2. Barbora Mottlová (12. 10. 2020, Malostranská beseda) - 7 pádů HD

  zhlédnutí 56,592

7PADU

Před 2 měsíci

Natočeno: 12. 10. 2020
Odvysíláno: 9. 11. 2020
INSTAGRAM: honzadedek7padu
FACEBOOK: 7PADU/

Komentáře
Dorotka Aida
Dorotka Aida Před 4 dny
Nemůže se sebe sama nabažit.
andisek2206
andisek2206 Před 10 dny
má sebevědomí a nebojí se to ukázat :) za mě super :)
R
R Před měsícem
Fajn rozhovor, diky 🙂
Hana Sabina Kralova
Hana Sabina Kralova Před měsícem
Panebože Mottlova :-))))) Hezka ženska, ale nemela by mluvit.....:-)))))))))))) Trapná!!!
Jiri Seidler
Jiri Seidler Před měsícem
Převozník je dobrá role 😁😁👍👍 dobrý!!!
Vater Morgana
Vater Morgana Před měsícem
First of all, praise for your sympathetic way of interviewing. You seem to be a nice person. Sometimes you looked a bit appalled, when you listened to the mesh of lies that B.M. told you and your audience. Is this perhaps an indication that you are aware of this person? Coming to the point: I don't know if you knew, but B.M. is a notorious sadistic. She participated in numerous animal cruelty videos, so-called (Snuff Movies)named "Lethal Pressure". There are some of the videos that can still be seen on the Internet. Particularly cruel are the killings of more than 100 mammals who have been torturely killed under the high heels of B.M. Before that, the animals, lying on their backs, were glued to the ground. The special thing about it is, they were male mice. In circles of the femdom scene, the mice represent men. The testicles of the mice are exposed and then crushed, but the entire animal is crushed bloody. Ms. B.M. committed these acts with diligence, without any emotion. In her online biography she does not write a word of remorse about it, Quite the contrary, she denies and claims it is slander. But the evidence is available and will soon appear everywhere, even in her favorite restaurant. A naught that this disgusting person safely tries to pose in the playboy as a model. I suppose this magazine has a reputation that can be stained with blood ? It would be good to inform the playboy who this person really is. PS: There is no doubt that this is B.M. The person is clearly, explicitly recognizable. No matter what hair color, which make-up, eyes, nose, mouth, hair approach, facial expressions unmistakably identical! But I would like to apologize to all the readers, because i wrote here very clearly . It's really not easy for me. But it simply can not be possible that this mentally ill sadistic woman can continue her abominations with pleasure.
Vater Morgana
Vater Morgana Před měsícem
​@Swiss oldo Surprise surprise ! You seem to know this subject very well and confirm that B.M. is the named person. Looks like we're one step further. The denial phase has ended. You defend the actions of B.M.! So we are now in the justification phase. Your brainless comment confirm my accusation in the best possible way . Why do you defend animal cruelty? Or are you distributing these productions? Or do you have no clue at all ? You know nothing about my extensive work for animal welfare! An appropriate indictment is one of several possibilities of it.I'm not the person to be charged here.
Vater Morgana
Vater Morgana Před měsícem
@Swiss oldo Is that the right question on this subject? (I fight against groups of people who profit from the suffering of animals. To do this, I have to track down the manufacturers and delinquents and analyse their distribution channels.) It is rather questionable why animals are tortured for this purpose? Why and how do we become witnesses of crime? Why should I ignore it? These people are not social beings and they have to be made public. Because they play a wrong game - and why do they deny their actions? Answer : Because they know it's wrong what they're doing!
