Daniel Landa - Blanický manifest (Official Audio)

  zhlédnutí 227,122

Daniel LANDA

Před 5 měsíci

Daniel Landa - Blanický manifest (Official Audio)
www.blanickymanifest.cz
Oficiální nahrávka skladby Blanický manifest
#DanielLanda #BlanickýManifest

Komentáře
Piotr Praga
Piotr Praga Před měsícem
Słyszycie nas, my nie jesteśmy dziećmi, tracimy grunt pod nogami. Życie jest coraz krótsze, czas leci, Wołamy w ciemność, kto jest z nami. Mówię, że dwunasta jest już dawno wybiła, Pająk tylko ulepszył swoje sieci. Wie wszystko o ludziach, o tym jak żyją, w ukryciu czycha na twoje dziecko. Moc, to jestes ty! Moc, to jest twój głos! Milczenie jest zgodą. Może nadchodzi twój czas. Moc, to my! Moc, to jest nasz głos! Moc, to ty! Musisz tylko wyjść ze swojej skorupy. Mamy dziurawą pamięć, kłamstwa stają są prawdą, a prawda plotką. Strach lata stadem nad głową, Kostucha pakuje się do reklamy. Czasy zmieniają się na naszych oczach, Pytam się, jak długi jest mój łańcuch. We mgle kryje się wyjaśnienie, Powstać albo zamordowac swoje marzenia. Moc, to ja! Moc, to jest mój głos! Milczenie jest zgodą. Może nadchodzi mój czas. Moc, to my! Moc, to jest nasz głos! Moc, to ty! Musisz tylko wyjść ze swojej skorupy. Gdzie kończy dumny obywatel, który właśnie został zmieciony z powierzchni ziemi? Wolność, ofiara zamachu, Może spotkamy się za kratami, Słyszycie nas, my nie jesteśmy dziećmi, Juz tego mamy "pełne zęby" (mamy tego dosyć). Memento mori, lata mijają, Nie będziemy "trzymać gęby" (milczeć). Moc, to ty! Moc, to twój głos! Milczenie jest zgodą. Może nadchodzi twój czas. Moc, to my! Moc, to jest nasz głos! Moc, to ty! Musisz tylko wyjść ze swojej skorupy.
Martin Steppek
Martin Steppek Před měsícem
👍👍👍
Jarek Cimrman
Jarek Cimrman Před 2 měsíci
👌🏻👍🏻 🇨🇿🇨🇿🇨🇿
Renata Lukešová
Renata Lukešová Před 3 měsíci
Hrrrr na ně,!!!!! Bouře!
Ke-win
Ke-win Před 3 měsíci
Lepšie ako nová verzia✌✌
jirigreger
jirigreger Před 3 měsíci
Pravda, že se toho vládě moc nepovedlo, ale nepomůže, když budem chodit bez roušek a roznášet virus. Jen se tím situace zhorší.
Karel Janyška
Karel Janyška Před 3 měsíci
DOMÁCÍ TEST NA COVID-19. (Patří to všude, kde jsou lidi.) Je přesnější, než ty co známe, rychlý, bezpečný, velmi úspěšný a zadarmo. Je spojen rovnou s vyléčením. Všechno záleží na každém z nás. Zdá-li se nám, že na nás "něco leze", všichni to známe a říkáme a víme o čem je řeč, stačí už i malá rýma, nebo naměříme-li teplotu 36,8 a výše, okamžitě všeho necháme, může to být covid-19. Pořádně se oblečeme a budeme zahřívat tělo tak dlouho, až řekne dost. Je možné, že to udělá hned, ale my pro jistotu ještě budeme chvíli pokračovat. Když je mu nesnesitelné horko je zdravé. Test je hotov a je negativní. Když bude chtít ohřívat dále, musíme mu vyhovět, aby jeho imunitní systém teplota spolehlivě aktivovovala a ten vetřelce nalezl a zlikvidoval. Trvá to tak půl hodiny až hodiny tři. Kdybychom zasáhli pozdě je to špatné a budeme muset absolvovat kolečko, které pro nás připravilo MZČR... Dzp.
