DŮLEŽITÉ TIPY, co by měla znát KAŽDÁ HOLKA! (tohle vás může zachránit)

  zhlédnutí 50,301

Katie

Katie

Před 7 dny

Dneska trochu vážnější téma, ale přijde mi, že se o tom hrozně málo mluví, proto vám snad tohle video pomůže, kdyby cokoliv.
w h e r e t o f i n d m e :
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
INSTAGRAM ▻ katus_tomickova
MŮJ MERCH, DATIE APPAREL A ECO PRODUKTY ▻ shopdatie.cz/
PODCAST ▻ csposts.info/start/PLHzPUxtM4TLZWrWHNDUEyvfTcsK1bfI7x.html
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
✶ Business ▻ katustomickova@seznam.cz
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
JAK UŠETŘIT $$ + JAK MĚ PODPOŘIT ♡:
✶ Největší podporu projevíte i nadále sledováním mých videí, nebo zakoupením některého z produktů na našem webu tady: shopdatie.cz/
✶ Všemi známé Airbnb. S těmi nespolupracuji, takto to může udělat každý. Když objednáte ubytko přes tento odkaz, dostanete slevu $44 a já taky něco, co potom na stránkách můžeme obě strany využít. Pojďme si navzájem pomoct a ušetřit pár korun při cestování! (Sleva platí jen při nové registraci!)
www.airbnb.cz/c/katerinat701
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
Oblíbené seznamy videí:
✶ život v anglii: csposts.info/start/PLHzPUxtM4TLbTisBZlwcdKwuuPpdLUWxR.html
✶ cestování: csposts.info/start/PLHzPUxtM4TLZfNiZMqhn9vvn959fal3QY.html
✶ co doporučuji vidět: csposts.info/start/PLHzPUxtM4TLadr_1leywAD4be24NNaF4c.html
✶ recepty: csposts.info/start/PLHzPUxtM4TLapgoHJJTKaFNs95UXhEwYE.html
✶ reinkarnace, true crime příběhy a mnohem víc: csposts.info/start/PLHzPUxtM4TLaczfQd2r2Yu__4lEN7S7sp.html
✶ pravda o...: csposts.info/start/PLHzPUxtM4TLZkeEh57WFBkkYN1t8acfFN.html

Komentáře
Eliška Benešová
Eliška Benešová Před 7 hodinami
Když nematé pepřák..může podobně posloužit i deodorant😎
Kvetka Mitáš
Kvetka Mitáš Před 18 hodinami
Viac takýchto videí !😍😍😍😍
eva Batyour
eva Batyour Před 20 hodinami
Každá třetí žena myslím
oiuet souiu
oiuet souiu Před 21 hodinou
Ta červená farba ti mega pristane🥰🥰❤️
Blon Dýna
Blon Dýna Před dnem
Někdo doporučuje i místo pepřáku obyč lak na vlasy😊 nejen, že je levnější ale ještě je pravděpodobnější, že ho holky mají u sebe. Jako rychlá reakce za mě super, asi by mě to hned nenapadlo.
Nik_Nika Nia
Nik_Nika Nia Před dnem
Me se stalo to, že mi bývali spolužáci (9) byli. Tak oni me sikanovali. Jednou večer sem šla se svim psem ven. A potkala sem. Ale neresila sem to a to byla chyba... šli za mnou Kessina (muj pes.) Si jich všimla a začala štěkat ale bylo už pozde. Jeden z nich se mnou třískl ke zdi. A další dva vzali Kessinu a mlátil do ni me kopali a taky mlátili pak odešli. O 5 minut později me našla moje kámoška, ktera věděla kudy chodíme. Dopadlo to tak ze sem mela zlomenou ruku a noc. A Kessina mela zlomenou packu. Ale už sme obě v pohodě. A za to Děkuji jenom sve kamarádce.
