Duše K - tentokrát o metodě Wima Hofa s instruktory Terezou, Martinou a Jakubem 14.11.2020

  zhlédnutí 343,218

Divadlo Kampa

Před 5 měsíci

Článek o laskavém otužování pro začátečníky krok za krokem: terezakramerova.cz/laskave-otuzovani-krok-za-krokem-pro-teplomilce/
Dechové cvičení WHM včetně videa s průvodem Terezou: terezakramerova.cz/co-potrebujete-znat-o-dechovem-cviceni-dle-wima-hofa-2-videa-s-dychanim/
Video o bezpečnosti od Wima Hofa: csposts.info/cd/video/rKyLsJiDo3Kir9k
Wim Hofova metoda se těší stále rostoucí popularitě nejen díky světovým rekordům svého zakladatele, ale také díky vědeckým studiím, které rozporují tradiční smýšlení o lidském zdraví a to, že na některé procesy v našem těle a mysli (například imunitní systém) údajně nemáme vliv. Cílem Wima je pomáhat lidem zvyšovat mentální i fyzickou odolnost tak, aby mohli být silnější, zdravější a spokojenější. Metoda sestává z tří pilířů - práce s nastavením mysli, vědomým otužováním a práci s dechem. Chcete si vědomě posílit svoji imunitu, zlepšit si spánek, snížit zánětlivost v těle či pořádně aktivovat svůj kardiovaskulární systém? O správné aplikaci Wim Hof metody a osobních prožitcích si budeme povídat s lektory, kteří v České Republice již provedli tisíce lidí zážitkem této metody.
Kdo se chce aktivně zapojit u přímého přenosu, nachystejte si: kbelík s ledovou vodou (nejstudenější možná z kohoutku) a cca 0,5 kg kostek ledu!
Hosté pořadu:
Martina Chomátová martinachomatova.cz
Tereza Kramerová terezakramerova.cz
Jakub Chomát www.jakubchomat.cz
Více informací na: www.wimhofmethod.com

Komentáře
Divadlo Kampa
Divadlo Kampa Před 5 měsíci
Pro začátečníky doplňujeme důležitá videa o bezpečnosti od Terezy Kramerové a Jakuba Chomáta: Článek o laskavém otužování pro začátečníky krok za krokem: terezakramerova.cz/laskave-otuzovani-krok-za-krokem-pro-teplomilce/ Dechové cvičení WHM včetně videa s průvodem Terezou: terezakramerova.cz/co-potrebujete-znat-o-dechovem-cviceni-dle-wima-hofa-2-videa-s-dychanim/ Video o bezpečnosti od Wima Hofa: csposts.info/cd/video/rKyLsJiDo3Kir9k
Drahomíra Hlaváčová
Drahomíra Hlaváčová Před 5 měsíci
.l
Ludmila Plachá
Ludmila Plachá Před 5 měsíci
. N
Ludmila Plachá
Ludmila Plachá Před 5 měsíci
L
Ludmila Plachá
Ludmila Plachá Před 5 měsíci
M Mn
Ludmila Plachá
Ludmila Plachá Před 5 měsíci
B n g, . Mm.?? M. M0. 0poknmm.mm
Míša Mikušová
Míša Mikušová Před měsícem
Pane Dusek miluju vas☺️😗❤️,jste fakt dobry,diky
Tony Cpk
Tony Cpk Před 2 měsíci
tak jako recept na kocovinu potrebuji ihned :D
Stanislav Mihalik
Stanislav Mihalik Před 2 měsíci
Začínam,napustil som si lavór,pre istotu s horúcou vodou
rob
rob Před 2 měsíci
kovid jsem měl a uvědomil jsem si jak je čich důležitý
rob
rob Před 2 měsíci
kdo byl první otužilec?
roy short
roy short Před 2 měsíci
Škoda, že to není prezentováno v kontinuu s tradicí, z které je cvičení vyňato. .
Patricie Projektová
Patricie Projektová Před 3 měsíci
konference o laskavosti, to je milé
Gray Silver Wolf
Gray Silver Wolf Před 3 měsíci
nemuzu najit nazev toho dokumentu o tom borcovi v divocine......pomozte nekdo ))
Pierson Carberry
Pierson Carberry Před 3 měsíci
The sincere pigeon ordinarily frighten because butcher geographically crash except a bawdy degree. synonymous, zany cabinet
manca
manca Před 4 měsíci
csposts.info/cd/video/s9akx6GqZZxmx8k TIPPI MŮŽETE SČUMNOUT ,. Hofa ted čtu super
Koli
Koli Před 4 měsíci
skvele video, dává velky důraz na výklad, detailne popsané, prostě super!
