne v životě udělali. Děkuji Smrti, že vím, kdo je, a že se jí nemusím bát.
Martin Latok
Martin Latok Před 3 dny
líbivá propaganda :-(
BahLuk
BahLuk Před 3 dny
Že je Vladimír Javorský skvělý herec jsem věděl, ale že i vynikající zpěvák, to bylo překvapení. Děkuji za příjemnou píseň, děkuji i zdravotníkům, že dělají svou práci.
Taťána Černá
Taťána Černá Před 3 dny
Hluboce smekám před Hippokratovu armádou a tleskám všem tvůrcům tohoto hudebního díla.
TheChosen
TheChosen Před 3 dny
Perhaps you are into lying, cheating, bitterness, keeping malice, pride, manifesting anger, quarrelling, unforgiving, hatred, envy, contention, strife, bitterness, cursing, speaking evil of others, taking or giving bribe, selfishness, deception, kidnapping, smuggling, falsification of documents, swearing, extortion and other sinful character dispositions, you must repent (Colossians 3:5-9; Romans 1:29-32; Proverbs 6:16-19). Such evil and wicked character will hinder the manifestation of God’s abundant blessings upon your life. If you are into lust, masturbation, fornication, adultery, prostitution (private or public), patronizing prostitutes, abortion, lesbianism, homosexuality, bestiality, watching pornography (I Corinthians 6:9-10), immoral thoughts or any act of immorality, you need to repent (Galatians 5:19-21; Mathew 5:28; Mark 7:21-23). Jesus loves you and wants to save you. Visit this church, 'THE LORD'S CHOSEN CHARISMATIC REVIVAL MOVEMENT'. www.tlccrm.org OR www.tlccrm.org/chosentvOR csposts.info Are you into idolatry? Are you into cultism, whether open or secret cult? Do you practice witchcraft or Yoga? Do you smoke cigarette or cannabis? Do you sell them or offer them to people? Do you smoke or sniff hard drugs such as cocaine, heroin, captain black, hashish or other banned drugs or snuff? Are you lusting - lusting after men or women, covetous, alcohol drinking (proverbs 31:4-6)? You must repent, stop them and give your life to Jesus Christ. Jesus is the way, the truth, and the life. Are you into marry and divorce? Then you are a sinner. Are you married to more than one person? Repent!! Marriage is between a man and a woman. Marriage is for better and for worse until death separates (Matthew 19:3-6). ‘Wherefore they are no more two but one flesh. What therefore God has joined together let no man put asunder (separate)’. Cheating on your wife or husband is sin. Proverbs 28: 13 says, ‘‘He that covers his sins shall not prosper...You must repent of them, confess and forsake them (1 John 1:9). Are you into worldliness? Don’t you know that friendship with the world is enmity with God? (James 4:4; II John2:15-17). So, you must stop bleaching your body or painting your mouth, eyes, hands and legs or fixing attachments, weave-on, earrings (Genesis 35:2-4), bangles, chains and frying or perming your hair. Tattooing your body is satanic. Are you one of those that put on nude dresses, short skirts, transparent dresses to seduce men or women (a Seducer or a Promoter of lust is a Sinner - Mathew 5:28)
Mira 73
Mira 73 Před 3 dny
Krásná píseň. Chytla za srdce a nechce pustit.
Emily An
Emily An Před 3 dny
To nemá chybu.Smekám.
Miroslav Černý
Miroslav Černý Před 4 dny
Připomíná mi to budovateské písně
Lukáš Jisl
Lukáš Jisl Před 4 dny
Děkujeme .
Maxmilián Bruthans
Maxmilián Bruthans Před 4 dny
Hrozné, vlezlé, otravné.
Dalibor Musálek
Dalibor Musálek Před 4 dny
ať je to jakoli....tohle má koule
Emily An
Emily An Před 3 dny
Koho mysleli, tím Lukášem Blažejem?