Valkyra Cat
Valkyra Cat Před měsícem
Sympaticka, inteligentni, elokventní, se smyslem pro humor a schopnosti si utahovat sama ze sebe a navíc krásná! Vic takových českých zen! Zdravé sebevědomí by pani Mottlova mela vyučovat! To z ni vyzařuje vsemi směry a v CR je toto opravdu třeba. Tam zdravé sebevědomí a především u zen mnozí mylně a díky hrubé neznalosti a nedostatku vlastního zdravého sebevědomí zamenuji za aroganci, namyslenost, pychu. Bohužel.
MoneyMaker7
MoneyMaker7 Před měsícem
Chápu to, o čem mluvila, že ji muži berou jen jako trofej a pěkný přívěšek... Asi je to tím, že prostě jinak nemá moc co nabídnout, aspoň mi tak přijde z tohoto rozhovoru.
drejka8885
drejka8885 Před 2 měsíci
Herečka, ktorá zo svojej role "skromnej, ale žiaľ nádhernej" nevystúpi ani keby čo.... škoda. Naozaj je pekná. Ale sama má zrejme potrebu si niečo dokazovať. Človek nie je len o obale. A hoci sa to ona snaží potvrdzovať, je to ona sama kto stále hovorí o výzore, tele a peniazoch....Hm.....
Dagmar K.
Dagmar K. Před 2 měsíci
Holka se asi s necim vyrovnává. Něco jí ublizilo... Asi ji hodně lidí vnímá opravdu jen jako kus pěkného masa...na jednu stranu ji to dělá dobře a vybírá si i proto ty samé typy a v ničem jiném se neumí pohybovat,ale zároveň se v tom necítí dobře...
Jenda Fery
Jenda Fery Před 2 měsíci
Super která herečka todle udělá držím ji palce a závidím muži ze kterým ona je, sní se její manžel nestrati.
Michal Hrinko
Michal Hrinko Před 2 měsíci
Kdo to je?
extzjee
extzjee Před 2 měsíci
Začátek videa jsme si říkal, že se mi nelíbí. Ale změna názoru, myslím, že není namyšlená. Má sebevědomí, ale má ho, protože se na to vypracovala. Líbí se mi, že neskrývá, že je krásná a sexy. Spousta žen dělá takové to culení, jako že já sexy, to nééé (v hlavě to ví, že ano), Bára sexy je, ví to a normálně o tom mluví, nic namyšleného. Pěkná, chytrá, pracovitá žena... asi ji pozvu na houby do lesa :-)
Valkyra Cat
Valkyra Cat Před měsícem
Perfektne vyjadreno. Zcela souhlasím!
Frantisek Dobrota
Frantisek Dobrota Před 2 měsíci
Hmm... Zvlastni, na jedne strane docela zajimava a urcite hezka zenska, na druhe strane vlastne dost nesympaticka, neprirozena a nezajimava
Alžběta Skoupa
Alžběta Skoupa Před 2 měsíci
Bože co na ni videj ?? Vždyť není vůbec nijak hezká ani zajímavá ? A poslouchat se nedá teda vůbec ... Kde vzala to sebevědomí fakt nevím a do Playboye stejně berou každého tak nedělej jak kdyby bůh ví jaká by to byla výsada 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Antonin Hornacek
Antonin Hornacek Před 2 měsíci
Máte ostatní pravdu....tuto ženu je lepší vidět jak slyšet.
Antonin Hornacek
Antonin Hornacek Před 2 měsíci
Bára je fakt krásná ženská...
Nikola Sedláková
Nikola Sedláková Před 2 měsíci
falešná blbka.... Sindy Krájford :D
Petra Dvořáková
Petra Dvořáková Před 2 měsíci
8 minut..sorry víc nedám.
Ro Seck
Ro Seck Před 2 měsíci
Ja dal jen 5. Gratuluju :D
Marci Deu
Marci Deu Před 2 měsíci
Tenhle porad mam rada, ale tohle se neda poslouchat. Teda ona.
Martin 79
Martin 79 Před 2 měsíci
Kočka❤
Barbara Skuhrovská
Barbara Skuhrovská Před 2 měsíci
Bára je očividně hodně sebevědomá, ale to asi není vůbec od věci. Jen si na ní dlouho neumím udělat názor. Jestli ji sledovat nebo nesledovat. Jestli je pro mě zajímavá. Nevím čím to je. Každopádně rozhovor jsem dokoukala do konce a to se mi u 7pádů moc neděje. Honza tam má skvělé hosty, ale to vedení rozhovorů a komunikace z jeho strany mě nějak irituje. Asi to skákání do řeči? Občas mám pocit, že se vytvoří trapné ticho a vykřesává ze sebe jakoukoli otázku jen aby hodil něco do éteru... nevím no. Ale to je každého věc :). Úspěch to nepochybně má.