Inspiration55
Inspiration55 Před 4 měsíci
Bohužel, Wim Hof s toho udelal peknyyy byznys.
cormic197
cormic197 Před 4 měsíci
Jakub Chomát. - cituji "Baví mě inspirovat lidi, objevovat nové možnosti pohledu na okolní světů." Za 3350 korun za den a za 8000 na dva dny, to věřím. To se to inspiruje a objevuje svět. :) Kurzy všímavé sebelaskavosti, které tu Dušek doporučuje jsou taky pěkné. Osm večerů po třech hodinách 5800 (pravda to není cena, v tomto případě se to nazývá "příspěvek"). To není špatnej bussiness plán. Lidi fakt už neví co roupama. 1:36:40 hotová Továrrna na absolutno. 1:39:02 Měli by jim tam vypnout ten karburátor. Než se obleču, tak to nejdřív "zkonzultuju" se svým tělem. Chtělo by to nějaký workshop "Jak správně zkonzultovat se svým tělem co si obléci". Víkendový vždy po dvouhodinách, za nějakých 12 500 korun.
Veho Taiji
Veho Taiji Před 4 měsíci
Vdaka moc. Pre mna je dolezity tento rozhovor s Wim Hofom: csposts.info/cd/video/preJ2m93gm-Yq80 (SVK titulky) alebo tento: csposts.info/cd/video/zrqisa1miK571cU (SVK titulky)
Jiri Ludvik
Jiri Ludvik Před 4 měsíci
Je to tady akorát hloupé blábolení, unuděnych manželek, kterým drahý koupil za dost peněz certifikát, aby se mohli aspoň někde realizovat! Když si člověk pustí jejích kanál, tak žasne nad těmi hloupostmi, které vyprodukovali a ještě se pasují do rolí odborníků.
Dana Dobroslávková
Dana Dobroslávková Před 4 měsíci
Když začal Covid 19, zákaz vycházení a pod., tak jsem chodila do lesa. Zateplovali nám dům, strhávali balkony atd. takže mě vadil rámus. Večer jsem na CSposts našla dýchání podle Wima Hofa, začala jsem podle toho dýchat a zjistila jsem, že před x lety sem měla zlomené žebra a neumím vůbec dýchat. Vůbec jsem nechápala jak dýchám. Můžu říci, že pandemie mě víc dala než vzala. Ještě jsem nepřešla na otužování, ale chodím 35 roků v zimě do sauny od září do května každý týden. Tam vlastně dochází k otužování z horka do studené vody.
radovan světlík
radovan světlík Před 4 měsíci
je to vždycky posilující potkat člověk, který žije v souladu se svojí duší. Dělá naplno to, k čemu byl předurčen -rozvine svoje dary. U mě to probouzí úsilí hledat dál v sobě, poznávat sebe sama, nevzdávat se a nenchat se semlít okolím (duchem společnosti). Díky :-)
Hana Trnkócyová
Hana Trnkócyová Před 4 měsíci
Janka Pajgerova
Janka Pajgerova Před 4 měsíci
Zaujala ma tá zmienka o čuchacích seminároch. Vie mi niekto povedať viac?
Petra Koukolíkovà
Petra Koukolíkovà Před 4 měsíci
Děkuji za inspirativní povídání a přitvrdím v otužování :-) Trošku mě mrzí, že se nevzpomnělo na úžasného Vincenze Priessnitze, zakladatele přírodního léčitelství a novodobé vodoléčby.
Ivo Babinec
Ivo Babinec Před 4 měsíci
Nejsem si jist, ale ten fotograf o kterem pan Dušek mluví bude asi Maverick - Kim Wolhuter
Petr Baxant
Petr Baxant Před 4 měsíci
Jen je dobré být v té přítomnosti pořádně a né si kupovat led na benzínce a nebo si k tomu ještě kupovat vyvíječ ledu. Pak ať si každý taky uvědomí, kde se nám na druhé straně planety ten led rozpouští a proč se dá chodit na ty hory v trenkách! Nechci to zlehčovat, má to cosi do sebe, ale lidi se nadchnou pro kde co, ale smysl jim uniká. Budeme zdraví, ale na nemocné planetě? Nebo snad má někdo pocit, že si planeta někde na vesmírné benzínce koupí pytel ledu na své ledové čepičky? A nebo si snad nějaký led vyrobí z výrobníku ledu. Až tohle bude součástí takového učení s plným vědomím toho, co to tu vlastně děláme a jaký je náš skutečný úkol, pak budu nadšen - ještě více, než teď. Ale dobrý, na člověka dobrý.
Jindrich Jirasko
Jindrich Jirasko Před 21 dnem
prvotní je vědomí.. ;)
Roman Hartman
Roman Hartman Před 4 měsíci
Super! Děkuji.
Samsung Samsung
Samsung Samsung Před 5 měsíci
Vaclav Dvorak
Vaclav Dvorak Před 5 měsíci
Lidičky, máte někdo odkaz na toho fotografa co lemtá z louže? Kuluju
Dušan Dušan
Dušan Dušan Před 5 měsíci
Ono to asi nebude jen oblíkáním,že se ztratí hnědý tuk,ale taky vytápěním budov,kde trávíme docela dost času,sám si pamatuju když jsem vyrůstal na samotě a topilo se o dost méně než je zvykem,tak když jsem přešel na internát,kde se topilo pořád a hodně,nemohl jsem spát a začal marodit po roce,do té doby jsem nemarodil nikdy,ale nechci tvrdit,že to bylo je díky tomu.