Forejtova.a
Forejtova.a Před dnem
skvělý video
oiuet souiu
oiuet souiu Před 21 hodinou
miluju tvoje videa určitě pokračuj
Ema a Arin
Ema a Arin Před dnem
Super video!! Moc cením. Takovýhlech videjí by mělo být víc.😊👍
Verča K
Verča K Před dnem
Nám se stalo že jsme šli s kamaradkama hledat čerty, a naštestí jsme potom potkali cestou kluky ze třídy kteří je taky hledali. No a tak jsme šli na náměstí a nikde jsme čerty neviděli, a pak jsme si všimli že na druhé straně jsou nejaký lidi a bylo jim asi tak 15-17 a my jsme mysleli že taky hledají čerty tak jsme na ně koukali jestli někam pujdou že by jsme šli za nimi. Smáli jsme se měli jsme dobrou naladu a najednou jsme slyšeli rány a viděli jsme jak jeden kluk z mlátí pěstí do břicha jineho kluka😳 tak jsme si řekli že pujdeme pryč ale že nebudeme utikat protože by nás to mohlo prozradit a taky by nám mohl něco udělat (jinak už v tu dobu byla davno tma) tak jsme šli strašně vyděšení a potom jsme si všimli že ten kdo tam zmaltil toho kluka jde rychlým krokem za námi tak jsme začali utíkat a běžely jsme do pizzerie. Byli jsme tam 3 holky a 3 kluci no a 2 kluky ze třidy napadlo že se tam pujdou podivat a kdyžtak nějak pomoct tomu zmlacenemu. Jeden kluk tam s nami zustal aby jsme se nebáli. Zachvíly se kluci vrátily a řekli že tam jsou policisté a zachranka.
Vendula Jirmannová
Vendula Jirmannová Před dnem
Píšu trochu později, ale snad si to ještě někde přečte. 😊 Za mě je rozhodně super využívat funkci sledování v telefonu. Když jde slečna na rande s někým „neznámým”, ať nechá neustále sdílet polohu kamarádkám, mamce, komukoliv, kdo může v případě nějakého divného pohybu kdykoliv zasáhnout.
vendula brtnikova
vendula brtnikova Před dnem
To s těmi klíčema dělám taky😅❤️
Bára Martýnková
Bára Martýnková Před dnem
Prosím udeláš nejaky video se strašidelnímy přibehy nebo krymi příbehy 🤣
Juli Vos
Juli Vos Před dnem
Moje rady - Nikdy nemějte sluchátka když jdete sami večer i za dne na nějakém místě kde nechodí moc lidí.. Když jdete ven s někým cizím a nevíte kdo to je , tak se sejděte třeba v kavárně,na náměstí,na nádraží,prostě tam kde jsou lidi.
Daniela Dada
Daniela Dada Před 2 dny
Já jsem zase slyšela,že když předstíráte telefonát,tak pak útočník bude mít pocit,že svět okolo nevnímáte a má pak větší šanci zaútočit😌
Tereza Stránská
Tereza Stránská Před 2 dny
Děkuji moc za to, že pro nás děláš tyto opravdu důležitá videa❤❤❤
Nina Svitičová
Nina Svitičová Před 2 dny
jsou i takové krytky na ty pití v těch barech:))
Kamila Polášková
Kamila Polášková Před 2 dny
jsi moc hodná ❤️ dekujeme za tebe 🥰
Daniela Churá
Daniela Churá Před 2 dny
Co je to tindr
Aneta Vrbová
Aneta Vrbová Před 2 dny
Kdyz jit vecer sama pesky, tak bez sluchatek v usich! Takhle me jednou vydesila holcina, ktera mela rychlejsi krok a predchazela me na sidlisti. Vubec jsem ji neslysela, ani ji nezaregistrovala pri obcasnym otoceni (ocividne za mnou nesla dlouho), vsimla jsem si ji, az kdyz prochazela vedle me. Nebejt to holka, ale nejakej agresivni debil, tak bych nemela sanci postrehnout jeho pritomnost driv, nez by me napadl.
Veronika Juricova
Veronika Juricova Před 2 dny
Je od tebe hezké že tohle točíš.💞Prosím natoč 2 část Doporučuji útočit mezi nohy,kolena,hlava,krk,holeň. Taky doporučuji k obraně deštník nebo kabelku,batoh.PS:Tohle video mi pomohlo.Děkuji❤️☘️
Laura Achbergerová
Laura Achbergerová Před 2 dny
Milujem tvoje videjka sú vždy veľmi super aj poučné. Mne sa už párkrát stalo že ma niekto prenasledoval a urobila som presne to že som akože telefonovala. Potom ten dotyčný zastavil a už nepokračoval ďalej zamnou.
Ráchel Pfisterová
Ráchel Pfisterová Před 3 dny
Ahoj Katie k tomu pití moje sestřenice si na party nepohlidala pití a někdo jí dal do pití nejspíše nějakou drogu musela se volat její mamka a zdrogovanou jí vezla domů.Btw miluju tvoje videa určitě pokračuj
Karolína Baťková
Karolína Baťková Před 3 dny
Já když chodím na flétnu (ted zrovna ne jsou ted zavreny) tak sice bydlím kousek od hudebky, ale v takove temne ulici a mam hrozně divný pocit vždycky. A mamka mi dala pepřový sprej, abych se mohla bránit. U nás ve městě je ještě ke všemu hodně feťáků. Ke všemu končím s hudebkou docela pozdě a večer v zimě a na podzim když už je tma.