Elixír de Pirrller
Elixír de Pirrller Před 4 dny
Hm, já bych vám všem pomohl, ale jste moc zákeřní a přímočaře emotivní stopou názoru, jednoduše, dobroduchými názory týráte jeden druhého na delší dobu bez vašeho vědomí...( Odvíjení) Doktoři i sestry musí to mít těší ano těší. Dělat věci na rozkaz! jo jde to, ale delší dobu dělat zbytečné věci to vysílí nejvíce. Já vám nepomůže, ale něco mi říká, že to vše zvládnete, zvládnete všechno co chcete, ano něco mi říká, že to vše dokážete vyřešit vůči všem problémům nejenom vašich i celého Českého národa jako takového. S pozdravem Evžen Piškot. Alias Jára Cimrman live
Nějak Jinak
Nějak Jinak Před 4 dny
Opravdu příjemná bomba. Díky ;o) ♥
Petra Hanušová
Petra Hanušová Před 4 dny
Děkuji :-)
Joanna
Joanna Před 4 dny
Dcera studuje na zdravotní sestru.A JA' ted' v noci nespím,že mám jenom jednu...!!! :-(( Mít C'erta,a ne Anděla...- to bych si rady věděla... :-))
M Tranová
M Tranová Před 4 dny
:) 🌼
Petr Novák
Petr Novák Před 4 dny
To je zase kejda. Budovatelské písně jako z dob socialismu.
Johanka Doubek
Johanka Doubek Před 5 dny
velká škoda, že mohou vystupovat jen ti nahoře, ostatní nesmí nic
Vojta Vesely
Vojta Vesely Před 5 dny
Diky za tuto poklonu. Libi se mi jak citlive je zpracovana a zahrana, skvely, silny, ale vyvazeny hlas Igora a super tempo. Diky vam a hlavne vsem lekarum a personalu ve vsech liniich!
moretttti
moretttti Před 5 dny
Heh škoda že Thomayerka je jen pro politiky, policajty a vojáky.. Prostě největší špínu v této zemi...
moretttti
moretttti Před 5 dny
Není potřeba doktorů, jak řekl pan A. B. vyřešit by to měl nějakej deratizér
moretttti
moretttti Před 5 dny
Komentovat jaká je tahle hrůza jen PR a propaganda snad netřeba....
moretttti
moretttti Před 5 dny
Máte tam podstatnou chybu! Od revoluce už se nedělá hippokratova přísaha...
Hana Ch.
Hana Ch. Před 5 dny
👍👌👏
brox broxigar
brox broxigar Před 5 dny
Koho mysleli, tím Lukášem Blažejem?
gabinek22
gabinek22 Před 4 dny
Kosma a Damián jsou patrony LK UK, Svatý Lukáš je patronem umělců a lékařů atd., Svatý Blažej je patronem zpěváků. Určitě se nejedná o Blažeje z Kraje města.
gabinek22
gabinek22 Před 4 dny
to není Lukáš Blažej, ale Kosma a Damián, Lukáš, Blažej.
daniel fojtik
daniel fojtik Před 5 dny
Kurňa už nedám ani koronu.
Sabine
Sabine Před 5 dny
Mám radost z tvorby na úrovni. Je jednou z mála perel mezi nynější nabídkou české muziky.
Iveta Tittel
Iveta Tittel Před 6 dny
Pisnicka perfektni. Proc nevznikla uz drive? Ja znam plne nemocnice uz z drivejska a zdravotnici byli vycerpani. Tenkrat to bylo vsem jedno. Asi takhle.
Jana Sakalová
Jana Sakalová Před 6 dny
Kolik ministrů zdravotnictví NEBYLO lékaři? Co pro své lidi za těch 30 let udělali?
Jana Sakalová
Jana Sakalová Před 6 dny
Opravdu dojemné... Mě by ovšem slzy do očí vehnalo, kdyby doktoři sebrali odvahu a konečně přestali ignorovat fantastické výsledky aplikace Ivermectinu, a to nejen terapeuticky, ale dokonce profylakticky. Taková paní primářka Uhlíková, která v médiích káže občanům „... aby každý začal s minimem u sebe,“ a „hlavně je to o tom, co může udělat každý z nás,“ by ZROVNA mohla začít u sebe a tento směšně levný lék (dostupný u každého veterináře) prosadit. Aspoň, že v zahraničí mají lékaři koule a tlačí na politiky, aby laskavě vzali na vědomí výsledky studií i praxe - např velmi emotivní vystoupení Dr. Koryho před senátní komisí a mnohé další, těch svědectví je plný CSposts. Mimochodem, první zemí EU, která schválila Ivermectin jak na léčbu, tak profylaxi, je.... Slovensko. No a (nejen) o tom, jak je to s "kolapsem" JIP pěkně píše lékař z JIP Zde dfens-cz.com/hysterie-idnes-cz-uz-nejsou-vubec-zadna-covid-luzka-na-jip/?fbclid=IwAR32kdUO8t5PL1fQtdzkMAXloaLXAqDDMGhVLIfZ-qQbZNpyfU2dw3nJO0M a zde dfens-cz.com/hysterie-idnes-cz-right-on-target/?fbclid=IwAR0TKWyux830pn1YdubcWX_-G2-xifRkDm-1V2JlqlZBsz7jExg5syhUOKQ
Jana Sakalová
Jana Sakalová Před 5 dny
@soinhu foitu něco ad rem...?