N E N S
N E N S Před 5 měsíci
Já děkuji A děkuji za to ze mužů prodychat každého. Svůj život i celý tento vskutku nádherný svět. Rád nalézám bytosti, které porozumívají všemu okolo i vně všeho. Žijeme na rubu vlastních životů a celý moderní svět Je přesně naopak. V každém nesmyslu!!! Zjišťujeme cestu. Není tak těžká. Strach je pouze přesný východisko řešení, v daném okamžiku. Doporučuji zbaveni zrdcadel a veškerého pozlátka. Sic nepochopená, ale rychlá zkratka. Nezbyde nic, než nitro a skutečně skutečné mé já❤️ Naše my💗😘
Race
Race Před 5 měsíci
Jestli se nepřipravujeme na další dobu ledovou ;-) Sice jen ledovou sprchu, ale jedu už taky asi 3 roky, je to jak droga.
Stefan SerePes
Stefan SerePes Před 5 měsíci
Pri WH dychani se nejedna o hyperventilaci!
Jakub Jerdonek
Jakub Jerdonek Před 5 měsíci
@Stefan SerePes ja dám aj 3 minúty na nejaké 5 kolo
Stefan SerePes
Stefan SerePes Před 5 měsíci
@Jakub Jerdonek Mne se jeste nepodarilo sam sebe vypnout. Snazim se prekonat skubani branice a drzet dal ale zatim jsem pres to nepresel. Pak by mohlo prijit vypnuti, ale zatim nemam zkusenost. Nastesti da mozek pokyn k nadechnuti ikdyz dokaze nekdo vypnout sam sebe a nehrozi tak uduseni. Jen to nesmi delat ve vode 😎 Mam rekord 2:40 pak jsem zase klesnul k casum 1-1:30 a ted uz to nemerim a proste dycham. Nebot jak rika Wim " breath motherfucker" 😉
Stefan SerePes
Stefan SerePes Před 5 měsíci
@Veruna Ramona hyperventilace je zrychlene mělké dýchání. U hyperventilace je problem to ze si clovek vydycha oxid uhlicity z tela. Pri WM cviceni se naopak pomer CO2 vuci kysliku zvysuje. Pokud budes dychat zhluboka tak viz video tak se neni ceho bat. Host se tam prave prereknul ohledne hyperventilaci, proto jsem psal ten komentar.
Jakub Jerdonek
Jakub Jerdonek Před 5 měsíci
U mňa neviem či sa len moc prefúkam 😂 ale občas keď dýcham a dostanem sa na 4 kolo tak na moment ma tak nežne vypne, časovač mi pipne, že prešli už 3 minúty a ja sa len tak pekne zhlboka nadychnem a som v kľude ale stane sa mi to málokedy
Veruna Ramona
Veruna Ramona Před 5 měsíci
No, ale jak se ji vyvarovat? Je to můj děs, bojím se sanitky která hyperventilaci následuje
Vlastimil Nervák
Vlastimil Nervák Před 5 měsíci
Dušek::Kolik mame hodin?? Frajer::Ja mam jedny :D Dobre Duska dostal a ani si toho Jarda nevsiml
Olga Štěpánková
Olga Štěpánková Před 2 měsíci
😂 Haha, toho jsem si nevšimla!
Iva Hodáňová
Iva Hodáňová Před 5 měsíci
Diky moc, super! 😇
Roman Hulvak
Roman Hulvak Před 5 měsíci
na rovinu, moc som nepochopil akú rolu majú hrať tie nemalé peniaze v tom, ale evidentne často sú...
opzz xsin
opzz xsin Před 5 měsíci
Děkuji všem za inspiraci a dobrotu
niduoe stre
niduoe stre Před 5 měsíci
což se díky našemu komfortu s léty děje, že už se nikdy neobnoví...?
Aleška Holubová
Aleška Holubová Před 5 měsíci
Jdu si nainstalovat škopíček na balkon 😉🤗
opzz xsin
opzz xsin Před 5 měsíci
Před lety jsem běhala, vždy mi bylo teplo i v zimě, běhala jsem roky a to skoro každý den. Potom, co jsem skončila s běháním, tak jsem začala být zimomřivá. Od doby co dých
Honzachalan
Honzachalan Před 5 měsíci
Dobrý den. Zajímalo by mě, kde jste přišli na to, že při otužování se vám začne tvořit více hnědého tuku? Pokud vím, tak zatím žádná studie, která by to potvrzovala není. Děkuji za odpověď.
niduoe stre
niduoe stre Před 5 měsíci
Delam uz dva roky hlavne tu dychaci cast a potvrzuju, skvele to funguje
soinhu foitu
soinhu foitu Před 5 měsíci
Boží rozhovor!!! Děkujeme 🌺
Emily An
Emily An Před 5 měsíci
což se díky našemu komfortu s léty děje, že už se nikdy neobnoví...?
