3. Eliška Křenková (14. 9. 2020, Malostranská beseda) - 7 pádů HD

  zhlédnutí 68,449

7PADU

Před 2 měsíci

Natočeno: 14. 9. 2020
Odvysíláno: 12. 10. 2020
INSTAGRAM: honzadedek7padu
FACEBOOK: 7PADU/

Komentáře
Okurkovej Salat
Okurkovej Salat Před 7 dny
Nejkrásnější mladá herečka a nejrozumnější
Marcela J.
Marcela J. Před měsícem
Jak mluví o tom věku úplně se v tom vidím. Stejné pocity jsem před 30 měla i já a po 30 naprosto v klidu. Elišce fandím. Je to velmi dobrá herečka, taky krásná a moc fajn ženská. Skvělý rozhovor.
mardukcz1977
mardukcz1977 Před měsícem
opet rozhovor .... hlavne nic nerict , aby to nekdo pak proti me nepouzil .... omg
Martina Dufková
Martina Dufková Před měsícem
Bude prosím rozhovor se závodnicí Sašou Pelikánovou ? Děkuji.
pavel kratina
pavel kratina Před 2 měsíci
HERCI TO NEMAJÍ LEHKÉ , žít celý život jednu velkou párty , jen chlastat ,šukat a hýřit to není žádná sranda.............
Tomino
Tomino Před měsícem
@pavel kratina Děkuji za Váš pohled. Jsem obyčejný člověk, ale cítím to jinak. Znám velké množství obyčejných pracujících, kteří chodí na druhou šichtu do hospody. Spousty obyčejných lidí taky pije a rádi se baví. Rovněž jsem přesvědčený, že mezi herci je spousty skvělých lidí. Měl jsem možnost potkat vícekrát třeba Ondru Vetchého a vždy byl příjemný. Život není jen černá a bílá. Miluji film, divadlo, koncerty a bez kultury by byl život smutný. Nejsem takový fanda sportu, ale i bez něho by to nebylo ono. I ve sportu jsou lidí co se rádi baví a pijou. To je každého volba. Někdo si chce hrát na oběť a stěžovat si na život. Někdo chce být tvůrce a snaží se, aby jeho život byl pestřejší. A ten může být i bez velké výplaty.
pavel kratina
pavel kratina Před měsícem
@Tomino Ano hážu je všechny do jednoho pytle protože jsem měl tu čest jich pár poznat a také jsem měl tu čest poznat obyčejné pracující lidi společnosti mnohem prospěšnější ti však žijí své obyčejné životy a nikoho nezajímají. V Česku je nejvíc divadel na světě a všechny chtějí dotace.......Kdo dá dotace živnostníkům ...nikdo a herce dělat normální člověk nejde leda šašek který nežli by pracoval raději ze sebe bude dělat blba nebo děvku.
Tomino
Tomino Před měsícem
Oběť plná závisti promluvila. Proč nejdete dělat herectví? Dnes je tolik možností, točí se iks seriálů a pořád vidíme nové a nové tváře. Buďte tvůrcem svého života a bude Váš život spokojenější. Já jsem neslyšel, že by si Eliška jen stěžovala. A věřím, že role ve filmu Tiché doteky musela být náročná. Pak tu jsou třeba Rafťáci a zase se užilo více srandy. Je to skoro jako každá jiná práce. Někdy je to lepší, někdy horší. Hodit všechny herce do jednoho pytle ..... To ukazuje jen o Vás jak na vše díváte. Mějte se lépe.
Tomas
Tomas Před 2 měsíci
Skvělý, milý rozhovor, host i moderátor. Děkuji. Btw. Proč pan Šebek vstává pokaždé když žena usedá? Je to nějaké pravidlo společenské etikety?
Jan Pan
Jan Pan Před 2 měsíci