Viky Rácová
Viky Rácová Před 3 dny
Super video doufám že bude part 2 ❤
Merunkova K
Merunkova K Před 3 dny
a co když mám špatnej pocit z každýho kdo kolem mě projde.:)
Tereza Kozderková
Tereza Kozderková Před 2 dny
Přesně
Soy Bia
Soy Bia Před 3 dny
Super video, skvěle ze jsi tohle video natočila. 🍀 moc miluju tvoje videa. 😍
Nikita Leno
Nikita Leno Před 3 dny
Ukázalo se, žе můžete automaticky kopírovat obchody ziskových obchodníků. Známý obchodník Walter Bulls ukazuje, jak to udělat, na svém vlastním příkladu, v košíku jej najdete jako „Walter Coin Coin“.
Lindt
Lindt Před 3 dny
Ahoj. Tohle video na mě vyskočilo náhodně. A vůbec toho nelituju. Zrovna nedávno se mi stalo, že mě málem zmlátila zfetovaná žena. Vždycky mějte po ruce cokoliv, čím se bránit. Svět je plný nestvůr a nikdy nevíte, kdy se vám to může stát. Děkuju za tohle video c:
Liana Varjanová
Liana Varjanová Před 3 dny
Krásné video a strašně ti sluší ty růžoví vlasy 💖💖💖🤗🤗🌻🌻🌻
Petra Hejlová
Petra Hejlová Před 3 dny
Místo klíčů nebo pepřáku stačí mít klidně jen OBYČEJNOU OŘEZANOU TUŽKU ;-) Na akci se krásně ztratí v tašce, při odchodu domů ve tmě v ruce není skoro vidět. A ořezaná špička může pěkně ublížit, pokud by to bylo potřeba :-)
Jmeno Prijmeni
Jmeno Prijmeni Před 3 dny
Tohle do trendů!
lucy blahova
lucy blahova Před 3 dny
Bylo asi 21:30 a já šla domů... No a byla tma zejo a předem ou šel nějaký typek... Já se úplně bála ne a prostě jsem přešla a on se na mě díval ne a já že wtf.... A tak volám mamce a najednou mi ten člověk řekne "čau luckooo" a já že wtf a pak si uvědomím že je to od bráchy starší kamarád
Tereza Kozderková
Tereza Kozderková Před 2 dny
Xddddddddddddd
Nela Bardiovská
Nela Bardiovská Před 3 dny
J a vda kdy du ze školy mam v ruce kovovou lahev jen tak pro jistotu a to stám telefonem delam taky
Alinatorka
Alinatorka Před 3 dny
svata pravda alelujaaaa
Salko
Salko Před 4 dny
Bývame v bytovke a máme pod schodami máme miesto kde sa vojde dospelí človek raz sa stalo že tam dole spal a starosta neraz hovoril že je akože nebezpečný že neraz ublížil človeku akože nie veľmi ale chápete a teraz mám psa ktorého sme dali na výcvik kvôli mojej bezpečnostní teraz sa bojím trošku menej ale radšej mám pri sebe slzný sprej a to som chvála Bohu ešte nepoužila a som za to rada
Anna Mišurcová
Anna Mišurcová Před 4 dny
Díky moc za video :) jsou tam fajn tipy, ale pamatuju si z nějaké besedy s policajtem, ze telefonování, sluchátka, dlouhé rozpuštěné vlasy, za které te může někdo chytit, jsou prave lákadla pro uchyly. A taky bych radila nikdy nechodit domů nebo na místo, kde nikdo není, když vás někdo sleduje. Radsi budu hodinu chodit po veřejných místech se spoustou lidí a pozorně ho sledovat, než ho to přestane bavit. Pokud nepřestane, jeďte domu tagem nebo někomu zavolejte, ať vám jde naproti. Vim o tom prd :D ale díky své opatrnosti jsem dosud živá a zdravá. Stojí to za to.