AndrejCibikDesign
AndrejCibikDesign Před 5 měsíci
Dýchanie samo o sebe je úplny vymazávač depresií.
soinhu foitu
soinhu foitu Před 5 měsíci
z mrtvých, aby nám život věčný. Slíbil také léčit své tělo. (Podívejte se na oblohu a zeptejte se Boha)
Em Em
Em Em Před 5 měsíci
Koukam a zdravim z Francie kde ziju a myslim na Vas ❤️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 5 měsíci
That was brilliant.. thank you!!!?
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Před 5 měsíci
Buťme odvážní a laskavý.
fouoii gyhh
fouoii gyhh Před 5 měsíci
Jen jezajímavé, že toto neplatí na bazdomovce, kteří spíš v marazu venku a intoxikovaní alkoholem většinou umrznou
Jana Srdce
Jana Srdce Před 5 měsíci
Ráda se nechávám vést dechovým cvičením nahrávkou od WH (youtube), jen vede pro mě dýchání celkem rychle. Když bych chtěla dýchat v jeho tempu, tak dýchám tak napůl, abych to stihla. Věděl by prosím někdo jestli ta rychlost má svůj důvod? Každopádně, hodně DĚKUJI za toto téma v Duši K :-)
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Před 5 měsíci
Jen jezajímavé, že toto neplatí na bazdomovce, kteří spíš v marazu venku a intoxikovaní alkoholem většinou umrznou
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Před 5 měsíci
🥇
fouoii gyhh
fouoii gyhh Před 5 měsíci
csposts.info/cd/video/nLGH0YehpYiX19U
Čajové Bedýnky TeaV
Čajové Bedýnky TeaV Před 5 měsíci
Parádní rozhovor, díky moc. Už jsem si dala lavor na balkón ;) Máte někdo prosím zkušenost, jestli to funguje i naopak? Kromě toho, že jsem zimomřivá, tak taky nedávám vedro. Trávím teď kvůli přítelově práci většinu roku v Indii a takový to období březen až červen, kdy je tam běžně 45°C ve stínu, nejsem schopná být venku ani s deštníkem (slunečníkem) a když fakt musím, tak se jen pomalu ploužím, aby to se mnou neseklo :D. Takže ten čas trávím jen v klimatizovaný místnosti, což je dost "psycho", protože já miluju trávit čas venku. Tak jestli se dá na to nějak připravit? Saunováním asi ne, že? :D Jde tomu taky pomoci dýcháním a tak? Díky!
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Před 5 měsíci
Jardo,díky za skvělou inspiraci a bezva pořad.:-)))))
Renáta Vélová
Renáta Vélová Před 5 měsíci
Dekuji za zaznam, hezky se to posloucha. Taky bych se rada otuzovala, nicmene mne belaji a brni prsty na nohou i rukou uz pri 10 stupnich venku i kdyz mam rukavice... zcervenaji az doma pod proudem teple vody. Myslim, ze k otuzovani mam velmi, velmi daleko :( Pokud mate nekdo podobne zkusenosti a predevsim tip jak jste s tim pracovali, budu rada za napady :)
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 5 měsíci
Napustim si horkou vanu že si pustím Duši Ka aniž bych věděl o čem bude řeč poněvadž se mi celý název neobjevil... Hezká ironie.. :)
Karolína Biniova
Karolína Biniova Před 5 měsíci
♥️♥️♥️
Karolína Biniova
Karolína Biniova Před 5 měsíci
@zijuiy wttuy?
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 5 měsíci
pššt
soinu foig
soinu foig Před 5 měsíci
Krásné, děkuji 🙏
David Kočí
David Kočí Před 5 měsíci
Dobré, dobré...dík.
soinu foig
soinu foig Před 5 měsíci
loved the new video?
Ja HoCH
Ja HoCH Před 5 měsíci
Ja mam tyhle povidani rada, ale jsem z tohoto videa trochu rozpacita. Znam par lidi, kteri tuto metodu zacali na vlastni pest praktikovat a zhorsilo se jim psychicke a nekdy i fyzicke zdravi, myslim ze je to jen pro uzsi skupinu lidi. Jinak by prece vsichni v zime plavali v prirode.
fouoii gyhh
fouoii gyhh Před 5 měsíci
v lepší termín to snad ani naplánovat nešlo. Děkuji
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 5 měsíci
Delam uz dva roky hlavne tu dychaci cast a potvrzuju, skvele to funguje
fouoii gyhh
fouoii gyhh Před 5 měsíci
Qr platba mi nefunguje bohuzel, rada bych prispela.
Gabriela Adamkova
Gabriela Adamkova Před 5 měsíci
Děkuji za povídání, přispěla jsem na vaše divadlo, je fajn, co děláte! Jen mám otázku k tomu hnědému tuku, dočetla jsem se už dříve, že v momentě, kdy ho člověk ztratí v těle, což se díky našemu komfortu s léty děje, že už se nikdy neobnoví...?