Martina Brožková
Martina Brožková Před 6 dny
Jsem sestra na Covid ARO, děkuji tvůrcům a zúčastněným, krásné, kultivované, potěšující 👍
Svijanskej
Svijanskej Před 6 dny
Pokud chcete opravdu pomoci nejen lékařům, ale i sami sobě, je zapotřebí místo slzení nad tímto kýčem podpořit ty opravdu statečné doktory, pronásledované naší zlotřilou garniturou jako např. pana primáře Musila: csposts.info/cd/video/25x8s458rK9ztaM
Tomáš Vorel
Tomáš Vorel Před 4 dny
@Svijanskej tak vy jste tímhle příspěvkem zaútočil proti tomuto videu na podporu doktoru a snažíte se tvrdit že je důležitější pomoc jednomu doktorovy co šířil hoaxy a proto jej zaměstnavatel vyhodil.. To neni žádná cenzura.. A máte pravdu nejste povolán tohle posuzovat, tak to prosím neposuzujte. To jak činí jeho zaměstnavatel je jeho věc a určitě k tomu měl své důvody. Radši se soustředme na podporu zdravotníku co nemají čas šířit hoaxy a starají se o životy těžce nemocných.
Svijanskej
Svijanskej Před 5 dny
@Tomáš Vorel Mě pronásledování doktorů a dalších, kteří se snaží pomoci najít rozumné řešení a ne jen účelově strašit a zavírat lidi a ničit jim existenci, až tak legrační nepřipadá. Ani se necítím povolán posuzovat, co a kde může kdo sdílet, ale třeba to máte v popisu práce. Co je to "mediální způsob" netuším, možná jste měl na mysli konformnost . A už vůbec se nechci pouštět do posuzování, kdo je jaká "kapacita".
Tomáš Vorel
Tomáš Vorel Před 5 dny
Děláte si legraci? Tohle sdílet sem? Já podporuju ty zdravotníky, kteří se svým medialním způsobem nesnaží ohrožovat druhé jako pan Musil.. Mudr.Libor Kvapil je uplně jiná kapacita.
Vjačislav Ojetuzenko
Vjačislav Ojetuzenko Před 6 dny
Tak nevím, je to takové příliš budovatelské a angažované. A kdo se někdy dostal do bližšího kontaktu se zdravotnickým systémem, tak se asi jen pousměje a myslí si své. Na druhou stranu hudebně menší hrůza, než ta parodie Jonas Brothers s blbou blondýnou, jak kvičí "vem si roušku".
Martina Jara
Martina Jara Před 6 dny
Nádherny hlas Igora.. uzasna hudba a v pozadí sbor Národního divadla.. a skvělé video..moc se povedlo♥️♥️
TOZINK beats
TOZINK beats Před 6 dny
Ahoj, doufám, že se ti vede dobře. Dělám hudbu, ale je opravdu těžké se zviditelnit, když nejste znám. Takže se snažím udělat vše pro to, abych vám dal vědět o mém umění. Zvu vás, abyste objevili mé Beaty, a pokud nejste zklamaní, neváhejte se přihlásit k odběru a sdílet se svými přáteli ;)
Ptao Tom
Ptao Tom Před 6 dny
Skvělé dílo, poklona všem, co se na jeho tvorbě podíleli.
ondrakar
ondrakar Před 6 dny
Novodobá budovatelská píseň. Odpad.
Ptao Tom
Ptao Tom Před 6 dny
Krásné, moc fandím, děkuji lékařům také za nás všechny, taktéž hercům a dalším umělcům, jen mě mrzí že my malé nezikovky nemáme na takovouto "reklamu" ....