t
t Před 4 dny
Uzasne a strasne dulezite video!!💗
ZuPa
ZuPa Před 4 dny
Dievčatá keď idete s nejakým chalanom prvý krát von/ na rande. Tak von choďte aj s kamarátkou a keď idete na rande tak choďte do reštaurácie alebo niekde kde nebudete sami
Vanesa Siganová
Vanesa Siganová Před 4 dny
Tak přečetla jsem všechny komentáře ,a vážně mi to pomohlo , i tvoje Katie❤️ Lidi pojde radit co vám pomáhá 🤍je to vážně užitečné a je to z vaši skušenosti
Kla_ra V
Kla_ra V Před 4 dny
snad vše co si zmínila tak mě rodiče učili a jedna věc co bych chtěla dodat když nám někdo ubližuje nebo když se nám něco děje tak nekřičet pomoc jelikož v dnešní době lidi na slovo pomoc nerágují tak křičet hoří jelikož na to se otočí každý a je větší pravděpodobnost že vám někdo pomůže. jinak super video, mám tě ráda
Dendik 123
Dendik 123 Před 4 dny
Vým že je to blbost ale dát si skleničku na kliku ze vnitř bytu protože k dyž vás bude chtít někdo výkrást tak zmáčkněte kliku a sklenička s padne vím že se zbytečně vyhodily peníze alespoň vás to trochu upozorní. Ahoj jinak jsi skvělá.
Šárka Štěpáníková
Šárka Štěpáníková Před 4 dny
teď jsem nad tim taky přemýšlela ,že si koupím tejzr ,ale zjistila jsem že když bych mu chtela dat šok tak mu to musim dat uplňe k tělu. Což je celkem problem ,protože většina lidí je hodně oblečená.
Mája Cílová
Mája Cílová Před 4 dny
Já mám takový typ, když na Vás někdo otravuje nebo chce aby jste někam šli,tak na něj zaštěkejte nebo zakricte. Ten člověk to nebude čekat a bude se bát. Já to takhle dělám proste zastekam a fakt to funguje. Ten člověk odejde a nechá mě být. Takže taková moje rada♥️
Zuzka
Zuzka Před 4 dny
Toto je skvělý video, děkuju ti❤ Chci se ještě zeptat, jak je to s tím taserem, protože mi není 18, ale kdyby mi to koupili rodiče, měla bych svolení to používat? Nemůžu nic o tom najít, tak se ptám :D
Dorota
Dorota Před 4 dny
Já nosím v kabelce kapesní nožík a pepřák protože se mi stalo že mě někdo po ulici sledoval, no a když už byl fakt hodně blízko tak mě chytil za ruku a chtěl mě někam odtáhnout naštěstí tam šla po ulici nějaká paní tak jsem na ní rychle zavolala MAMI ona se na mě podívala viděla že mě ten chlap drží za ruku tak na mě zakřičela AHOJ BROUČKU ten chlap mě pustil a já jsem přeběhla za tou paní. Ta mě doprovodila k mamce do práce a od té doby nosím v kabelce nožík a pepřák ❤️
Dorota
Dorota Před 20 hodinami
@Tereza Kozderková To jo
Tereza Kozderková
Tereza Kozderková Před 2 dny
Mělas štěstí
Graciela Lakatošová
Graciela Lakatošová Před 4 dny
po tomhle videu chci být kluk
Ivca Nem
Ivca Nem Před 4 dny
Ahůj, já jen že sleduju jednu holku na tiktoku a ta má e-shop kde prodává právě věci které slouží k sebeobraně
Rikki & já
Rikki & já Před 4 dny
Fakt super nápady ale já mám večer většinou sebou ještě jednu věc mého psa😘ten by mně bránil určitě
Aneta Šmeralová
Aneta Šmeralová Před 4 dny
❤️
Darja Šimčíková
Darja Šimčíková Před 4 dny
Je to skvěle video .maš moc skvěle videa🙂☺🖤
Nikola Vodičková
Nikola Vodičková Před 4 dny
Ahoj Katie, já už taser mám a mám ho buď pro sebe nebo proti cizím psům aby nenapadli mého psa. takžee tak :)
Kamila Hniličková
Kamila Hniličková Před 5 dny
Já i teď, i když večer nikde nikdo není, a jdu jenom se psem, tak mám vždycky v ruce pepřák, nemůžu si pomoct, bez pepřáku večer nevycházím. Je to to nejmenší, co sebou můžu mít 🙏 Moje paranoidní já, která má nakoukaný všechny díly od holek z opravdových zločinů.🤣
MeggieAnn 310
MeggieAnn 310 Před 5 dny
Můj tip: Když jdete venku a máte pocit,že by za vámi někdo mohl být, že vás někdo pronásleduje-vždycky se otočte!! Může vám to přijít jako blbost,že je jasné, že by jste se v tu chvíli otočili, ale většina lidí , co měli někdy takový pocit,nebo je opravdu někdo pronásledoval ,se neotočili. Takže ještě jednou-chápu ,že někomu může připadat hloupé,že o tomhle mluvím.(že je logické se otočit), ale v ten moment,kdy se cítíte pronásledováni,kdy máte strach, je pro mnoho lidí (i pro mě) těžší se kouknout za sebe,jestli tam opravdu nikdo není. VŽDYCKY SE OTOČTE! (doufâm,že tohle všechno dávalo smysl😅)Jinak skvělé video❤️