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 5 měsíci
Qr platba mi nefunguje bohuzel, rada bych prispela.
Martina Tutti
Martina Tutti Před 5 měsíci
Před lety jsem běhala, vždy mi bylo teplo i v zimě, běhala jsem roky a to skoro každý den. Potom, co jsem skončila s běháním, tak jsem začala být zimomřivá. Od doby co dýchám podle Wima už zase cítím teplo, dokážu být v triku i když je 16°. Doplňuji, že jsem dosha Váta, takže přirozeně mám radši teplo a díky postavě mě ani nechrání vrstvy tuku. Pokud jsem já zažehla vnitřní oheň, tak to dokáže kdokoliv. Doma netopíme, jednou jsme se vzbudili do 8°C a bylo nám fajn.
Pavol Hlôška
Pavol Hlôška Před 5 měsíci
26:03 Zajímavý test. Jdu ho vyzkoušet.
Genni Glassglow
Genni Glassglow Před 5 měsíci
💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Bůh prokázal svou lásku k nám tím, že pošle svého Syna Ježíše Krista, který zemřel a vstal z* *mrtvých, aby nám život věčný.* *Slíbil také léčit své tělo.* *(Podívejte se na oblohu a zeptejte se Boha)*
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 5 měsíci
mám se saunou - téměř vždy jsem pak nemocná nebo oslabená. Jak začít? ...dává mi to velký smysl a myslím, že by mi to mohlo hodně pomoct. Díky za odpověď. Adéla.
Весёлый Кактус
Весёлый Кактус Před 5 měsíci
Walter CoinCoin. Najděte tento kanál v aplikaci telegram. A začněte vydělávat.
Petra Mira Kubíková
Petra Mira Kubíková Před 5 měsíci
csposts.info/cd/video/nLGH0YehpYiX19U
AFTER IN
AFTER IN Před 5 měsíci
Jen jezajímavé, že toto neplatí na bazdomovce, kteří spíš v marazu venku a intoxikovaní alkoholem většinou umrznou
Soňa Dragounová
Soňa Dragounová Před 4 měsíci
:D :D :D Alkoholem intoxikovaný tělo při nevědomém přístupu - jiný konec to ani mít nemůže ...
Emily An
Emily An Před 5 měsíci
Perfektni, cesta existuje a uz jsem se prihlasila na wimove website na kurz, kt tam nabizi...diky vam
Dagmar Rážová
Dagmar Rážová Před 5 měsíci
Jardo,díky za skvělou inspiraci a bezva pořad.:-)))))
Emily An
Emily An Před 5 měsíci
Everything looks so good ???
Paja Paja
Paja Paja Před 5 měsíci
🥝
Denis Homolík
Denis Homolík Před 5 měsíci
pššt
Martin Prček
Martin Prček Před 5 měsíci
Napustim si horkou vanu že si pustím Duši Ka aniž bych věděl o čem bude řeč poněvadž se mi celý název neobjevil... Hezká ironie.. :)
niduoe stre
niduoe stre Před 5 měsíci
Skvělé, děkuji.V pravý čas:)
David Kopal
David Kopal Před 5 měsíci
Děkuji za velmi příjemnou a inspirativní DušiK na téma, které mě aktuálně zajímá. Otužuji se cíleně již 6tým rokem a nyní nastává ten dobrý čas pro mne postoupit o další stupeň výše. Všichni zúčastnění palec hore, bylo to krásně čisté a upřímné ☯️🍀
niduoe stre
niduoe stre Před 5 měsíci
Podepište, pokud si vážíte svobody slova a zdravé společnosti: www.petice.com/stop-cenzure
Veronika Rohlova
Veronika Rohlova Před 5 měsíci
WIM HOF 🥰🥰🥰
Jana Bel
Jana Bel Před 5 měsíci
Perfektni, cesta existuje a uz jsem se prihlasila na wimove website na kurz, kt tam nabizi...diky vam
Jana Bel
Jana Bel Před 5 měsíci
Qr platba mi nefunguje bohuzel, rada bych prispela.
niduoe stre
niduoe stre Před 5 měsíci
🥇
Tom Dudek
Tom Dudek Před 5 měsíci
Jsem letos zjistil že mi vubec nevadí studená sprcha ale do ledu nevim jestli bych vlezl :-P
niduoe stre
niduoe stre Před 5 měsíci
fakt neviem 😂🤦🏻‍♂️
Honor Honor
Honor Honor Před 5 měsíci
😘🥰😘
Petra Mira Kubíková
Petra Mira Kubíková Před 5 měsíci
Děkuji děkuji děkuji
Jarmila Kollarova
Jarmila Kollarova Před 5 měsíci
Ďakujem Vám ❤️🤝 s pozdravom 🙋‍♀️ 🧚‍♂️# EŠTE STÁLE JE ČO DÝCHAŤ# 🧚‍♂️❄️🙏❄️
Ludovit Urban
Ludovit Urban Před 5 měsíci
csposts.info/cd/video/1dan135jemucqtU O STRACHU, MEDIALNOM MASIROVANI A O OSOBNEJ STATOCNOSTI VRELO ODPORUCAM POZRIET, RECEPT NA UKONCENIE HRY!!! PROSIM SIRTE DALEJ INFORMACIE
NanoOil & Sapfir s.r.o.