Vladimir Srek
Vladimir Srek Před 6 dny
Tak to je opravdu strašné. Dodíval jsem se do konce v naději, že se to bude zlepšovat. Ale hluboce jsem se mýlil. Takovou nálož přehrávání a patosu je docela těžké nacpat do jednoho videa.
Helmut Pekelný
Helmut Pekelný Před 7 dny
Novodobá budovatelská píseň k oslavě zdravotnického personálu, který ze všech sil bojuje proti nejstrašnějšími viru v historii planety, proti kterému je ebola, aspoň podle propagandy, jen pouhá rýmečka. Hudba dobrá, text strašný, odporný, ubohý, vlezdoprdelácký, eurosvazácký. Chce se mi zvracet. Co bude dál? Píseň na oslavu našeho milovaného Führera Babiše a Obergruppenführera von Hamacka?
Ogar 214
Ogar 214 Před 6 dny
Proti nejstrašnějšímu viru 🤣 Nechápu že někdo považuje ebolu za "rýmičku"
Petr Špajda Špaček
Petr Špajda Špaček Před 7 dny
Podle jakých kritérií bude výtěžek sbírky přerozdělován? Děkuji.
Hana Karafiatova
Hana Karafiatova Před 7 dny
Jako, že lékaři? No já jako dlouhodobý pacient nemám pocit, že by se nedali uplatit zlatem, mám jinou zkušenost, ale pěkné to je. Každopádně jsou i výjimky.
Jana Hrušková
Jana Hrušková Před 7 dny
Píseň mě zahřála na duši a moc potěšila. Ráda bych touto cestou poděkovala všem dárcům rekonvalescentní plazmy, kteří ji u nás v ÚHKT darovali a také všem našim dárcům plné krve a krevních složek, kteří u nás stále darují v této pro všechny tak složité a náročné době.❤️❤️❤️
eva spichalova
eva spichalova Před 7 dny
Úžasný:0) krásný velká poklona všem
Ptao Tom
Ptao Tom Před 7 dny
Krásné. Působivé. Člověk má chuť se poklonit :-)
martin juránek
martin juránek Před 8 dny
👍👍👍👍👍
Lucie Wiesnerová
Lucie Wiesnerová Před 8 dny
Nádherná ♥ Totální opak blbky Ilony Csákové.. Děkuju za krásnou písničku ♥♥♥
Cassie
Cassie Před 8 dny
Krásné. Působivé. Člověk má chuť se poklonit :-)
Ptao Tom
Ptao Tom Před 7 dny
"žeru"! Naprostá bomba a strop! Děkuji ❤️
L K
L K Před 8 dny
Kyslík zpívá o špatném dýchání 🤣🤣🤣🤣
Iveta Gazetasova
Iveta Gazetasova Před 8 dny
Za mně skvělý ...👍💯❤️👏🤗
Petr Špajda Špaček
Petr Špajda Špaček Před 8 dny
Jakým způsobem se konkrétně zlepší pracovní podmínky lékařů a sester mým finančním darem? Děkuji.
Jana Sakalová
Jana Sakalová Před 6 dny
Touché.
Irena Kraftová
Irena Kraftová Před 8 dny
Krásné, moc fandím, děkuji lékařům také za nás všechny, taktéž hercům a dalším umělcům, jen mě mrzí že my malé nezikovky nemáme na takovouto "reklamu" ....
Cassie
Cassie Před 8 dny
není covid ohrožením a ničí společnost a ekonomiku.
Peca
Peca Před 8 dny
Skvělé dílo, poklona všem, co se na jeho tvorbě podíleli.
Ondaje ! :)
Ondaje ! :) Před 8 dny
Klobouk dolů.
Tom Snow
Tom Snow Před 8 dny
fuuuuu, silné
Jana Sakalová
Jana Sakalová Před 6 dny
Sorry, tohle vimeo.com/490351508 je mnohem silnější. IMHO.
Standa 81
Standa 81 Před 8 dny
Všem zdravotníkům děkuji,teď se starají o mou maminku ...A všem lidem přeji hodně pevné zdraví ...🍀🍀🍀🍀🍀
Jana Sakalová
Jana Sakalová Před 6 dny
Diagnosa Covid? Trvejte na tom, ať jí podají Ivermectin. Pokud odmítnou, sežeňte si ho od kteréhokoliv veterináře (u nás jen injekčně) a podávejte jí ho v tekutině. Bližší info (dávkování) net.