t
t Před 4 dny
presne, kamaradka toto udelala a ten clovek co za ni sel se otocil a odesel
Mária Lubasová
Mária Lubasová Před 5 dny
Kúpte si sebaobranu kľúčenku odporúčam
adela
adela Před 5 dny
Asi mám fakt štěstí, že se mi nikdy nic z toho nestalo. Zrovna teď nedávno mi ujel poslední vlak z Brna do Ostravy, což když ti je 15, fakt nechceš. Mamce jsem psala, že spím u kamarádky, protože tímhle bych jí asi nahnala infarkt. Jelikož v Brně nikoho neznám, chodila jsem promrzlá celou noc nočním Brnem a posedávala na nádraží, protože tam byla wifi a trochu tepleji. Opravdu všichni bezdomovci na mě koukali, a ne zrovna tak, jak holka chce od cizích. Přisedl si ke mně bezdomovec a jak jsem byla zoufalá, normálně jsem si s ním povídala. Ukazoval mi mobil, že mu prý nefunguje a bylo jasně vidět, že je kradený. Pak už mi docházela baterka na mobilu, tak jsem chodila od zásuvky k zásuvce, žádná nefungovala. Celou dobu mě sledoval cca 30 letý vousatý muž s kolem. Přišel za mnou a půjčil mi powerbanku i se svým mobilem, který si nabíjel. Asi poznal, že bych ho nešlohla. :D (Stejně jsem cca po hodině zjistila, že je ta powerbanka vybitá, ale gesto pěkné.) Pak mě pozval na kafíčko s automatu a šli jsme před nádraží, on si vykouřil cígo. Zjistila jsem, že je ukrajinec, naposledy byl doma v 10 a cestuje po celém světě. Ač se tyhle zážitky jeví děsivě a neplánovaně, jsou jedny z mých nejlepších. ^^
Alena Zouvalová
Alena Zouvalová Před 5 dny
Já vždy když jedu někam tak jdu tam kde je víc lidí. Cítím se bezpečněji. A když je někdo podezdřelej tak jdu velkým obloukem
Natálie Danyiová
Natálie Danyiová Před 5 dny
Bydlíme v paneláku a šla sem jednou večer na chvilku před panelák se psem sice tam byli lampy ale stejně tam byla trošku tma. No a kousek od paneláku je takovej strom s křovím a já šla pomalu k tomu stromu ale všimla sem si že za ním stojí nějakej chlap tak sem se zastavila a zdál se mi divnej protože neměl ani psa. Zrovna jsem mluvila s babičkou a radši jsem se vrátila k tomu paneláku a chvíli sem sledovala toho chlapa a pořád tam stál a vypadal že mě sleduje. Tak už sem otevírala dveře že jdu domů a on se najednou sebral a odcházel takovou tou rychlejší chůzí.... no bylo to hodně divný.
Nikol
Nikol Před 5 dny
Tohle video je boží! Ale k tomu, že začnete dělat, že s někým voláte, není vůbec dobrý.. Ten "uchylák" může využít vaší nepozornosti a zaútočit na vás.
m á j a
m á j a Před 5 dny
Přikládám jeden odkaz na video s podobnou tematikou csposts.info/cd/video/kNF7yoFjhp56zpY
Kateřina Vacková
Kateřina Vacková Před 5 dny
Já jsem velice opatrný člověk na tyhle věci, hodně kolem sebe koukám a když si něčeho takového všimnu, neberu to na lehkou váhu a snažím se udělat něco, co by mi mohlo dát aspoň trošku pocit bezpečí.. Chci tím říct že moc děkuji za tohle video! Nedávno jsem měla nepříjemnou situaci a tohle je opravdu dobré vědět protože nevím kdy se to může stát znova.. Takže děkuji 😍🤧✨💜💜💜
Natálka
Natálka Před 5 dny
ohledně toho telefonování, není to úplně ideální, pokud za vámi někdo jde, doporučuji ig stránku moderni_sebeobrana.cz
Vanessa Svobodová
Vanessa Svobodová Před 5 dny
Posloucháš opravdové zločiny?😄Holky jsou strašně super, doporučuju🤩💗
Vanessa Svobodová
Vanessa Svobodová Před 5 dny
PS: komentář jsem psala na začátku videa až teď na konci slyším jak o tom mluvíš😅
Nikolka Ludvíčková
Nikolka Ludvíčková Před 5 dny
Tip: v sebeobraně je nejlepší že když vás někdo chytne zezadu, tak mu patou silně dupněte na nohu(bude překvapený, že jste začali útočit zrovna tam) a loktem žduchněte do břicha(to ho zabolí-takže se toho místa chytne, což vám zaručí, že vás pustí), pak se otočte, kolenem ho kopněte do rozkroku (co nejsilněji), tvrdou hranou dlaně mu dejte do nosu(tím pádem přivře oči takže je menší pravděpodobnost, že zaregistrujte kam jdete) a UTÍKEJTE!! Budu ráda když tomuhle komentáři dáte like aby šel nahoru protože je potřeba aby si ho přečetlo co nejvíce holek👌👍😉
Pavla Kunová
Pavla Kunová Před 5 dny
není to nic moc ale, místo toho aby v nějakých chvílech je lepší řvát HOŘÍ než POMOC.