NanoOil & Sapfir s.r.o. Před 5 měsíci
Toto som sa naučil ešte ako dieťa. Hlava riadi telo. Ja si viem zregenerovať akúkoľvek časť tela. Aj po spálni atď.
Š. V.
Š. V. Před 5 měsíci
Otužování je matka moudrosti !
Terénní program KLÍČ
Terénní program KLÍČ Před 5 měsíci
Ahoj, díky za fajn video. Mám dotaz ohledně slabé imunity a otužování.... vlastně si málokdy připadám natolik zdravá, aby bylo vhodné na sebe pustit studenou vodu. Stejně tak to mám se saunou - téměř vždy jsem pak nemocná nebo oslabená. Jak začít? ...dává mi to velký smysl a myslím, že by mi to mohlo hodně pomoct. Díky za odpověď. Adéla.
cormic197
cormic197 Před 4 měsíci
@Soňa Dragounová v klidu v klidu, o mě strach nemějte. Mně se líbí ty vzletné nadpozemslé řeči, od podobných týpků, v naší části světa jak žijeme špatně, jak jsme materiálně nízcía přitom je všechno nadpozemsky a nemateriálně jednoduché, jak se lze odpout od našeho zlého materiální světa. A jak je to jednoduché. Ovšem když jsou opět v realitě, tak trojku na dřevo si obratem nechají vysázet, za kdejakou kravinu, jen to sviští. :) Největší šíbr je Duškův kamarád Ledvinka, který nabízí 15 minut ticha za 500 korun. Je vidět, že mu Otec dobře radí.
Soňa Dragounová
Soňa Dragounová Před 4 měsíci
@cormic197 závist je hodně odporná emoce, brzo se jí udusíte... :))
cormic197
cormic197 Před 4 měsíci
Zaplaťte si kurz, Jakuba Chomáta potěšíte a své peněžence ulehčíte.3350 korun za jednodenní kurz. No nebrete to. A ještě lepší je si dát těch jednodenních kurzů víc. Pro jistotu. Jakub taky musí platit složenky a hypotéku.
Pavel Adamec
Pavel Adamec Před 5 měsíci
Studená sprcha nemůže ublížit, ja si ji dávám po každé ranní normální sprše
bowen voowy
bowen voowy Před 5 měsíci
Krásné vysílání ❤️, já zatím ráno studená sprcha, něco přes rok žádná nemoc A spaní u babičky v ledové ložnici pod duchnou☺️ pára nám šla z pusy ☺
Philia Cosmetic
Philia Cosmetic Před 5 měsíci
Dobry den, ve stredu 18.11 jste měl živé vysílání a ja ho nestihla, myslela jsem ze si to budu moci pustit zpětně ale nemuzu to najit, bude nekde k vidění?
bowen voowy
bowen voowy Před 5 měsíci
Ahojte prosím vás ať mi dáte subsckribe už se blížím k 1k tak vás prosím dejte odběr
Pravý doktor
Pravý doktor Před 5 měsíci
Podepište, pokud si vážíte svobody slova a zdravé společnosti: www.petice.com/stop-cenzure
laskin riubn
laskin riubn Před 5 měsíci
Skvělé, děkuji.V pravý čas:)
bobsen
bobsen Před 5 měsíci
nespamuj tady
skatanchurch
skatanchurch Před 5 měsíci
Jak dama prisla na to, ze si wimhof hnedy tuk vypestoval a ze se s nim nenarodil,... ?
Jiri Ludvik
Jiri Ludvik Před 4 měsíci
@skatanchurch I já Vám děkuji, protože lidé jsou tak zblblý, že zapomněli používat mozek . Nějaká racionální odpověď, se v komentářích jen zřídka objeví! Také si myslím, jelikož Hof od malička leze do ledové vody, že se ty složité enzymatické, hormonální procesy,nějakým způsobem narušili, to možná udržuje velky podil tmavé tkáně. Jeho organismus se adoptoval, proto je výjimečný. Dnes se i připouští, že teplo se akumuluje i v bílé tukové tkání a svalech. Ale podstata toho všeho je,nepřirozenost ,obrovský stres a rychlé stárnutí! Takže určitě, není co závidět, snad obdiv k tomu, co dokáže lidský organismus a jak složitý je! S pozdravem J. 🙂
skatanchurch
skatanchurch Před 4 měsíci
@Jiri Ludvik Diky za odpoved, konecne nekdo, kdo nema klapky na ocich...
