3. Eliška Křenková (14. 9. 2020, Malostranská beseda) - 7 pádů HD

  zhlédnutí 75,809

7PADU

Před 3 měsíci

Hosté: 1. Barbora Poláková, 2. Tomáš Šebek, 3. Eliška Křenková, 4. Eva Samková & Marek Adamczyk
Natočeno: 14. 9. 2020
Odvysíláno: 12. 10. 2020
Instagram: honzadedek7padu
Facebook: 7PADU
Vstupenky v prodeji na: www.ticketstream.cz/

Komentáře
Kamca Kamcana
Kamca Kamcana Před 15 dny
Je zajimave jak Bara nenahrava ale skodolibe strhava na sebe pozornost Eliska ji zabiji pohledem a me to utvrzuje v odhadu atmosfery mezi hereckami ... A opet Zeman od Dedka uz to fakt neni vtipne ... Celkove vtipne a sleduju ho pres ty traumata s politiku ktere vsichni chapem ale nepotrebujeme to resit v tehle poradech.
Okurkovej Salat
Okurkovej Salat Před 2 měsíci
Nejkrásnější mladá herečka a nejrozumnější
Marcela J.
Marcela J. Před 3 měsíci
Jak mluví o tom věku úplně se v tom vidím. Stejné pocity jsem před 30 měla i já a po 30 naprosto v klidu. Elišce fandím. Je to velmi dobrá herečka, taky krásná a moc fajn ženská. Skvělý rozhovor.
mardukcz1977
mardukcz1977 Před 3 měsíci
opet rozhovor .... hlavne nic nerict , aby to nekdo pak proti me nepouzil .... omg
Martina Dufková
Martina Dufková Před 3 měsíci
Bude prosím rozhovor se závodnicí Sašou Pelikánovou ? Děkuji.
pavel kratina
pavel kratina Před 3 měsíci
HERCI TO NEMAJÍ LEHKÉ , žít celý život jednu velkou párty , jen chlastat ,šukat a hýřit to není žádná sranda.............
Tomino
Tomino Před 3 měsíci
@pavel kratina Děkuji za Váš pohled. Jsem obyčejný člověk, ale cítím to jinak. Znám velké množství obyčejných pracujících, kteří chodí na druhou šichtu do hospody. Spousty obyčejných lidí taky pije a rádi se baví. Rovněž jsem přesvědčený, že mezi herci je spousty skvělých lidí. Měl jsem možnost potkat vícekrát třeba Ondru Vetchého a vždy byl příjemný. Život není jen černá a bílá. Miluji film, divadlo, koncerty a bez kultury by byl život smutný. Nejsem takový fanda sportu, ale i bez něho by to nebylo ono. I ve sportu jsou lidí co se rádi baví a pijou. To je každého volba. Někdo si chce hrát na oběť a stěžovat si na život. Někdo chce být tvůrce a snaží se, aby jeho život byl pestřejší. A ten může být i bez velké výplaty.
pavel kratina
pavel kratina Před 3 měsíci
@Tomino Ano hážu je všechny do jednoho pytle protože jsem měl tu čest jich pár poznat a také jsem měl tu čest poznat obyčejné pracující lidi společnosti mnohem prospěšnější ti však žijí své obyčejné životy a nikoho nezajímají. V Česku je nejvíc divadel na světě a všechny chtějí dotace.......Kdo dá dotace živnostníkům ...nikdo a herce dělat normální člověk nejde leda šašek který nežli by pracoval raději ze sebe bude dělat blba nebo děvku.
Tomino
Tomino Před 3 měsíci
Oběť plná závisti promluvila. Proč nejdete dělat herectví? Dnes je tolik možností, točí se iks seriálů a pořád vidíme nové a nové tváře. Buďte tvůrcem svého života a bude Váš život spokojenější. Já jsem neslyšel, že by si Eliška jen stěžovala. A věřím, že role ve filmu Tiché doteky musela být náročná. Pak tu jsou třeba Rafťáci a zase se užilo více srandy. Je to skoro jako každá jiná práce. Někdy je to lepší, někdy horší. Hodit všechny herce do jednoho pytle ..... To ukazuje jen o Vás jak na vše díváte. Mějte se lépe.
Tomas
Tomas Před 3 měsíci