Ano,ešte v nedávnej minulosti bežná vec.Súčasť etikety a správania gentlemanov.Muž sa postaví a sadne si až potom,keď sa usadí žena.Alebo žena má ísť či sedieť po mužovej pravici.Aby ju mohol ochrániť.Väčšina mužov sú praváci a tak môže dať pred ňu ruku.Alebo v minulosti vytasiť meč,aby jej nikto neublížil...
Someone
Someone Před 2 měsíci
Ta Bára 😂😂😂
Magdalena_V.
Magdalena_V. Před 2 měsíci
Za mě je 7 PÁDU jedna z nejlepších talkshow tohoto druhu u nás. Ve srovnání s ostatními se tento pořad nesnaží být bezpodmínečně vtipný celých 20 minut v tahu, není to one man show moderátora a jeho snaha o sebeprosazení. Pan Dědek se umí ptát, ale i mlčet, a to se v téhle branži cení! Za mě palec hore!
Dan K
Dan K Před 26 dny
Kraus mi přijde, že se dost změnil. Dříve jsem ho sledoval rád, poslední rok minimálně jsou to skoro jen jeho monology...
Magdalena_V.
Magdalena_V. Před měsícem
Troufnu si s Vámi nesouhlasit. Zrovna na pana Krause jsem nepřímo mínila větu: "..., není to one man show moderátora a jeho snaha o sebeprosazení." Můj názor je ten, že ať už se rozhovor odehrává v Čechách, Americe nebo Uzbekistánu, měl by vždy být o daném hostu, nikoli o moderátorovi. U Vámi zmiňovaného Lettermana tomu tak snad i je, u pana Krause (z mého pohledu) nikoli. 🤷🏻‍♀️ Proto je 7 PÁDŮ tím, co jsem psala.
Patrik Macháč
Patrik Macháč Před měsícem
nemuzes takhle primo srovnavat. Kraus to dela na styl amerických show Lettermana kde fakt nejde moc o hloubku jako spíš o efekt a show. Tohle je spíš zase takový pokec
Lukáš Forejt
Lukáš Forejt Před 2 měsíci
Eliška je jedna z nejhezčích holek co tady máme, už od Rafťáků :D Super rozhovor jako vždy!
Marcela J.
Marcela J. Před měsícem
Ano , je. Ještě bych k ní přidala Terezu Ramba Voříškovou a Evu Josefíkovou To jsou pro mě 3 nejkrásnější herečky naše. A všechny i super normální baby. Žádné namyšlené pipky.
Jan Viktorin
Jan Viktorin Před měsícem
Coze? Nejhezčí aha ok no
Tereza Tomanová
Tereza Tomanová Před 2 měsíci
Pro každého je nejhezčí někdo jiný, pro nás to je prostě Eliška. Tak nám to prosím neberte :D Já jsem za ni šíleně vděčná, v dnešním světě, kde chce každý vypadat jako Kim Kardashian, je to pro mě výhra, vídat někoho takového na obrazovce. Pokaždý, když se mi chce před zrcadlem začít brečet z toho, že mi nebyla nadělena postava přesýpacích hodin a že zas celý den budu poslouchat komentáře, jak jsem hubená a kdy už přiberu, vzpomenu si na Elišku, jak jí to vždycky sluší a jak to umí nosit, a je mi aspoň trochu líp :)
Lukas Jirda
Lukas Jirda Před 2 měsíci
nejhezčí určitě ne ale sympatická a roztomilá je :-)
Lenka K.
Lenka K. Před 2 měsíci
to fakt ne.
xmeda
xmeda Před 2 měsíci
Roztomila Eliska
Vaclav Horkel
Vaclav Horkel Před 2 měsíci
Mr Dedek. Ty hadry vam slusi 👌👍😷
VÁLKA YOUTUBERŮ ep. 7.: POKRAČUJEME!!
15:35
OKTAGON MMA
zhlédnutí 143K
VÁLKA YOUTUBERŮ ep. 7.: POKRAČUJEME!!
15:35
OKTAGON MMA
zhlédnutí 143K
SMÍCH JE HŘÍCH #4
14:22
Wedry
zhlédnutí 221K
Among Us Horror Trailer [ Zombie Edition ]
1:55
Flash in Rahul
zhlédnutí 1,5M
Debilné Vtipy #70 - Michael Szatmary vs. Marián Psár
5:58
Silné Reči stand-up comedy show
zhlédnutí 30K
Trying Not To Laugh At Dank Memes
8:59
SidemenReacts
zhlédnutí 996K