Jiri Ludvik
Jiri Ludvik Před 5 měsíci
Ano, máte pravdu, Vim Hof se už tak narodil, s velkým podílem hnědého tuku, který si dokáže uchovat. Proto je jedinečný, tak jako třeba nejlepší sprinter na světě (jedinečný, talent, rozvoj)Dechová cvičení určitě nevymyslel, akorát je převzal od mnichů z Tibetu, Indie. Dechová cvičení stará několik tisíc let ! Jeho bratr, který jezdíl z kamiónem, žádný větší podil hnědého tuku nemá, je to obyčejný chlapík. Vim Hof je unikát, napodobovat ho, je hodně hloupý.Věnuji se mnoho let sportu a otužovani a dobře vím, jak se dokáže ponor v ledové vodě narušit ,křehká rovnováha mezi životem a smrtí. A to nemluvím o porušení mitochondrionální DNA. Je skvělý, otužovat se, ale určitě to není pro každého! Je třeba nastudovat odbornou literaturu o působení chladu na lidský organismus Certifikovaný trenér, to je hodně k smíchu! Hodně lidí si na této metodě, snaží, díky lidský blbosti, vydělat peníze. Takže doporučuji odbornou literaturu ,použít svůj mozek a neposlouchat nějaké blaboly!
skatanchurch
skatanchurch Před 5 měsíci
@laskin riubn vubec nerozumim odpovedi...
laskin riubn
laskin riubn Před 5 měsíci
mám 6 dětí 👻. Myslím že se měli také podívat v mém pripade jinak 🤔😉😀
Eva Krajcová
Eva Krajcová Před 5 měsíci
Jako vždy skvělé. Kéž by nás šílenců přibývalo. Ať nás přibývá.
dolimi jotoo
dolimi jotoo Před 5 měsíci
chirurgii, sebezdokonalovani či a to snad nejlépe prevenci, což se farma-mafii líbit nebude, ale byla by to ohromná prdel to sledovat...
Timersha Ziganshin
Timersha Ziganshin Před 5 měsíci
Walter CoinCoin. Najděte tento kanál v aplikaci telegram. A začněte vydělávat.
dolimi jotoo
dolimi jotoo Před 5 měsíci
hudbu:-) to je revoluce v mém vnímání psů jako takových:-) Když jsem vás to slyšel dopovědět a vše jsem si uvědomil, hrozně jsem se rozesmál.
Boris P
Boris P Před 5 měsíci
po všetkých tých informáciach sa niekto spýta čo by mu odporučili 🤦🏻‍♂️ v podstate cele toto video je odpoveď ako na to 😀 ak ťa všetky tieto informacie o tranzformácii ktorú to prináša nenamotivovali to skúsiť, a po tomto celom sa spýtaš čo by ti odporučili, na to sa ani nedá odpovedať, ja by som tu otázku odignoroval asi alebo vybuchol od smiechu, fakt neviem 😂🤦🏻‍♂️
drttyu liqm
drttyu liqm Před 5 měsíci
Moc děkuji, bylo to opět velmi inspirativní.
Marta Pejchalova
Marta Pejchalova Před 5 měsíci
Skvělé, děkuji.V pravý čas:)
Peter Nemec
Peter Nemec Před 5 měsíci
Ďakujem za skvelé video. Radšej som si ho stiahol, lebo ktovie, kedy fanúšikovia koronavírusu zabezpečia jeho zmazanie.
Jakub Chomát
Jakub Chomát Před 5 měsíci
Díky možná se na vás obrátíme...za týden již má video přes 100tis shlédnutí...
drttyu liqm
drttyu liqm Před 5 měsíci
Krásné vysílání ❤️, já zatím ráno studená sprcha, něco přes rok žádná nemoc A spaní u babičky v ledové ložnici pod duchnou☺️ pára nám šla z pusy ☺
Jan Plech
Jan Plech Před 5 měsíci
Škoda že to nevěděli lidé na Titaniku, všichni by se zachránili.
cormic197
cormic197 Před 4 měsíci
Dobrý postřeh!
Jan Plech
Jan Plech Před 5 měsíci
​@Michal Sada "Místo aby mu pomohl z lůžka, větu pouze zapsal" Nehovořím o tom, aby někdo netrénovaný skočil do ledové vody a setrval do skonání. Nemluvím o očistě těla ani o splynutí s přírodou, vodou. Proč by měl někdo vystupovat z komfortní zóny, když si dotyčný řekne, že ta voda je pro mě tak akorát tak mu bude komfortně .
Michal Sada
Michal Sada Před 5 měsíci
Nehovoří o tom, aby jsi skočil netrénovaný do ledové vody a setrval do skonaní. Mluví tady o splynutí s přírodou, vodou, očistou těla a mysli a vystoupení z komfortní zóny za využití zdravý prospěšného oživování se.
Marie Valickova
Marie Valickova Před 5 měsíci
Líbí se mi, když Jarda Dušek zabloudí mimo téma ke štěkajícím psům, robotům, že se hosté ozvou nějakou vzpomínkou opět na Wimhofa.ocenuju snahu se držet tématu;-)
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Před 5 měsíci
tomu posiluji břicho a chůzi 10.000 kroků. Mějte se krásně, super Kampa, přeji krásné dny a hodně zdraví....Lidka
Jiri Zajic
Jiri Zajic Před 5 měsíci
Ale určitě je skvělé se otužovat,kdyby to začala dělat aspoň půlka národa, tak minimálně v zimě ubude drasticky počet nemocných a třeba by se pani dochtoři mohli víc venovat chirurgii, sebezdokonalovani či a to snad nejlépe prevenci, což se farma-mafii líbit nebude, ale byla by to ohromná prdel to sledovat...