Libor Pač
Libor Pač Před 4 měsíci
Pěkná práce, ale podpořil bych jen řemeslníky a ne průkopníky a hospody, tu si může otevřít i blbec.
Daniel Dőpke
Daniel Dőpke Před 4 měsíci
Starý Skinhead se hlásí do služby
Sebastian Valmont
Sebastian Valmont Před 4 měsíci
činy jsou více než slova
Jozef Zizlavsky
Jozef Zizlavsky Před 4 měsíci
Ďakujeme Bratia Česi.
Marian Dekis
Marian Dekis Před 4 měsíci
Ti co dali palec dolů to jsou Babišovi ovečky 👎👎👎
Jaroslav Valenta
Jaroslav Valenta Před 4 měsíci
Danieli drž se a bojuj. bojuješ za svobodu, za další generace, bojuješ za víc lidí než si myslíš. Bojovat s covidem se musí dát i inteligentně, ne jen zavřít lidi do klece a dívat se jak pomalu chcipaji. Jen se bojím že se to zvrtne v občanskou válku svědků Covidových proti nám...
Vitezslav Nezval
Vitezslav Nezval Před 4 měsíci
No hlavně to mažte.že si tady politici ovlivňují soudy pomocí nechání se navolit do soudních senátů na lokálních úrovních,kde přehlasují soudce a celý systém úřednických podvodů a lží,který je direktivně řízený politiky,to nejde smazat.To ví všichni,kdo s tím přijdou do kontaktu.
Petra Novak
Petra Novak Před 4 měsíci
Chciplpes.cz R.I.P. Bary,hotely,kadeřnictví, galerie,dětské koutky,fitka,květinářství,taxi služby,cukrárny, zastavárny...,...,....,......... Na této stránce uvidíte likvidaci a příběhy lidí a národa. Milý podnikatelé, zaměstnanci a jejich rodiny, hodně sil a pomoci
KORINA KRAUSOVÁ
KORINA KRAUSOVÁ Před 4 měsíci
Lidi a vlády skoro celého světa jsou zatažení do PODVODU farmaceutických mafií s Covidem, který ani žádným infekčním virem není, dokonce ho nikdo nikde neizoloval ! Záměrně, protože na něco, co neexistuje nebude žádná vakcína účinkovat a tím pádem se bude moci očkovat pořád dokolečka a BYZNYS s vakcínami pojede na plné obrátky. Nejnovější studie prokázala, COVID je lehce léčitelný parazit !
85Josee
85Josee Před 2 měsíci
Úplně přesně řečeno
Charlie Rabek
Charlie Rabek Před 4 měsíci
Škoda že ovce 🐑 té písničce nemůžou rozumnět
Pavla Wolfova
Pavla Wolfova Před 4 měsíci
Krása jako vždy💗
Krátky Proces
Krátky Proces Před 4 měsíci
Super!taká je realita!lspolu to dáme👊👊👊
Effenberger Jindrich
Effenberger Jindrich Před 4 měsíci
Potkáme se na místě, kde nebude tma.“ Potkáme se na místě, kde nebude tma.“ potkame-se-na-miste-kde-nebude-tma/
Milan Bovan
Milan Bovan Před 4 měsíci
2020
Marek Herman
Marek Herman Před 4 měsíci
:-)
daniel jakubčík
daniel jakubčík Před 4 měsíci
Super se to poslouchá Dane dík moc 👍👍
saluspraha saluspraha
saluspraha saluspraha Před 4 měsíci
At je Landa jakej chce, rad se stylizuje do podoby řitíře, generala Zkozyspada, válečníka a zavodnika....ale vsechny tyto obskurni excesy mu jsem schopen prominout, jelikoz Orlik...to je bez legrace úžasné dílo, skvělá práce , pořádně nalozena masina. Kdyby kazdej v zivote udelal ve svym oboru neco tak kvalitniho jako Landa v hudbe s Orlikem, tak uz konolizujem Mars. Proste je to zvlastni osoba tenhle Landa.