Skvělý, milý rozhovor, host i moderátor. Děkuji. Btw. Proč pan Šebek vstává pokaždé když žena usedá? Je to nějaké pravidlo společenské etikety?
Jan Pan
Jan Pan Před 3 měsíci
Ano,ešte v nedávnej minulosti bežná vec.Súčasť etikety a správania gentlemanov.Muž sa postaví a sadne si až potom,keď sa usadí žena.Alebo žena má ísť či sedieť po mužovej pravici.Aby ju mohol ochrániť.Väčšina mužov sú praváci a tak môže dať pred ňu ruku.Alebo v minulosti vytasiť meč,aby jej nikto neublížil...
Someone
Someone Před 3 měsíci
Ta Bára 😂😂😂
Magdalena_V.
Magdalena_V. Před 3 měsíci
Za mě je 7 PÁDU jedna z nejlepších talkshow tohoto druhu u nás. Ve srovnání s ostatními se tento pořad nesnaží být bezpodmínečně vtipný celých 20 minut v tahu, není to one man show moderátora a jeho snaha o sebeprosazení. Pan Dědek se umí ptát, ale i mlčet, a to se v téhle branži cení! Za mě palec hore!
Dan K
Dan K Před 2 měsíci
Kraus mi přijde, že se dost změnil. Dříve jsem ho sledoval rád, poslední rok minimálně jsou to skoro jen jeho monology...
Magdalena_V.
Magdalena_V. Před 3 měsíci
Troufnu si s Vámi nesouhlasit. Zrovna na pana Krause jsem nepřímo mínila větu: "..., není to one man show moderátora a jeho snaha o sebeprosazení." Můj názor je ten, že ať už se rozhovor odehrává v Čechách, Americe nebo Uzbekistánu, měl by vždy být o daném hostu, nikoli o moderátorovi. U Vámi zmiňovaného Lettermana tomu tak snad i je, u pana Krause (z mého pohledu) nikoli. 🤷🏻‍♀️ Proto je 7 PÁDŮ tím, co jsem psala.
Patrik Macháč
Patrik Macháč Před 3 měsíci
nemuzes takhle primo srovnavat. Kraus to dela na styl amerických show Lettermana kde fakt nejde moc o hloubku jako spíš o efekt a show. Tohle je spíš zase takový pokec
Lukáš Forejt
Lukáš Forejt Před 3 měsíci
Eliška je jedna z nejhezčích holek co tady máme, už od Rafťáků :D Super rozhovor jako vždy!
Marcela J.
Marcela J. Před 3 měsíci
Ano , je. Ještě bych k ní přidala Terezu Ramba Voříškovou a Evu Josefíkovou To jsou pro mě 3 nejkrásnější herečky naše. A všechny i super normální baby. Žádné namyšlené pipky.
Jan Viktorin
Jan Viktorin Před 3 měsíci
Coze? Nejhezčí aha ok no
Tereza Tomanová
Tereza Tomanová Před 3 měsíci
Pro každého je nejhezčí někdo jiný, pro nás to je prostě Eliška. Tak nám to prosím neberte :D Já jsem za ni šíleně vděčná, v dnešním světě, kde chce každý vypadat jako Kim Kardashian, je to pro mě výhra, vídat někoho takového na obrazovce. Pokaždý, když se mi chce před zrcadlem začít brečet z toho, že mi nebyla nadělena postava přesýpacích hodin a že zas celý den budu poslouchat komentáře, jak jsem hubená a kdy už přiberu, vzpomenu si na Elišku, jak jí to vždycky sluší a jak to umí nosit, a je mi aspoň trochu líp :)
Lukas Jirda
Lukas Jirda Před 3 měsíci
nejhezčí určitě ne ale sympatická a roztomilá je :-)
Lenka K.
Lenka K. Před 3 měsíci
to fakt ne.
xmeda
xmeda Před 3 měsíci
Roztomila Eliska
Vaclav Horkel
Vaclav Horkel Před 3 měsíci
Mr Dedek. Ty hadry vam slusi 👌👍😷
Selena Gomez - De Una Vez (Official Video)
2:49
SelenaGomezVEVO
zhlédnutí 32M
Selena Gomez - De Una Vez (Official Video)
2:49
SelenaGomezVEVO
zhlédnutí 32M
I Actually Didn't Laugh
12:31
JJ Olatunji
zhlédnutí 5M
Diablol 2 Ep 13 "Arcane Danktuary"
1:55
CarbotAnimations
zhlédnutí 189K
OTECKOVIA - Kam Kubko zmizol?
1:15
Televízia Markíza
zhlédnutí 153K
5 ЛАЙФХАКОВ ОТ SLIVKISHOW
6:04
SlivkiShow
zhlédnutí 2,5M
Living With Dog Vision
5:21
Liam Thompson
zhlédnutí 1,8M