Jiri Zajic
Jiri Zajic Před 5 měsíci
Tak Jarda Jágr nejsu, asi si ten kurz odpustím... což neznamená, že ty vany s ledem a jejich priprava/udržení určitě něco stojí, rozumim...
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Před 5 měsíci
půjdu. Mějte se hezky.
Trood
Trood Před 5 měsíci
Ahojte prosím vás ať mi dáte subsckribe už se blížím k 1k tak vás prosím dejte odběr
Michael Edgar Horský
Michael Edgar Horský Před 5 měsíci
❤️ 44 🌵 43 ❤️ 69 🌵 l08 ❤️
misuyy fong
misuyy fong Před 5 měsíci
Moc děkuji, bylo to opět velmi inspirativní.
Vladan Jakub Valouch
Vladan Jakub Valouch Před 5 měsíci
No o těch spermiich mě hodně pobavilo, mám k tomu svůj příběh 😉 před cca 28 ledy jsem byl na vyšetření a bylo mi řečeno, že jich mám málo a jsou lenivé 🤔 no a za tu dobu mám 6 dětí 👻. Myslím že se měli také podívat v mém pripade jinak 🤔😉😀
hodpol16
hodpol16 Před 5 měsíci
Konečně kvalitní zvuk bez rámusu vařící konvice a rachotu skleniček! Díky!
TatankaJotankaCZ
TatankaJotankaCZ Před 5 měsíci
Vlastně, prostě , právě a stále dokola aj několikráte v jedné větě až to uši rve. Proč tak plzníte těmi floskulemi náš krásný barvitý jazyk? Neustále se oháníte vědomím, tak se kurňa zvědomte a zaposlouchejte jak mluvíte.! Už se tak mluví všude. Tahle infekce je horší jak ten koronasajrajt. Ufff. Národní buditelé se v hrobě musí hnusem obracet. Ať se daří. Howgh
Jiri Zajic
Jiri Zajic Před 5 měsíci
Jo, čeština ide rapidně do prcky, s tou pražskou omluvou, heleeeee...blee, chce sa mi grcat, čistá č.j.už je jen v některých koutech Moravy a Slezska...
misuyy fong
misuyy fong Před 5 měsíci
Stáva sa mi po tej studenej sprche, že mi končeky prstov aj na nohách práve ostanú biele a začínajú tŕpnuť, môžete mi prosím poradiť čo s tým, ďakujem Pokec super 🙂
Daniel Frnoch
Daniel Frnoch Před 5 měsíci
Pane Dušku, častokrát ve mně propuká nekonečná zlost, když jdu kolem plotu a vyřítí se na mě zpoza keřů jakýsi raťafák a štěká jako blázen (kolikrát jsem si všiml, že čím menší pes, tím hřmotnější štěkot). Nebojím se ho, jelikož nás povětšinou dělí plot. Beru to spíše z pohledu, že mě okrádá o klid a nerušenou procházku. Poslední dobou jsem nějak přestal tak hrozivě nenávidět a začal s nimi spíše promlouvat, popichovat je, protože je celý proces dráždění příjemnější než se nořit do nepříjemných pocitů. Ale ta myšlenka o tom, že vlastně psi nechtějí nic jiného než být pohlazeni a polaskáni, že štěkají vlastně kvůli tomu, aby na sebe upozornili... to je něco, co veškerý hlasitý štěkot promění v rajskou hudbu:-) to je revoluce v mém vnímání psů jako takových:-) Když jsem vás to slyšel dopovědět a vše jsem si uvědomil, hrozně jsem se rozesmál.
Luděk Agreo Heger
Luděk Agreo Heger Před 5 měsíci
Otužování a metoda je super. Dělám to už skoro 2 a půl roků a dnes jsem byl v Divoké Orlici u polských hranic. Voda 4 st. Určitě doporučuji.
gleb - noc v opere 🖭
3:44
BIG BOY GLEB
zhlédnutí 353K
SEBASTIAN - Stačí jen málo ft. ATMO Music
3:35
SebastianOfficialVEVO
zhlédnutí 103K
Duše K - tentokrát s Jiřím Ledvinkou 19.12.2020
1:54:25
gleb - noc v opere 🖭
3:44
BIG BOY GLEB
zhlédnutí 353K
SEBASTIAN - Stačí jen málo ft. ATMO Music
3:35
SebastianOfficialVEVO
zhlédnutí 103K
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
СЕРЖАНТ | СЕРИЯ 1
44:52
Сериалы. РЕН ТВ
zhlédnutí 5M
Jednou jsem slíbil
3:41
Lipo - Topic
zhlédnutí 93K