Romano
Romano Před 4 měsíci
Jest velka moc !! Kloubuk dole !! Az u nas slysymy ten hlas !! Pozdrav z Polska
Vlk Saki
Vlk Saki Před 4 měsíci
🔥🐺🔥
Jan Mihalus
Jan Mihalus Před 4 měsíci
"Pandemia ako liek", alebo teória o tom, čomu sa dnes všetci divíme, čo to za bielu nemoc tu dnes okolo seba máme: - Zdravie bankového systému pred pandémiou v mínusových diskontných sadzbách centrálnych bank - So spustením pandémie exponenciálne stúpa potreba úverov, EU ohlasuje nový eurovalovovy megaprogram - Prognóza vyvoja diskontných sadzieb na roky 2021+ je opäť v pluse - Prečo pandemia a lockdown? Klauzula Vis Major-Vyššia moc garantuje že hojací sa bankový systém nezasiahne spätne entropia neusporiadanosti ktorá bola spustená do odvetví s reálnou tvorbou pridanej hodnoty. Ináč by postihnuté podniky a obce mohli žiadať od finančného sveta sanovať všetky straty spojené s pandémiou. Vis major predstavuje aj inė katastrófy ako: zemetrasenia, revolúcie, vojny a pod. Nietorými už bol v minulosti chorý bankovy systém liečený!!!
Jan Mihalus
Jan Mihalus Před 4 měsíci
Základne ľudské právo - Právo rozhodnúť sa radšej zomrieť na COVID19 ako prestať žiť slobodne, inymi slovami, byť otrokom. Možné infikovanie nerieši ani žiadna z pripravovaných vakcín. Teda prečo očkovať jednotlivcov s prirodzenou imunitou? Ak nestačí, mech štátna zdravotná poisťovňa vytvorí produkt poistenia zodpovednosti za škodu z COVID19!!!
Jana Petruželová
Jana Petruželová Před 4 měsíci
Koukala jsem na video předání petice. Za jakou hranicí zoufalství??? Každý může jít markovat na kasu, nebo jít vybalovat zboží. Práce je dostupná ne že není.
Jana Petruželová
Jana Petruželová Před 4 měsíci
Ne. Nesouhlasím. O co jde, rozjet koncerty a divadla, všichni jupí jsem venku z ulity a ve finále poblít vlastní krví strop někde v nemocnici? Ne díky. Nouzový stav je to proto, že je nouzový a týká se to pro změnu všech, bez ohledu na povolání. Dokud nenajdou očkování, nebo něco na COVID, nouzový asi střídavě zůstane... A těm lidem na který to padlo řešit a který asi tý v písni kritizuješ nezávidím. Dane mám tě moc ráda, ale s tímhle nemůžu souhlasit. Nevidím v tý písničce žádný poselství ani smysl. Jediný snad žádat nějaký náhrady ušlého zisku od státu. Ale to máš zas, že nic nedají protože podnikatel podniká na vlastní riziko.. a není v tom žádná zlomyslnost, věř mi nebo nevěř. Taky mě ta situace nebaví. Každý den chodím do krámu, ať je lock down nebo ne a čekám kdy na mě kdo co prskne, a už jsem z toho unavená...Pevné nervy a hodně zdraví, snad bude brzo líp.
Raazoth
Raazoth Před 4 měsíci
Memento mori, Dane, pořád jsme tady a když smrt, tak v bitvě. Ukažme jim soumrak bohů, v pravý čas.
Radim Pytlik
Radim Pytlik Před 4 měsíci
Dekuji HRDINO,Muj,Nas,CESKY!
Tomáš 4444
Tomáš 4444 Před 4 měsíci
Moc to jsem já.... Moc to jsme my.... 👍
Libor Fojtík
Libor Fojtík Před 4 měsíci
Kdo ví očem zpívá lajk , shcválně by mě zajímalo kolik vás bude
Hynek Opach
Hynek Opach Před 4 měsíci
Ja taky, delas dobre, stupnuje se hore mam toho dost, nejsem neci chvost Neboj, je nas vic, co nechcem letet na mesic Ale byt tu doma, to je moje zona A tak to i bude, at to vedi vsude... Podpora !!!
Daniel Plachý
Daniel Plachý Před 4 měsíci
Největší pecka;) top
Daniel Genesis
Daniel Genesis Před 4 měsíci
Super 👍👍👍
Jiří Uher
Jiří Uher Před 4 měsíci
To není role bojovníka,ON je a byl bojovník.Přes držku od Dana je pocta.