René Volný
René Volný Před 8 dny
❤❤
Hana Neda Brablecová
Hana Neda Brablecová Před 8 dny
Dojemná dobrá práce, pohlazení děkuji
Linda Kopecka
Linda Kopecka Před 9 dny
Dcera studuje na zdravotní sestru.A JA' ted' v noci nespím,že mám jenom jednu...!!! :-(( Mít C'erta,a ne Anděla...- to bych si rady věděla... :-))
Renata Halenová
Renata Halenová Před 9 dny
moc pěkné povedlo se
Radek Bret
Radek Bret Před 9 dny
Je mi přes 50 ale zvlhly mi oči 😳
Lucie Zarubova
Lucie Zarubova Před 9 dny
Už dlouho jsem neslzela, jako u tohoto projektu! Děkuji moc panu Javorskému, kterého si velmi vážím - podávala jsem Vám kabát jako medička v Činoheráku a pana Orozoviče "žeru"! Naprostá bomba a strop! Děkuji ❤️
Leona Pokorná
Leona Pokorná Před 9 dny
nevěšte hlavy, nepáchejte autopopravy, zdravotníkům nejvíc pomůžete, že jste zdrávi
Regdu Geht
Regdu Geht Před 9 dny
Karel Hábl exceletní výkon. Bezva pecka
jolka jol
jolka jol Před 9 dny
Na této krizi se ukazuje, jak nepružný moloch ja naše socialistické zdravotnictví. Už rok nejsou schopni zajistit personál pro covidová lůžka z celkového počtu 260tisíc zdravotníků a dále se odborně postarat se o nejvíce ohrožené lidi covidem, kterých je dle odborníků cca 5%. Místo toho stále utahují opratě opatŕeními u 95% zdravé populace, pro kterou není covid ohrožením a ničí společnost a ekonomiku.
jolka jol
jolka jol Před 8 dny
@P H na to nepotřebujete být lekař, stačí nenosit smrtící náhubek, tzv vakcína může mít sakra tvrdé následky, včetně rakoviny, alzheimera, ochrnutí a smrti. Podepsal jste něco?
P H
P H Před 8 dny
@jolka jol Děkuji za poučení.Já už moc ohrožený nejsem,jako lékař trochu vím co dělat,Covid jsem vloni prodělal a včera jsem dostal druhou dávku vakcíny, takže jsem očipovanej a neruš, čekám Bila donese mi zas nějaký prachy.
jolka jol
jolka jol Před 8 dny
@P H ohrožený jstte jen vy, svoji blbostí a paranoiou
P H
P H Před 8 dny
Není žádných 95 procent zdravé a neohrožené populace inteligente. Ohrožení jsou všichni a čím dál víc, že k tomu přispívá neschopnost a blbost všech zúčastněných ,je jasné.
jolka jol
jolka jol Před 9 dny
@Jirina Kovacikova všichni platíme povinnou zdravotní daň, co si jiného představujete pod slovem socialismus?
Jana slosarová
Jana slosarová Před 9 dny
Opravdu nádherné, uklidňující a pohlazení na duši
Marie Svobodova
Marie Svobodova Před 9 dny
Děkuji.❤
Ivana Melšová
Ivana Melšová Před 9 dny
Zasáhlo to mé srdce. Děkuji za připomenutí, jak to lékaři i sestřičky mají nyní náročnější než kdy dříve... . Jejich ochota by nám měla být stále na mysli. IM
Marie Niederhafnerová
Marie Niederhafnerová Před 9 dny
Tak tohle je nejhezčí poděkování za lékařkou profesi, které se mi zatím dostalo. Když jsem to poslouchala, tekly mi slzy dojetím. Děkuji:-)
dolimi jotoo
dolimi jotoo Před 9 dny
Krásné, skvělé a decentní. Děkuji
Milan Diviš
Milan Diviš Před 9 dny
Hezký, přidejte qr code na platbu. Já už jsem poslal, ale přes qr cod je to strašně jednoduché
dmboy
dmboy Před 10 dny
RSPCT!
Eva Bártková
Eva Bártková Před 10 dny
Oceňuji a děkuji ❤️
toijg avnnr
toijg avnnr Před 10 dny
Geniální! Děkuji a kupuji = podporuji.
Jana Vojirova
Jana Vojirova Před 10 dny
Úžasné, dojemné.
drttyu liqm
drttyu liqm Před 10 dny
Geniální! Děkuji a kupuji = podporuji.