Okomentujsong ,nebo něco jiného
Okomentujsong ,nebo něco jiného Před 2 měsíci
To je spíše parketa Krauze skákat do řeči, posmívání...
xmeda
xmeda Před 2 měsíci
Naopak pan Dedek tam neprezentuje sebe srazenim ostatnich, jako to dela treba Kraus, ale snazi se tam rozmluvit i ty hosty. Kdyz host mluvi sam, tak se mu do toho neplete temer vubec. Kdyz funguje plynula souhra, tak obcas do reci skoci aby to nekam vedlo..
Magdaléna Mašková
Magdaléna Mašková Před 2 měsíci
Je to krásná baba to ano ale nějak mi nesedí nevím no :-/
David Míšek
David Míšek Před 2 měsíci
Kdepak je pokračování s pivovarníkem? Že by cenzura?
millllius
millllius Před 2 měsíci
Vlastně mluví o tom,co si frajeři nahlas nepřiznají.Nicméně sebedůvěry má až moc ,s ní i prostárne a jestli jí budou honibrci furt nabíhat,tak si ani neuvědomí,že na ulici jsou mnohem hezčí a štíhlejší.Hloubku vztahu nikdy nepozná,asi stejně jako jedlý houby.To vše jí bude ve finále k ničemu
An Cejk
An Cejk Před 2 měsíci
To byl takove...zvlastni... Slecna/ pani se snazi vymanit z role, o ktere neustale hovori...
Radovan Wicha
Radovan Wicha Před 2 měsíci
přihlouplá pipina
B.K 27
B.K 27 Před 2 měsíci
Krásná ženská s humorem .🔝
Hana Sabina Kralova
Hana Sabina Kralova Před měsícem
:-))))))))))) S humorem ? :-))))))))) Tak to mate zjevne stejne trapny
Jan Rovný
Jan Rovný Před 2 měsíci
Namyšlený užvaněný jájínek.
Iveta Gazetasova
Iveta Gazetasova Před 2 měsíci
👍
Čestmír Náplava
Čestmír Náplava Před 2 měsíci
Dobryyy - myslim Sucharipu
Vojta 1
Vojta 1 Před 2 měsíci
Cítím z ní, že je lehce arogantní a namyšlená, ale jinak super rozhovor :D
Tomáš Novák
Tomáš Novák Před 2 měsíci
@Vojta 1 Ja jsem s ni chodil do skoly a nikdy nebyla namyslena.
Wolf
Wolf Před 2 měsíci
@Noname ?? bohužel jako většina :D
Noname ??
Noname ?? Před 2 měsíci
Spíš těžce arogantní a namyšlená, znám jí.. Vždycky chtěla být slavná a udělá proto cokoliv, třeba i reklamu na Albert.. Ani se jejímu bývalému Pepovi nedivím, ráda chlapům rozkazuje..
Vojta 1
Vojta 1 Před 2 měsíci
@Kateřina Plencnerova Je to podle mě docela dost slyšet na tónu hlasu. Ale tak samozřejmě to tak být nemusí, nechci tady soudit někoho, koho neznám.
Kateřina Plencnerova
Kateřina Plencnerova Před 2 měsíci
Tak to z ní třeba vůbec necítím.
MEDŮZA HIDE
MEDŮZA HIDE Před 2 měsíci
Není blondýna jako blondýna, slečna Bára se nezdá, jde si za svým cílem a je hodně sebevědomá. V této době je to potřeba, ať se jí daří.🙏👍👏👌🤣
Tomas Rajmont
Tomas Rajmont Před 2 měsíci
Joo, tak to je baba:))
Thorovo šílenství
Thorovo šílenství Před 2 měsíci
chcipám umirám
Petr Stejskal
Petr Stejskal Před 2 měsíci
To se Hugh musi obracet v hrobe, jak jeho naslednici plati modelky, ze chudinky musi makat na pokladne v Albertu...🤔😂👍
Petr Stejskal
Petr Stejskal Před 2 měsíci
@Noname ?? Myslite i za tu na pokladni pozici v Albertu?...😂😂😂
Noname ??
Noname ?? Před 2 měsíci
Nebojte se, za reklamu dostala zaplaceno tučně😂😂
Martin Černý
Martin Černý Před 2 měsíci
Bára je hrozně fajn. Vtipná, krásná sebevědomá.
Hana Sabina Kralova
Hana Sabina Kralova Před měsícem
:-)))))))))))))
Crossmelmen
Crossmelmen Před 2 měsíci
Že by první rozumná žena? ;-)
Hana Sabina Kralova
Hana Sabina Kralova Před měsícem
:-)))))))))))))) Panebože a kde je ten rozum ??? Vzdyt je upne blba
Wolf
Wolf Před 2 měsíci
dobrej vtip 😂😂😂
JQshua1zZ
JQshua1zZ Před 2 měsíci
To nemůžeš myslet vážně. :D
CIAO, 2020! Полная версия
53:05
Вечерний Ургант
zhlédnutí 8M
socksfor1 hospital update
7:14
Socksfor1
zhlédnutí 866K
"Dawn of 16th" | Dream SMP Animation
3:39
Among Us in HD (Part 55) #Shorts
0:15
Jake Fellman
zhlédnutí 11M
Crappy coupons in PUBG - Coupon
4:27
Viva La Dirt League
zhlédnutí 190K