Tereza Kozderková
Tereza Kozderková Před 2 dny
To říkala
Sarah Prachárová
Sarah Prachárová Před 5 dny
Ty jsi někdy byla znásilněná
Nikolka Ludvíčková
Nikolka Ludvíčková Před 4 dny
To má jako být otázka?
Sabca Pol
Sabca Pol Před 5 dny
Máš tak krásné vlasy.
: lovee Lileeek
: lovee Lileeek Před 5 dny
zrovna tohle jsem potřebovala 🧚‍♀️✨🥺
Simča
Simča Před 5 dny
Ještě jedna věc není tak častá ale musíš se postavit čelem před toho člověka a říct mu já tě vidím
Simča
Simča Před 5 dny
Je to velmi důležité aby to všichni věděli 💗💕Moc děkujeme 😃🥺
Ela Udvardyova
Ela Udvardyova Před 5 dny
Toto bolo super💕 fakt by to malo vidieť každé dievča🥰ale na druhú stranu... kto sa skrýva v komentároch?🤣
Konířová Katrin
Konířová Katrin Před 5 dny
Máš v Fakt super videa a to jsme tě začala sledovat dnes🥰
暗いKimila
暗いKimila Před 5 dny
Hovoríš mi úplne z duše... Na jednej strane mi je zle z toho, že také niečo musíme riešiť... že spoločnosť to nie je schopná vyriešiť. A to ako chalani si to neuvedomujú som zažila aj ja, a je mi z toho smutno kus. Video je super úplne
Marrie
Marrie Před 5 dny
Doporučuju holkám když jdou s kamarádkama a někdo je sleduje nebo se je snaží unést se nikdy nerozdělovat od sebe, protože když jste dvě a více už si na vás nemusí troufnout...
kuki of
kuki of Před 5 dny
Bude video s novým ušákem
Kristína Geistová
Kristína Geistová Před 5 dny
Ďakujem za tieto tipy ❤️
Black And His Life
Black And His Life Před 5 dny
Když jsem na toto video klikla tak jsem vůbec nevěděla co čekat, ale tohle?! Děkuju moc za toto video!
Helena Kociolekova
Helena Kociolekova Před 5 dny
Si super pomohla si mi
Ančaa
Ančaa Před 5 dny
Super Káťo!!!💖
Michaela Nátherová
Michaela Nátherová Před 5 dny
Super vydeo 🦋✨
Adela Honskova
Adela Honskova Před 5 dny
Krásný
phoenix
phoenix Před 5 dny
ahoj, jen k tem klicum - uzitecne to je pouze kdyz mas takovy ten dlouhy klic (vetsinou uz lidi maji jen takove ty kratke, klasicke bytove) protoze kdyz mas ten kratky, a “zabodnes” to do nekoho, v podstate se to odrazi a ublizis si jen ty sama. takze doporucuju mit fakt ten dlouhy stary klic pro tyto pripady:)
Karol Koňaříková
Karol Koňaříková Před 5 dny
Já vím že existují takové klíčenky kde máš různý věci na sebeobranu 💕
Veronika Hegrová
Veronika Hegrová Před 5 dny
Ty "zbraně" iako jo je to fajn a může vás to zachránit ale má to i nevýhodu, pokud ten(většinou)muž je silnější nebo už třeba zkušený nikdy nevíte kdy vás,, přepere" a použije to proti vám např ten,, tejzr"
Nikolka Ludvíčková
Nikolka Ludvíčková Před 4 dny
@Veronika Hegrová aha ok není zač 🙂
Veronika Hegrová
Veronika Hegrová Před 4 dny
@Nikolka Ludvíčková nevzpomněla jsem si, proto je to v uvozovkách, ale díky
Nikolka Ludvíčková
Nikolka Ludvíčková Před 4 dny
,,Tejzr,, se píše taser😅
Johana Zapletalová
Johana Zapletalová Před 5 dny