Martin Janík
Martin Janík Před 4 měsíci
Dát do rádia!! Ať to slyší všichni
tomas zavadil
tomas zavadil Před 4 měsíci
aeronet.cz/news/daniel-landa-vysvetloval-v-rozhovoru-svuj-lobbing-za-sterove-pcr-testy-emanuela-zdarskeho-podle-zpevaka-je-to-pilotni-projekt-mireny-na-vladu-cr-aby-slinove-testy-akceptovala-jako-validni-test/
Roger de Brantes
Roger de Brantes Před 4 měsíci
Zajímavé je, že Landovi docházejí intuitivně věci, které nejodvážněší intelektuálové ze Západu (D. Murray, J. Peterson, E. Zemmour) teprve sepisují. Landova intuice je opravdu silná, což dokazuje, že pravd není několik, je jenom jedna, a stojí za to za ní bojovat. Život ve lži je peklo.
Petr Vasicek
Petr Vasicek Před 4 měsíci
Ahoj Dane, je možný přidat písničku na Spotify ? Díky :-)
Starej Holubář
Starej Holubář Před 5 měsíci
Nebudeme držet huby!!
Max Alfred
Max Alfred Před 5 měsíci
csposts.info/cd/video/mbl-lINigpOozJo&ab_channel=cendasj Tady někdo ztratil půdu pod nohama! Bůh s námi - moc to je on - on zřizuje hromadné testování (pro jednu firmu, kde má účast!) Nenechám své děti testovat kvůli mamonu a sobectví prolhaných umělců, kteří něco jiného zpívají, než pak konají!
Bohumil Kupec
Bohumil Kupec Před 5 měsíci
Skvělí , chtělo by to i silnej klip 😡😡😡
Michaela Gabrišová
Michaela Gabrišová Před 5 měsíci
Zrádce!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮
Jaro Palic
Jaro Palic Před 5 měsíci
Ďakujte bohu že máte takýchto hrdých umelcov. Neskutočná pieseň. Zo lži je pravda z pravdy fámy.
tomas zavadil
tomas zavadil Před 5 měsíci
ORWELL-19: Daniel Landa a Janek Ledecký z Blanického manifestu se odkopali a natočili propagandistické video na PCR testování lidí, kteří chtějí chodit na koncerty! Lidé budou dostávat náramky jako dobytek, před koncertem podstoupí výtěry, výsledek jim přijde do 2 hodin, a když bude pozitivní, agentura zatepla nabonzuje fanouška na hygienickou stanici! To nechceš! Člověk tím přivolá problémy i na svého zaměstnavatele a ostatní zaměstnance, kteří s fanouškem pracují na stejném pracovišti! Jiří Kobza z SPD znovu perlí a vyzývá k disciplíně a k dodržování protiepidemických opatření PES, jinak se prý nepodaří infekci potlačit! aeronet.cz/news/orwell-19-daniel-landa-a-janek-ledecky-z-blanickeho-manifestu-se-odkopali-a-natocili-propagandisticke-video-na-pcr-testovani-lidi-kteri-chteji-chodit-na-koncerty-lide-budou-dostavat-naramky/
Radek Navratil
Radek Navratil Před 5 měsíci
Landa!!! JSI MOCNÝ CHLAPE!!! SNAD NÁS BUDE >VÍC
eEvyl
eEvyl Před 5 měsíci
Až na tu basu je to hovno.
yakuza yakuza
yakuza yakuza Před 5 měsíci
Zapomente na Landu.Kouknite na AERONET.Ma tam video s Ledeckym.Jo dostali prachy.Propaganda na covid
Petr Klimeš
Petr Klimeš Před 5 měsíci
Z Blanického manifestu sám jeho autor pan Landa videem podporujícím testování před koncerty udělal 9. 12. blábol, kterým bojuje výhradně za své vlastní zájmy a zneužil tak 16000 signatářů manifestu.
Roman Roman
Roman Roman Před 5 měsíci
Peníze,peníze vládnou ...Cesta ze tmy ???? Cože ???Co to k.... je?? Spíš cesta do TMY. Za to musel bejt velkej balík. Za mě Velký zklamání z Vás obou. A další pokračování tý agitky bude s nějakou dobrotou od Moderny?