Monika Neumannová
Monika Neumannová Před 10 dny
Dlouho jsem neslyšela tak nádherný, kultivovaný, milý a dechberoucí počin. Tato píseň je plná naděje a živoucího sdělení, že bude lépe. Vryla mi do žil optimismus a nový impuls. Mnohokrát všem zúčastněným děkuji za úžasnou českou písničku, bravo! 👍
toijg avnnr
toijg avnnr Před 10 dny
🍀 Moc krásné, povedlo se, oba herce mám rafa
Jaru Fial
Jaru Fial Před 10 dny
Dobrá myšlenka plodí dobré dílo a to se Vám povedlo. Díky lékařům, zdravotníkům a mnoha dalším, kteří pomáhají ustát tuto situaci. Díky Vám, co tvoříte třeba takovou písničku, která je aktuální, výmluvná a dotkne se člověka. Dojala mě. Krásné!
drttyu liqm
drttyu liqm Před 10 dny
prřejela přezemně,husina,....rytíři,.....
vliduu zeeb
vliduu zeeb Před 10 dny
Karel Hábl exceletní výkon. Bezva pecka
Ginger Kyriakos
Ginger Kyriakos Před 10 dny
Kluci a holky..Oni vám to ti naši herci neřekli, ale vždycky v první řadě jde o peníze. A to, že nemocnice jsou plné těch, které by normálně poslali domů a tím pak "padají" na hubu je dáno tím, že na tom nemocnice pěkně rejžují. Ale jako fakt dost. Všichni jste už slyšeli o těch luxusních příplatcích za covidová lůžka a stoprocentních odměnách pro zaměstnance na covidových odděleních. Došlo vám ale, že ty nemocnice peníze neberou od těch, co tam leží? Oni je berou a budou brát od vás všech, co si platíte povinné veřejné zdravotní pojištění. A až v těch pojišťovnách, kam posíláte pravidelně ze své výplaty penízky, bude sucho (a že už skoro je), tak koho pak asi podojí, aby měli zase plná vědra? No vás, milí daňoví poplatníci. Zvednou nám všem zdravotní pojištění a o dost. Tak si tady pěkně zatleskejte, uroňte slzičky, ale zároveň si připravte šrajtofle.
pirate turtle 30yo
pirate turtle 30yo Před 4 dny
@Jana Sakalová Nouzový stav je pasé a opozice pomohla prosadit pandemický zákon. Je v zájmu všech aby se zabránilo šíření. Vir nikdy nezmizí .
Jana Sakalová
Jana Sakalová Před 6 dny
@pirate turtle 30yo "Na ARO ani JIP neleží nikdo kdo by mohl jít domů." Odpověď: "No řeknu Vám, v tom případě budeme v nouzáku do nekonečna. Víte proč? No protože JIPky budou vždycky obsazené a přetížené. JIPky byly přetížené před COVIDem, budou přetížené během COVIDu a budou přetížené i po COVIDu. Jediný důvod, proč nejsou přetížené je ten, že se tam zrovna maluje. Protože, pokud to nevíte, špitálům se platby za pacienta počítají právě z toho, kolik času na JIP stráví, tak jsou logicky incentivizovány, aby měly JIPky, plně obsazeny, přece se tam ti zdravotníci nebudou jen tak válet, že. " dfens-cz.com/hysterie-idnes-cz-uz-nejsou-vubec-zadna-covid-luzka-na-jip/?fbclid=IwAR09LPsbPHiGzFPIMSLqLBblVaZAB2jIISvCXgGv5jUUV5Eg7tyTcfPzIyA
Sexludwolf
Sexludwolf Před 8 dny
@P H problém je to že máme něco jako zdravotní daň která je špatně přerozdělená ale nečekejte že někdo kdo dělá ve státním zdravotnictví a nemá práci okolo viru si odtrhne od pusy tak jak jiní musely. btw doživotní postižení si nesou i lidé pracujicí na nočních směnách v německých montovnách, studie ukazuje že noční směny zvišují riziko rokoviny, nebo práce v dolech či stavebnictví asi by bylo dobré si uvědomit to že ty co chodí do práce tak platí daně které slouží k tomu aby je jiní lečily, dochází tak k tomu že stát potřebuje pracujicí lidi kteří se nakazí v práci a stát se o ně pak postará tak jak vidíme dnes. Jenom ještě dodám to že rozdělená společnost ten problém nezpůsobyla což šlo vydět na jaře ale to jakým způsobem se to řešilo rozdělilo společnost. To že ve státním se lebedí doma za stejný peníze a ti co platí daně z fabrik se mužou v pohodě nakazit a šířit to po práci tak proč ne na horách.