tanto příběh se mně stal cca v 9letech no já jsem v tu dobu chodila do skautu a když jse se vracela tak byla strašná tma a to bylo období těch dodávek atd. No a jak sem šla tak tam jedna dodávka byla a začala jsem se trošku bát ale né moc a šla jsem kolem keře nebo čehosi a stoho keře se ozvalo slabě pomoooc ale nemůžu říct jesly se mně to nezdálo jen v hlavě ale v tu dobujsem to přebrala tak že někdo ( volá o pomoc) aby mě pomohl sebrat atd tak jsem zal šíleně utěkat z kopce a až jsem byla dole tak jsem zpomalila a tam zastavilo u mě auto kde byl taťka který pro mě dojel protože jsem si neuvědomila že jsem na něho měla počkat u toho skautu ale tam u keře atd. to nebyl on tak to byl můj příběh
Ann Deer
Ann Deer Před 5 dny
Myslím si, že je dobrý si koupit třeba na wishi, takový ten alarm. Jmenuje se to např. birdie, nebo do wishe napište safety alarm :)) Zavěsíte si to na klíče a kdyby vás někdo obtěžoval můžete zmáčknout tlačítko a alarm začne houkat, zvuk dosáhne daleko. Myslím že se to hodí, ten člověk se lekne a navíc kdyby někdo byl kolem tak to uslyší a přitáhne jeho pozornost. Já mám teda ještě vedle toho připnutý pepřák kdyby ho alarm nepřesvědčil odejít. Je to smutný, že si holky musí obstarávat tyhle věci...
Hanna Zima
Hanna Zima Před 5 dny
Ahoj, super video, určitě někomu pomůže 👍 Jen jsem se chtěla zeptat, zda jsi se obarvila doma? Máš moc pěknou barvu! 🙂
Máca Kalasová
Máca Kalasová Před 5 dny
Ty vlasy Ti moc sluší! 🔥 Jinak super nápad na video! 😉😎
xxdenny ws
xxdenny ws Před 5 dny
Nechtěla by jsi o tom udělat video na toto téma myslím ,,čtu vaše příběhy,, ?
Pe ťulka
Pe ťulka Před 5 dny
Naučila jsem se, že není vhodné ho mezi nohy kopnout, protože by jste mohli ztratit rovnováhu a spadnout, takže je lepší ho tam bouchnout velkou silou rukou 😅😊
Life with me
Life with me Před 5 dny
S těma drogama v pití chci jenom říct že třeba v drogérii jsou náramky kam kapneš pití a to má myslím nějakou reakci když tam ta droga je. Jinak skvělé video jako vždy
Sára Šarišská
Sára Šarišská Před 5 dny
Mám aj ja niake tipy-- Keď sa vás bude pýtať taxikár či vás niekto na tom mieste čaká povedzte že,sestra//brat//otec//kamarat Keď sa vas bude pýtať opravár či bývate sama povedzte že nie,za chvílu príde moja kamarátka//kamarát Keď sa vám bude zdať že vás niekto sleduje,tak sa zahrajte že telefonujete,že je ten dotičný za rohom z ktorým voláte,(raz som tak zo strachu prehovorila sama zo sebou pol hodinu)
Nikola Sila
Nikola Sila Před 5 dny
Elektrické paralyzéry jsou v České republice zcela legální a pořídit si je může každý plnoletý občan. Naše legislativa je v tomto směru rozumná a liberální. Používání elektrických paralyzérů však musí být v souladu s platnými zákony a principy nutné obrany a krajní nouze. (POZOR! Nezaměňovat pojmy paralyzér a taser. Taser je střelná zbraň kategorie A, jejíž držení a používání není v ČR povoleno.)