Štěpán Vrba
Štěpán Vrba Před 5 měsíci
Svůj arch s deseti podpisy pro BM mažu a hážu do koše před odesláním... Za co? Za ten hnus, co jste teď udělali, zvaný Cesta ze tmy! U mě končíte!
Dunkleosteus 78
Dunkleosteus 78 Před 5 měsíci
Myslím pane Lando, ze veřejnou podporou projektu "Cesta ze tmy" jste Blanický manifest prostě zabil ... Zatím slyším od všech mých přátel, kteří podepsali Blanický manifest, stejně jako já, akorát to, že jsou tímto vaším krokem nepříjemně překvapeni, šokováni a zklamáni. Nechápu, proč jste to udělal a postavil se do jednoho šiku s panem Flegrem atd. Přistoupil jste na hru mocných, že tu existuje "virus zabiják" a proto se musíme všichni nechat dokolečka testovat, jestli budeme chtít jít do kina, na koncert, prostě ven mezi lidi.... Škoda ....
Aktivní Zločinec
Aktivní Zločinec Před 5 měsíci
Cením kurva drát
Rudolf Suchy
Rudolf Suchy Před 5 měsíci
Dany ziju ve Španělsku v Andaluci. A chci se vratit fomu do PRAHY ,JSEM srdcem i duši Čech .A chci s tebou BOJOVAT ZA NAŠÍ ČESKOU VEC.Rad posloucham Tve pisnicky o nasi VLASTI.A pokazde mi tečou slzy z oci .A je mi moc smutno ze se nemam od tud jak vratit.Ziju tady na ulici a zebram.Y kdyz mam vsechny potřebné papiry,Tak tady nemam vubec zadna práva ani ty lidská. A VŠE JEN KVULI ZDEJŠÍ TOTALITĚ BANK.MAS VE VSEM PRAVDU.ČAU tvuj posluchač RUDY,alias.:mgrtulak1960@gmail.ČAU A HODNĚ ŠTĚSTÍ V NASI VĚCI.
Lukas Gal
Lukas Gal Před 5 měsíci
Pozdrav zo Slovenska bratia!
Jakub Jáka Moravčík
Jakub Jáka Moravčík Před 5 měsíci
Úplně klasický Landa, nálada písně připomíná první alba, za mne 10/10.
Petr Novotny
Petr Novotny Před 5 měsíci
To co signalizuje tato píseň mi příjde, že tu 98% lidí nechápe. A to je právě problém dnešní doby! Lidem to ani takto jasným textem nestačí. Rád podpořím Dana a půjdu klidně zvonit klíčema.. Lidi pojďme to změnit a pripravit lepší budoucnost alespon pro své děti..
Lw Future
Lw Future Před 5 měsíci
Aj sloboda ma mať svoje pravidlá. Tak si ju poďme vybojovať. !!!
Hellwet
Hellwet Před 5 měsíci
Super song ešte na spotify ho dať :D
Martin Sekyra
Martin Sekyra Před 5 měsíci
Skladba super, text skvělý, ale ta basa tady řádně tvrdí... Super!!! 👍
BOR14 V8STR8
BOR14 V8STR8 Před 5 měsíci
Povstat!!! 🔥🇨🇿✊🏻
3DtopTV
3DtopTV Před 5 měsíci
proč není v popisku videa odkaz na web BM?
Lukáš Ružanski
Lukáš Ružanski Před 5 měsíci
6.12. všichni pod koněm!
amksrccb
amksrccb Před 5 měsíci
V dnešní době špíny a zmaru je potřeba mít v něco víru... Jsou chvíle, kdy se mi má víra zpevňuje. Toto je jedna z těch chvil. Díky, věřím!