P H
P H Před 8 dny
Běž si to "rejžování" zkusit,jaké to je dělat tuhle práci.Opak těch tvých keců je pravdou.Platby jdou dolů, ředitelé nemocnic neví z čeho to zaplatit, zdravotníci si místo odměn odnesou doživotní postižení.Až tě povezou nohama napřed na infekční oddělení a budeš se dusit, začni kydat něco o dojení a plných vědrech.
pirate turtle 30yo
pirate turtle 30yo Před 9 dny
Na ARO ani JIP neleží nikdo kdo by mohl jít domů. Za 1. Pokud vidíte prosit ostatní o nadechnutí a umírají vedle vás další pacienti tak chcete pryč hned jak to jde. 80% pacientů náchodské nemocnice je propuštěno se středním zápalem plic do domácí léčby. 2.pokud přijede sanitka pro pacienta s dobrou saturaci kyslíku (nad 93%) tak ho neodvážií. 3.Ano zdravotníci mají krásné platy a 300hodin měsíčně. Většina z nich ovšem postrádá rodinu. Vidět tolik utrpení a proseb o život není pro nikoho dlouhodobě únosné. Ztrácíme každý den lékaře a je celkem jasné že až dojdou tak vy tu práci dělat nebudete ani za zlaté prase. Ps. Peníze nic neznamenají a život vám nezachrání.
míša chalupová
míša chalupová Před 10 dny
Úžasné, úžasné, úžasné....
Marie Pastorova
Marie Pastorova Před 10 dny
Překrásná píseň,klip🎶👌❤️, úctu lékařům a zdravotníkům by měla být pro lidi samozřejmosti, protože jejích práce je posláním🙏🌹❤️ Děkuji Vám 🙏
vliduu zeeb
vliduu zeeb Před 10 dny
Moc krásné
Ilona Poňavičová
Ilona Poňavičová Před 11 dny
Díky skvělému autorovi, interpretům, oduševnělé a lidské poděkování našim zdravotníkům, jejichž práce se nedá ničím zaplatit... Dlouho jsem něco tak citlivého a harmonického neshlédla...
Michal Buráň
Michal Buráň Před 11 dny
Krásné, skvělé a decentní. Děkuji
Mirek Kokes
Mirek Kokes Před 11 dny
sorry jako ale to je strašná slátanina.
Aneta Langerová a Janáčkova filharmonie
1:14:42
Sergej Kučerov
zhlédnutí 42K
POKÁČ - TAK TĚ TU VÍTÁM
2:15
Pokáčovo Kanál
zhlédnutí 237K
Ратата
2:18
Konfuz - Topic
zhlédnutí 5M
The Very Best of Soul   Top Hit Soul Songs 2020   New Soul Music
1:40:01
Top Country Music Collections
zhlédnutí 857K
Barbora Poláková & Dan Bárta - Domů (oficiální video)
03:53
Barbora Poláková (ofiko)
zhlédnutí 184K
Marek Ztracený - Vítr do plachet - film Gump
03:14
Marek Ztracený
zhlédnutí 1,3M
David Stypka, Bandjeez - Kříž
03:00
David Stypka
zhlédnutí 2M
Hair - Let the Sunshine In
06:32
George7575
zhlédnutí 34M
Najlepšie hlášky českých komédií
13:05
Vtipy a Zábava
zhlédnutí 226K
Kateřina Marie Tichá - Zničená zem
04:24
Kateřina Marie Tichá
zhlédnutí 596K
POKÁČ - TAK TĚ TU VÍTÁM
2:15
Pokáčovo Kanál
zhlédnutí 237K
Ратата
2:18
Konfuz - Topic
zhlédnutí 5M
CHUNG HA 청하 'Bicycle' MV
3:42
CHUNG HA_Official
zhlédnutí 24M
GOT7 "ENCORE" OFFICIAL M/V
4:15
GOT7
zhlédnutí 9M
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
zhlédnutí 10M