Tereza Kozderková
Tereza Kozderková Před dnem
Dík
Nikola Sila
Nikola Sila Před 2 dny
@Tereza Kozderková Zdravím, hele z jednoho webu který se paralyzéry zabývá. Opravdu taser je něco jiného než paralyzér. Taser má třeba americká policie (jestli to má i naše nevím, kdyby mě chtěl někdo doplnit v komentářích, samozřejmě může) a funguje to tak, že zmáčknete tlačítko a elektrody vystřelí směrem na cíl. Tyto elektrody jsou propojené se samotným přístrojem a jejich tvar je takový, aby pronikly přes oděv (případně pokožku) do těla protivníka. Taser je použitelný na dálku až 10 m. No a paralyzér jednoduše přiložíš na tělo protivníka. (rozhodně nejsem odborník, proto bude lepší si najít video)
Tereza Kozderková
Tereza Kozderková Před 2 dny
Odkud to víš
Deny H.N
Deny H.N Před 5 dny
Ahoj Katie, mám tě moc ráda ❤️ a je moc super že natáčis tohle video. Mám jeden typ co dělat když máš ten pocit že tě někdo sleduje☺️💚 někam do neznama mávat že tam někoho máte.☺️💚❤️ Můj příběh: jeli jsme z mojí kamarádkou a mamky přítelem do Kauflandu. My s tou kámoškou jsme čekali v autě než mamky přítel nakoupí a já potřebovala na záchod tak jsem šla kamarádka počkala v autě. Vyšla jsem ze záchodu a tam stála nějaká partička cikánů, jeden se na mě tak divne podíval a v tu chvíli jsem šla okamžitě z obchodu hned po mě z obchodu vyšel nějaký pán a koukal se celou dobu na mě a šel za mnou, stoupla jsem si k nějaký starší paní a šla s ní když zabočila tam kam já nejdu tak jsem se otočila a pořád šel za mnou😟 už jsem se blížila k naší modrý dodávce a když jsem naší dodávku otevřela vlezla jsem tam a okamžitě jsem zamkla řekla to kamarádce a on se otočil úplně na jinou stranu a odjel takže mi bylo jasný že doopravdy šel za mnou.😟💚 Naštěstí jse nic nestalo🥺❤️❤️ a vůbec se ti nedivím že jseš opatrná já to samé 😉💪❤️
Deny H.N
Deny H.N Před 5 dny
Vím asi se ti to celé nebude chtít číst🤦😹🥺💚
Linda Plischkova
Linda Plischkova Před 5 dny
Proč tohle není ve trendech
Lucie Kružíková
Lucie Kružíková Před 5 dny
Oni ze mě všichni mají srandu ale kdykoliv za mnou nějaký člověk jde, který je úplně normální ale to bych nebyla já a nezačala hyzterčit. Vždycky se všude roshlížím, pozoruji, a ani se nekoukám pod nohy. To jsem celá já.🤣🤣🌹
Nikka V.
Nikka V. Před 5 dny
Skvělé video! Jinak existují takové návleky na kelímky, který schová vršek kelímku, jen se prostrčí brčko a nikdo vám do pití nic nehodí :)
Tatana Herynkova
Tatana Herynkova Před 5 dny
No to jsem si šla jen tak venku z kamarádkou a najednou jsme měli pocit že nás sledují dva cizí muži samozřejmně jsme byly blbé a dělaly jsme si z toho srandu jakože třeba tyjo my jsme fakt blbé už nemužeme koukat na ty krimi příběhy. Vždyt to jsou jen random típci na ulici. Ale potom když jsme byly už u bytu kamarádky tak oni byly pořád za námi a byly divní tak jsme si řekli že to už je vážně vážně divný a tak jsme raději eště k ní do bytu nešly aby btw jen aby nevěděli kde bydlý tak jsme šly dál a típci si to chiilujou za námi tak jsme na štěstí potkaly jeden pár tak jsme šly k nim a potichu jim řekly co se stalo a co se možná stane a poprosily jestli nemužou dělat naše rodiče ty řekly že ano tak típci sy toho všimly a radši si to odciilovali nikam po svejch a z nás a toho páru se staly kamarádi. Btw ten den jsem nemohla usnout.
Tereza Kozderková
Tereza Kozderková Před 2 dny
Nedivím se ti
Gabriela Šrahulková
Gabriela Šrahulková Před 5 dny
Moc super nápad na video😻
Anet Volfova
Anet Volfova Před 5 dny
Super video!
Nicol Kožená
Nicol Kožená Před 5 dny
Já jsem mažoretka a venku se s hůlkou cítím vždy bezpečněji 😂 jinak moc pěkné video 💕
4K | Vychytávky z TIK TOKU | Oživení plastů
16:18
STACY CRUZ I Ladislav Sinai Podcast #48
1:17:05
Ladislav Sinai Podcast
zhlédnutí 122K
Hillbilly Cheapskate Is The Worst Kind....
30:11
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
Ubližovat si není NIKDY v pohodě.
16:25
4K | Vychytávky z TIK TOKU | Oživení plastů
16:18
STACY CRUZ I Ladislav Sinai Podcast #48
1:17:05
Ladislav Sinai Podcast
zhlédnutí 122K
Twenty One Pilots - Shy Away (Official Video)
2:59
twenty one pilots
zhlédnutí 10M
Odkiaľ sa berie vietor?
3:17
JurajVie
zhlédnutí 92K
Marpo - Hillbilly (Official video)
3:55