Milan Janoš
Milan Janoš Před 5 měsíci
Hluboce smekám za pravdivost textu. Jak už tady někdo napsal. Není důležité, kdo to zpívá, ale jaké poselství to nese.
dolita windo
dolita windo Před 5 měsíci
Perfektní Dane... silné a skvěle načasované ;-)
bilishu aliss
bilishu aliss Před 5 měsíci
mám z toho husinu od začátku do konce. Cítím v tom sdělení neskutečnou sílu X
Petr Hodaň
Petr Hodaň Před 5 měsíci
Diky Daniely ! Diky tobě myšlení nás OPRAVDOVÝCH ČECHŮ -ZATIM DRŽÍME V HOŘKÉ ZLOBĚ A NÉ V NENAVISTI!! KUS PRAVDY!! ...Tož tak u nas na Valachoch🤘🤜🤛
dolita windo
dolita windo Před 5 měsíci
...Díky Dane, zpívej!!!! :-))) ... ať stále víc lidí slyší a mají si vzít z koho příklad, jak rovně stát a nedat se, když jde o NAŠI svobodu, je čas!!!
Tomáš Baštinec
Tomáš Baštinec Před 5 měsíci
🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿💙❤🤍
bilishu aliss
bilishu aliss Před 5 měsíci
Krásné, burcující píseň plná energie. Veliká paráda, děkuji
Tomáš Volavka
Tomáš Volavka Před 5 měsíci
Nastal cas prosvitit temnotu.
Martin Kounovsky
Martin Kounovsky Před 5 měsíci
Opět nabitá silou která dokáže probouzet až neskutečné pocity.
8000SAC
8000SAC Před 5 měsíci
Prachy, prachy, prachy... :O)))
gioyu comi
gioyu comi Před 5 měsíci
Skvělá práce. 👍 Moc ti fandím a souhlasím. 🇨🇿
alida flus
alida flus Před 5 měsíci
Perfektní Dane... silné a skvěle načasované ;-)
Miloslav Stálý
Miloslav Stálý Před 5 měsíci
Dane myslím, že tohle je vydařené a také bych řekl, že by se měli spojit ti co to s tímhle národem myslí dobře. Nezvažujete s Tomášem ( Ortel ) nějakou spolupráci? On je jedním z lidí co by pro to ČEŠSTÍ dýchal....
doire aintu
doire aintu Před 5 měsíci
Husina a slzy v očích,hrdost i stud z toho že jsem Čech...doba je zlá,ale Dan vždy dodá mužům sílu.❤🤍❤🤍❤🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿
gioyu comi
gioyu comi Před 5 měsíci
Konečne to prišlo. Ďalšia pecka plná ostrej pravdy a reality dnešnej doby... klobuk dole.
Tanja Lo
Tanja Lo Před 5 měsíci
Dekuju za prave silna slova. Pozdrav z nemecka.
alida flus
alida flus Před 5 měsíci
Vždy budu s vámi!
bofooit gojo
bofooit gojo Před 5 měsíci
Kurva to je síla...fakt pecka, díky Dane!!
Daniel Uscký
Daniel Uscký Před 5 měsíci
Super pieseň!!
Jozef Miksa - Reality a Financie
Jozef Miksa - Reality a Financie Před 5 měsíci
Počúvame aj na Slovensku... Super dielo a najmä vyslovená PRAVDA
doire aintu
doire aintu Před 5 měsíci
Ještě na spotify prosím :)
Vencálo Cz
Vencálo Cz Před 5 měsíci
Tak tohle je další pecka
DK Center
DK Center Před 5 měsíci
Jediný umělec a zároveň motivátor, který co říká / zpívá, to i myslí vážně! Tolik lidí ho nemají rádi, ale vlastně sami ani neví proč? Přitom by on položil za Česko život, narozdíl od nich. Do roku 1938, kdy Česko byl ještě národ, by ho milovala a vážila si většina lidi, bohužel po roce 1938 se národ změnil na pouhé obyvatelstvo. A Dan je i přesto vše, stále tou jiskrou pro naději, že Česko změní zase za hrdý národ! Díky Dane!
bofooit gojo
bofooit gojo Před 5 měsíci
Výborná pecka, řízná, povedený text, jen ta divná basa dle mě působí rušivě.
Arkana Ell
Arkana Ell Před 5 měsíci
Čeští chlapi, buďte ve střehu? csposts.info/cd/video/mMqcs42HrK51vas&feature=share
hen ko
hen ko Před 5 měsíci
...Díky Dane, zpívej!!!! :-))) ... ať stále víc lidí slyší a mají si vzít z koho příklad, jak rovně stát a nedat se, když jde o NAŠI svobodu, je čas!!!
8000SAC
8000SAC Před 5 měsíci
... jde o prachy, o JEHO prachy... :O)))
Jiří Poraz
Jiří Poraz Před 5 měsíci
Krásné, burcující píseň plná energie. Veliká paráda, děkuji
Roman Štěpánek
Roman Štěpánek Před 5 měsíci
Však už brzy začne vládnout skutečně spravedlivá vláda. Pak se všem lidem bude dařit dobře.
DAVČA 78
DAVČA 78 Před 5 měsíci
Bomba když my bylo pět poslouchal jsem tě pořád👍👍👍
hen ko
hen ko Před 5 měsíci
KOLOSÁLNÍ DÍLO!!! Díky moc našemu hrdinovi!
Lukáš Ružanski
Lukáš Ružanski Před 5 měsíci
Super píseň,Dane, potřebujeme Tě i na demonstracích!
8000SAC
8000SAC Před 5 měsíci
Když mu zaplatíš, přijde zahrát i na demonstraci...! :O)))
Zdeněk Skála
Zdeněk Skála Před 5 měsíci
To je tak silné a pravdivé .....
fouoii gyhh
fouoii gyhh Před 5 měsíci
Už toho máme dost!!! Chceme normálně žít
Lukáš Hačko
Lukáš Hačko Před 5 měsíci
Konečne to prišlo. Ďalšia pecka plná ostrej pravdy a reality dnešnej doby... klobuk dole.
martin prochazka
martin prochazka Před 5 měsíci
Vždy budu s vámi!
Miroslav Fencl
Miroslav Fencl Před 5 měsíci
Jen škoda že to nevyšlo před volbami. Možná by se víc lidí zamyslilo. Díky Dane 👏👏👏👏
Matěj Zelenka
Matěj Zelenka Před 5 měsíci
Ještě na spotify prosím :)
fouoii gyhh
fouoii gyhh Před 5 měsíci
Landa is Back! Slyším v tom nasranej Neofolk!
Tama Pai
Tama Pai Před 5 měsíci
instagram.com/tv/CH5d0beBdIP/?igshid=mgsdhdifw2r
Pavel 22
Pavel 22 Před 5 měsíci
Výborná pecka, řízná, povedený text, jen ta divná basa dle mě působí rušivě.
senni bgon
senni bgon Před 5 měsíci
Mám husí kůži ... Mluvíš mi z duše Dane
laskin riubn
laskin riubn Před 5 měsíci
Přichází náš čas..náš hlas..🙏🏼 Děkujeme Dane 🙏🏼🇨🇿♥️
senni bgon
senni bgon Před 5 měsíci
...Díky Dane, zpívej!!!! :-))) ... ať stále víc lidí slyší a mají si vzít z koho příklad, jak rovně stát a nedat se, když jde o NAŠI svobodu, je čas!!!
dutoiu hour
dutoiu hour Před 5 měsíci
Jste pořád stejně dobrej Dane, super song :)
Daniel Landa - Ukolébavka
03:25
Daniel LANDA
zhlédnutí 1,1M
KOJO - House Get Low (feat. STEIN27 & Indigo)
3:05
Walda Gang   - Asi se mi stejska (Official Audio)
03:33
WaldaGangOfficial
zhlédnutí 15M
Daniel Landa   Táta
03:38
Tonda655
zhlédnutí 5M
Mystery | Deep Chill Music Mix
1:00:42
Fluidified
zhlédnutí 1,8M
ORTEL - COVID 19
04:59
Tomáš Ortel
zhlédnutí 1,4M
Divokej Bill - Tsunami (official video)
03:24
Divokej Bill
zhlédnutí 11M
KOJO - House Get Low (feat. STEIN27 & Indigo)
3:05
VIDRAIL I Ladislav Sinai Podcast #53
1:19:06
Ladislav Sinai Podcast
zhlédnutí 39K
MONEY MAKING TRICK TUTORIAL💰 #Shorts
0:24
Friday Night Funkin Animation- STRESS!
1:21
TheShookKitty
zhlédnutí 20M